Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:12:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 140805 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 04, 2008, 11:33:30 »

nudi, като на kami спрейчето. Събира положителни гласове  tease
Аз вчера си взех крем против стрии на Галеник, много ми го похвалиха от няколко места.


* Elancyl na Galenic.jpg (38.07 KB, 350x350 - видяно 5114 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: декември 04, 2008, 11:40:27 »

didda аз също съм чувала само хубави неща за Галиеник, а и съм използвала и съм доволна... преди време съм използвала 3елени ампулки за целyлит и вършеха чудеса, жалко че тук в Англия не съм ги срещала
« Последна редакция: декември 04, 2008, 23:38:31 от ками » Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #392 -: декември 04, 2008, 21:33:42 »

didda, следващия път, като изхабя моето ще взема от това, което си си взела ти!  Wink
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #393 -: декември 07, 2008, 18:39:31 »

Привет на всички smile,ще споделя моя скромен опит пък дано съм полезна...Тъй като до скоро работих в аптека като консултант на дерматологична козметика имам хем впечатления от клиенти,а и съответно самите фирми и продукти като състав са ми познати.За себе си ще взема Матерн-мирише добре а и бързо попива като оставя кожата достатъчно добре хидратирана(аз имам атопичен дерматит-демек доста суха кожа),за Мустела не съм чувала много добри неща а и е доста мазна,ако ви се занимава да я чакате да попие може би е подходяща(за сметка на това серията за бебенца е уникална),Галеник са добри,но идват малко скъпо,Лиара са повече от прехвалени,а цените са crazy,но в крайна сметка ако нямате финансова възможност и едно обикновено бадемово олио не е лош вариант,айде да не удължавам поста още... поздрав на всички!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 09, 2008, 01:09:51 »

А аз все още не съм почнала сериозно да се мажа, понеже нещо все не ми остава време покрай всичко друго. За това съм си взела масло за къпане Linola Fett. С него се намазвам и изплаквам накрая. Не знам до колко ще има ефект, но предишния път пак почти не се мазах и нямаше поражения, дано и сега е така.
Иначе милото ми подари преди 2 седмици за рождения ден това кремче и исках да попитам някоя от вас ползвала ли го е и знае ли дали става за бременни. Милото казва, че в аптеката специално е разпитал и са му препоръчали този крем като нова, революционна технология. Мен обаче ме притеснява, защото пише, че съдържа кофеин, а знам, че именно заради него кремчетата против целулит не се препоръчват за бременни. Много ще се радвам, ако някой сподели опит. Аз лично не успях да намеря някъде из нета информация става ли или не за бъдещи мамчета. В краен случай и след раждането ще влезе в употреба де  girl_wink за това не ме притеснява много... Поздрави и целувки на всички!!!
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #395 -: декември 10, 2008, 12:24:16 »

Здравейте!seny не бих ти го препоръчала точно заради кофеина в него и аз знам че е изрично забранен за употреба при бременни особено в кремове,защото се усвоява от кръвта!Иначе кремчето не е лошо,но се иска постоянство и няколко опаковки както и спорт иначе резултат няма angry!Много хубав антицелулитен ефект има едно Percutafeine gel сравнително по-евтино е от Liarac и е доста лесно за употреба защото попива бързо,но и то е с 2% кофеин такаче за бременни не става... nea
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 10, 2008, 13:50:12 »

kriseto, много благодаря за отговора give_rose. И аз така си мислех. Значи живот и здраве като се появи No 2 тогава ще си го ползвам  girl_wink то не се губи.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 16, 2009, 10:33:09 »

Аз продължавам сутрин да се мажа усилено с Galenik. А вечер сега се мажа с олиото за бременни на Hipp.
Забелязах обаче нещо като 2 стрии от двете страни на бедрата ми  angry и се чудя дали сега са се появили или съм ги имала и преди и не съм забелязала. Нищо чудно и така да е, понеже сега най-старателно си оглеждам и изследвам тялото и забелязвам неща, които преди не съм  tease. Но определено целулитът ми се появи сега. Но сега не е моментът да се "боря" с него, понеже тялото така или иначе си задържа вода, от което се появява и тази напаст  bad . Но като се появи бебо, живот и здраве, запрятам ръкави и ще падне голяма борба  focus
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 16, 2009, 10:41:58 »

Аз от два дена обикалям да си търся кремчето на Мустела против стрии с двойно действие , че ми е към края, но навсякъде е свършило и го чакали crazy crazy Инъче по гърдите имам стрии sad От скоро се мажа със серума на Mamma Dona за стягане на бюста по 2 пъти дневно.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 16, 2009, 14:19:15 »

 И на мен на гърдите ми се появиха няколко малки стрии cray Дано да избледнеят. Иначе се мажа със серума на Матерн и въпреки че коремчето ми е доста голямо, там нямам никакви поражения. Явно кажата на гърдите ми е по-малко еластична.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 16, 2009, 14:52:36 »

аз се мажа с матерната и засега нямам стрии, но да видим...дано не се появят. Опаковката ми свършва и се чудя какво да си взема като заместител защото почти 40 лв...не ми се дават отново  sad
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 16, 2009, 15:04:21 »

Момичета, аз да викажа се мажа само с бебешко олио и досега нямам стрии good Много се надявам да не се появят накрая!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 16, 2009, 15:19:51 »

Дани значи си супер късметлийка, радвай се! girl_wink
Аз преди малко си взех и това http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30001125&page_special_title=%CC%D3%D1%D2%C5%CB%C0-%E8%ED%F2%E5%ED%E7%E8%E2%ED%EE%EB%E5%F7%E5%ED%E8%E5%ED%E0+%F1%F2%F0%E8%E8
Голямо мазане ще падне...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 16, 2009, 15:24:32 »

Втора част на тази тема!!! 
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines