Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:07:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 220686 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: март 21, 2008, 12:30:39 »

Продължение на теми
Булчински рокли - част 2
и Булчински рокли
« Последна редакция: май 21, 2008, 22:25:04 от maria_lakova » Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #1 -: март 21, 2008, 13:17:47 »

TediDS, донякъде си права за традициите, като се замисля винаги съм си се представяла в бяло, защото така е прието, но от друга страна това е един от любимите ми цветове, като погледна в гардероба си виждам панталони, блузи дори обувките ми и якето са бели.
Опихат се да кача снимка на подобна рокля но нещо не ми се получава, затова ще се опитам да ви я опиша - тя е от две части, бюстието е леко отворено без презрамки, плътно е и цялото е в дантела, долната част е изчистена, само по долния ръб на роклята има елементи от дантелата и от едната страна горния пласт е повдигнат с помощта на цвете. Плата не е много лъскав, незнам точно как се казва в магазина казаха че е някакъв сатен, който не лъщи много на светлината (поне на тази в цвят шампанско).
ellie_bellie - лошото е че няма как да преценя кое ми харесва повече, защото не съм я виждала в бяло! Може и това да е причината подсъзнателно да я искам в шампанско.
Zahira, за дантелата си права наистина на шампанското много повече се откроява дантелата защото има златни нишки, а на бялото са сребърни и се губят.
hellen - не съм си купила още бижутата, а халките са ни смесени с бяло и жълто злато, затова имам вариант и мога да избирам, а ресторанта е в червено така че и двете ще стоят добре.
Сега си мисля дали ще има обувки подходящи за рокля цвят шампанско, както и с воала ще срещна трудности, защото воалите в магазина не ми харесаха (бели са и само по края има ръб в цвят шампанско).
Дано скоро да взема решение, че то време не остана.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 21, 2008, 17:22:19 »

Много бих искала информация за MISS MATCH Пловдив
Имат страхотни неща,но ако някой има някакви впечатления ще съм много благодарна Bravo
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 22, 2008, 10:54:18 »

Момичета видях един сайт с много интересни рокли, направо се влюбих в роклята с име Еlnath http://www.bulchenskirokli.com/kolekciasvatba2.html има и цени, а мъжките костюми също са много готини. Ето го и сайта http://www.bulchenskirokli.com/home.html
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 22, 2008, 14:12:07 »

здравейте харесала съм си една рокля-проблемът е че е чак във варна може ли някой да ми каже ако има инфо колко струва дали си заслужава да ходя до тамhttp://wedboutique.com/9/wed-095.jpg
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 22, 2008, 15:23:29 »

момичета, имате ли наблюдения от сватбен салон Лита? имат много добри модели на сайта си според мен (колекциите им са в пидиеф файлове). Аз се обадих да попитам дали шият за една седмица и какви са цените на моделите и съвсем случайно съм уцелила собственичката. Страшно мила и отзивчива жена и ми каза съвсем нормални, дори ми се стори ниски цени...едната рокля беше 355 лв., а другата 410  good. Моля, ако някой е минавал през салоните да каже мнение за материи, изработка ...благодаря  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 22, 2008, 15:25:19 »

здравейте харесала съм си една рокля-проблемът е че е чак във варна може ли някой да ми каже ако има инфо колко струва дали си заслужава да ходя до тамhttp://wedboutique.com/9/wed-095.jpg
Тази рокля я има малко по-назад във форума! Цената й е около 400-500 лева!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 22, 2008, 15:31:08 »

Преди време едно момиче от сайта казваше, че нейна позната внасяла рокли от Испания, и щяла да прави сайт, може би това е въпросната жена, на мен лично ми хареса сайта пък и има цени, само не знам с размерите как стои въпроса и дали има представителство в България.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 22, 2008, 21:25:58 »

 :danceg:Момичета,днес бях на първа проба на роклята,утре пак съм на проба и така май всеки ден около 10 дена и ще е готова.Няммам търпение да си я видя готова. yahoo
Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 23, 2008, 00:02:07 »

Аз днес бях в салон Лита! На мен лично ми харесаха роклите и като модели и като платове /не всички, но поне тези модели, които мен ме интересуваха/, а и цените им са много приемливи около 300-400 лв. Аз лично не съм привърженичка на баснословно скъпи рокли и на мен лично салон Лита ми допада и според мен е един рационален избор. Според мен има много стилни модели, а също така и от типа огромни, които на мен лично не ми допадат /но това е въпрос на личен избор/. Успех!
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 23, 2008, 13:31:46 »

Тази рокля я има малко по-назад във форума! Цената й е около 400-500 лева!
много ти благодаря :flower:може ли да ми кажеш точно каде
Активен
e_v_e_t_o
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #11 -: март 23, 2008, 13:39:26 »

Здравейте!Търся информация за дизайнерката Невена Николова.Можете ли да ми дадете инфо за нея-някакви отзиви,цени(чувала съм,че взима доста,но че и роклите и са разкошни)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 23, 2008, 14:57:36 »

Евето, ето инфорцаия, не знам дали е актуална - Невена Николова
Модератор: Телефони само на лични!
ето ти и сайта http://www.nevenamoda.com/index_bg.htm
Успех в намирането на рокля.
« Последна редакция: март 24, 2008, 13:57:04 от maria_lakova » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #13 -: март 23, 2008, 19:46:03 »

Вчера бяхме в сватбен салон "Holiday"  на Стамболийски...
Всички рокли там са наистина много хубави,препоръчвам ви го,аз вече се спрях на няколко smile
Аз ходих там, никак не ми хареса. Имаха само един модел на манекен, всичко друго беше на закачалки. Прегледах ги набързо ,но нищо не ме впечатли. Аз исках бяла рокля, а 90 процента бяха екрю.
Активен
Tsveteto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #14 -: март 23, 2008, 20:32:30 »

Момичета, моля ви за помощ  help

някой има ли информация как са цените на роклите в "Холидей сона" на Солунска 45.

Благодаря ви,


 Flower
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines