Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:38:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146765 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #30 -: юни 11, 2007, 21:12:41 »

Обърка ме Булечка, кога съм го казала това (Вярно е! Просто не помня кога съм писала по тази тема тука  End )

Тъкмо мислех вещо да се изкажа пак муахахахаха  laugh

Аз засега с нищо не се мажа, стрии нямам, но и корема ще нарастне поне още 3 пъти така, че не знам...
Иначе имам какаово масло за $3 тубичката и като се сетя си слагам (което е 2 пъти месечно). Гложди ме, че съм безотговорна, но ме мързи много
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 12, 2007, 16:17:47 »

Аз определено съм от почитателите на AVON  blush и покрай страстта си да ги ползвам, станах и представител,  pardon В момента банята ми изглежда като рекламна витрина, едва ли има нещо, което не съм тествала  blum Сега ползвам повечето продукти на Skin So Soft - от розовата серия си взех омекотяващ ексфолиант и олио за тяло с двойна формула, то е като бебешките олиа, само че има пръскалка, много хубаво мирише. С него се мажа след душ, на мокра кожа, а вечер преди да си легна си мажа коремчето и гърдите с някой от омекотяващите лосиони с плодови аромати - имам ги почти всичките  blush Другата козметика, която ползвам си я ползвах и преди това, лилавия антицелулитен гел и досегашните кремове за лице.
Аз много се притеснявам от стриите, защото майка ми има ужасно много по корема и бюста  Girl_sing Още след първото раждане е спряла да носи бански половинки  Tc
Активен
smiled
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 16, 2007, 07:57:28 »

По време на бремеността си напълнях с 18кг(46-64)всяка вечр се майех със свинска мас(колкото и гнусно да звучи)"Трай бабо за хубост" Сега(след 2 месеца) съм 50кг и нямам нито една стрийка.следващия път когато съм бременна пак бих се мазала по същия начин.тази рецепта ми я каза една мацка,която се е мазала с какви ли не къпи неща и ме молииииии да я послушам за маста. Послушах я и не сгреших DANCE
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 16, 2007, 08:15:02 »

явно бабешката козметика се оказва най-ефективна girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 16, 2007, 10:48:23 »

И аз знам за маста, че най-много помага и може би като дойде моят ред и аз ще се мажа с мас, колкото и да е неприятно  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 16, 2007, 21:35:03 »

И аз знам за маста, че най-много помага и може би като дойде моят ред и аз ще се мажа с мас, колкото и да е неприятно  Girl_sing

И на мен много ми я препоръчваха, но аз  просто не я понасям bad
И затова се мажа с бебешкото олио на "Нивеа"! Много съм доволна поне до момента!!! good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #36 -: юли 20, 2007, 21:56:36 »

Известно време се мазах с пречистена мас, смесена с едно ароматно етерично масло-ами пак си мирише на мас  angry, но поне беше зима, сега в тая жега пари да ми даваш с мас не мога да се намажа. Мазах се и със зехтин-100 % върджин, бях го сипала в едно шише с пулверизатор и се пръсках  laugh Според специалистите именно маслата съдържащи ненаситени мастни киселини помагат най-много, а те са растителни, за разлика от маста. Нито една стрия нямам, ама се мазах с какво ли не, тъй че не се знае от какво е
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #37 -: септември 25, 2007, 13:18:22 »

Имам една приятелка която роди преди 6 месеца и тя ми препоръча продукти които се ползват още от първия месец на бременноста.аз я послушах и вече са майа с Мустела и мн ми харесват,доста са мазнички и приятни.Мама донна на Джонсън съшо са много хубави(и те имат серия -9месеца).Мустела са най-високия клас (от тези които ги има по нашите аптеки).Аз позвам за бюст и стрии и двете излизат около 70лв,но са много големи опаковки.
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 03, 2007, 23:09:43 »

Elancyl на Galenic, за цялото тяло. Попива добре и няма силна миризма. Доволна съм през цялата бременност се мазах и има резултат,намам стрии. Но много зависи от еластичността на кожата.
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 07, 2007, 09:36:03 »

момичета от софия, имам нужда от помощ. къде мога да намеря кремчетата на Мама Дона и кремчетата на Мустела. ще съм ви много благодарна за помощта.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #40 -: ноември 08, 2007, 19:19:04 »

Тук във Варна и двете марки ги има в аптеки Санита, не знам дали ги има и при вас в София.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: ноември 30, 2007, 15:41:27 »

Напоследък има доста бъдещи мами във форума, а тази темичка не се актуализира.Моля Ви, споделете какви кремчета ползвате?Аз в момента ползвам 3 продукта на Чико Мамма Донна но скоро ще се наложи за взимам нови че са на привършване.
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 30, 2007, 15:56:51 »

Аз си купих най-накрая крем на Мустела, но само за коремчето. Приятно мирише, мазничко е и за сега се чувствам добре с него. А и опаковката е доста голяма - 200 милилитра.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 04, 2007, 17:55:57 »

аз също се мажа с бебешко олио на Джонсън и засега съм много доволна, но опитни вече мами ми казаха, че е най-добре да не използваш една и съща козметика, а да сменяш "мазилата"....Т.е. да използваме различни кремчета през цялото време, защото в крайна сметка не се знае кое как ще ни подейства.Ползвам и лосион против стрии на Дева, който също много горещо ми препоръчаха.И както казах не се ограничавам с това.Сменям и между другото изполвам и стандартни по-мазни лосиони така че дано има ефект всичкото това мазане  laugh laugh laugh funnytooth
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 04, 2007, 18:19:53 »

Напоследък има доста бъдещи мами във форума, а тази темичка не се актуализира.Моля Ви, споделете какви кремчета ползвате?Аз в момента ползвам 3 продукта на Чико Мамма Донна но скоро ще се наложи за взимам нови че са на привършване.

vanis Доволна ли си от Мама дона? Аз мисля такъв крем да си взема-този за стрии на корема *THUMBS*Чувам добри отзиви за него,дори и да няма резултат и на финала да съм със стрии,поне ще знам,че съм опитала нещо good
« Последна редакция: декември 04, 2007, 18:21:41 от сиска » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines