Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 233127 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 10, 2008, 12:17:22 »

gostenka82 коя фирма е официалния им представител? от къде точно си я взе тази рокля?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 10, 2008, 12:28:34 »

Wienerin на  Pronovias представители има на Оборище, а също така и Princess на Забърде и Витошка  са представителство. Става въпрос за София. Като за Pronovias, който е на Оборище трябва да си запишеш час (което май е задължително), иначе не очаквай да ти обърнат голямо внимание. А и на всичкото отгоре ме шокира това, че ми искаха при проба на повече от една рокля 100лв.  Oh my ...  Но иначе и на двете места са много любезни  girl_wink
« Последна редакция: април 10, 2008, 12:31:49 от fiamaa » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 10, 2008, 12:34:38 »

 Oh my ... beating тия нормални ли са!
аз ги бях отписала Pronovias като "не по джоба ми", но gostenka82  леко ме разколеба с цената на нейната 1500 лв.
Ще си ги напиша в списъка, но най-много да не отида, с тая такса за мерене  crazy аз от къде мога да знам какво ще ми стои добре, ако не меря?!  beating
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 10, 2008, 12:41:44 »

Виж тези на Забърде, прикачам ти линк с адрес http://princess-fashion.eu/prin.htm. Имат много хубави и на White one. Моделите на White one си приличат малко с тези на Pronovias  good и мисля, че има на малко по-достъпни цени.  Но зависи ти как си предтавяш роклята, дали изчистена или с повечко дантела. Ако е по-пищна цените са резачки  pleasantry
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 10, 2008, 12:57:09 »

 give_rose благодаря!

милото ми даде хиляда лева за рокля, но аз си мисля да си добавя ако не мога да устоя  pardon или да я взема под наем  blush
искам да е дантелена роклята  huhhuh.gif и не искам обръчи, а обема да е направен от тюл (не знам дали се изразих добре  Girl_hide )


актуална информация от М. Тайлър имам:

собственичката на М. Тайлър ми прати писмо, че поддържат асортимент от около 50 модела, повечето в слонова кост със шлейф, в американската номерация от 2 до 16 номер и цените били от 900 лв. до 2000 лв.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 10, 2008, 13:20:01 »


актуална информация от М. Тайлър имам:

собственичката на М. Тайлър ми прати писмо, че поддържат асортимент от около 50 модела, повечето в слонова кост със шлейф, в американската номерация от 2 до 16 номер и цените били от 900 лв. до 2000 лв.

Мила заслужава си да отидеш до M. Tyler. Моята рокля е от там и наистина асортимента им е доста голям. Имат много красиви рокли  Wink
Активен
Menta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #111 -: април 10, 2008, 13:28:07 »

Здравейте Момичета,

Аз вече направих своя избор... Феде. Прочетох различни мнения за бутика, но искам да споделя и моите впечатления. Моделите са интересни, а материите прекрасни. Роклята, на която се спрях е много изчистена, много лекичка (ще мога да танцувам на воля... danceg) и много добре ушита. Естествено всеки има различна представа за Роклята... На всички момичета пожелавам приятни емоции при избора на рокля и съм сигурна, че всички ще бъдете прекрасни булки.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 10, 2008, 13:41:09 »

Мила заслужава си да отидеш до M. Tyler. Моята рокля е от там и наистина асортимента им е доста голям. Имат много красиви рокли  Wink

на мен първата ми спирка на 26.04 (първия ден, в който ще мога да търся рокля) е М. Тайлър и ако там не се харесам с нищо продължавам и по другите магазини. Лошото е, че са точно Великденските празници и повечето магазини няма да работят  cray в ШуШи едва не са наругали милото като е питал какво ще им е работното време около Великден  beating
а ти fiamaa в М. Тайлър нещо за роклите под наем знаеш ли? като си взимаше твоята може да си разбрала нещичко  pardon
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 10, 2008, 13:50:11 »

а ти fiamaa в М. Тайлър нещо за роклите под наем знаеш ли? като си взимаше твоята може да си разбрала нещичко  pardon
Сладурка за сега не знам, но ще попитам. Аз моята рокля я очаквам тези дни, така че......нямаш грижи. Ако искаш питай Arlina, тя може да знае нещо за роклите под наем (нейната рокля също е от М. Tyler) blush А тези Шуши не бяха ли представители на една френска фирма- ако са те, опр. и на мен не ми допаднаха като отношение  beating.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 10, 2008, 13:54:10 »

ШуШи са представители на:
cymbeline
emelie costa
mariee de paris
Аз имам досие на всеки салон  laugh laugh laugh
отношение, марки, работно време, адрес, телефон..направо мога справочник да издам  pardon
а ти твоята рокля защо я очакваш тези дни? поръчаха ти я от Америка ли? Аз от писмото на собственичката разбрах, че имат доста номерации  huhhuh.gif или ти искаше нещо да променят по нея?
колко ти струваше ?  blush
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 10, 2008, 14:01:27 »

Имат номерации ДА, но явно точно тази, която аз исках нямаше и затова се наложи да я поръчаме. Роклята е 1200лв. Дано да си харесаш нещо и да има номер от нея.  good. А в Шуши какви са цените горе-долу?  nea
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 10, 2008, 14:05:57 »

дано, дано да свърша работа още в М. Тайлър и още в събота, защото ще имам само една седмица за всичко, и на всичкото отгоре и половината дни от тази седмица са почивни  angry
 Offtopic
аз да използвам и да те попитам в М. Тайлър имат ли обувки и всичките там дребни работи за сватбата (късметчета, украси и т.н.)

в Шуши са му затворили телефона на милото преди да попита за ценовия им диапазон  beating
но от четенето ми в нета разбрах, че 1500 лв. е нормална цена за роклите, които се предлагат в Шуши
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 10, 2008, 14:47:02 »

Wienerin, собственичката като ти е казала, че поддръжа около 50 рокли в размер от 2 до 16, не е имала предвид, че има всички номера от 50 модела, а че има 50 рокли, които са подбрани, така че да има от всички размери и да може да предложи по нещо на всеки. Не се продават в такива количества, че да има по няколко размера от всеки модел. Но по принцип тя много бързо се ориентира. На мен ми извади роклите, които са 2 или 4, каза че в по-голям размер няма да добия представа за роклята, аз избрах няколко модела (всъщност избрах роклята, която си поръчах, но реших, че като ще пробвам, по-добре да облека и други Wink ). Вероятността да няма нужда от никаква корекция е малка, но тя работи с няколко шивачки, може би поне една ще работи по празниците.

За даването под наем - договорът и е на една бланка и, ако правилно съм се ориентирала, цената на наема е 50% от стойността на роклята, пише за колко време се дава и, че ако я върнеш повредена (скъсана, полята с вино, изгорена и т.н.) заплащаш цялата стойност. Повече не знам.

Освен рокли има чанти, обувки, воали, диадеми, бижута и разни фибички за коса. Друго не съм видяла. За късметчета и украси ти препоръчвам да минеш по Пиртоска, защото там цените са доста добри, сравнено с Романтика, Симон и другите, които са по Витошка и около нея, но ти си преценяваш.

fiamaa, ти кога си очакваш роклята? И къде мислиш да я дъжиш? На мен собственичката ми каза, че повечето булки си ги държат при нея, но аз не искам да я оставям три месеца в магазина, мисля да си я взема веднага. А и точно преди сватбата ще имам и други ангажименти, за да си губя 2-3 часа да я взема и закарам при родителите ми.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 10, 2008, 15:02:01 »

Arlina благодаря и на теб за бързото включване  give_rose
и аз си помислих, че е невъзможно да има хиляда рокли в бутика и предположих, че от по-традиционните модели има повечко номерации,а от другите по-малко
нямам търпение вече да дойде 26.04  yahoo yahoo
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 11, 2008, 14:49:28 »


Здравейте момичета,

Аз съм нова във форума, до сега само четях и събирах идеи за всичко. Наистина сте от голяма полза. Bravo Bravo От вашите съвети и от сайтовете които разгледах на различните фирми и аз вече съм се насочила към няколко конкретни фирми за булченски рокли. M Tyler, Pronovias, Demetrios....., но както вече разбрах от вас цените пир тях са малко по-соленички blush Исках да ви попитам дали някоя от вас е ходила по-скоро в Деметриос, защото за сега те са моите фаворити. Харесва ми роклята, която е в началната страница на сайта им, цвета е капучино....това е моята рокля мечта... Oh my ....
Та понеже говорите за M Tyler, а за Деметрис какво ще кажета, как са цените им cray
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines