Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:21:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 147001 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 21, 2008, 09:28:00 »

Invisible, ами аз първото бурканче мас си го купих от кварталното ни магазинче- в едни кофички като за кисело мляко... така че огледай се по магазините, а доколкото си спомням на пазарчето на Графа (а може и по други пазари) имаше баби, които продаваха домашна сланина, кисело зели и т.н.  и може да попиташ и при тях. Иначе не се притеснявайте за понамирисването на pig pig , точно 5- 10 мин. след като сте се намазали епопило и няма вече никакъв аромат.

силно препоръчвам и маслото от макадамия на Икаров, още повече, че за мамите, решили да раждат нормално това е идеално средство за масаж на перинеума от 7-8 месец с цел минимизаране и предотвратяване на разкъсванията по време на раждането good good good
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 21, 2008, 09:42:43 »

Някакви отзиви за Далацин Т, мазило което се слага само на пъпчицата, но мисля че съдържа антибиотик .
Дали е вредно ???
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 21, 2008, 09:52:28 »

Момичета, а как процедирате с маста? Не ви ли цапа дрехите? Съжалявам за глупавите въпроси, но съм чула, че това е най-добрия метод и мисля да го приложа на себе си  blush
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 21, 2008, 09:55:40 »

Благодаря ти Harmonia ще се отгледам  give_rose

sabeva_07 аз съм го използвала доста време и много ми помагаше, но си е силно незнам дали е удачно сега да се мажеш с него. Попитай в аптеката, но аз лично спрях да го използвам.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 21, 2008, 10:13:36 »

Аз за маста не мога да кажа защото не съм ползвала на мен Мустела ми действа много добре и нямам проблеми pardon
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 21, 2008, 10:22:44 »

Момичета, а как процедирате с маста? Не ви ли цапа дрехите? Съжалявам за глупавите въпроси, но съм чула, че това е най-добрия метод и мисля да го приложа на себе си  blush

не се притеснявай - аз изчаквам 5-10 мин. да попие и си се обличам. Няма никакви проблеми с дрешките Wink виж на предната страничка съм дала малко по-подробно инфо good
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #216 -: май 21, 2008, 11:25:43 »

Аз се мазах със Мустела,много добре ми действа,но свърши... sad ,свекърва ми ми даде едно бурканче с бяла мас,но все не се престрашавам да се намажа с нея Tc струва ми се много гадно bad ,а вие всички казвате че е най-добре маста scratch one-s head незнам,незнам...,дали да пробвам...
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 21, 2008, 11:31:40 »

Aми и аз така се чудих, чудих и накрая реших по-добре да ме е гнус сега, отколкото след като родя да ме е срам от себе си. Преживява се. Хармония е права във всичко, което е споделила. А и аз имам специялна пижама, която обличам вечерите, в които съм се мазала. А най-хубавото е, че не пестиш материал good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 21, 2008, 11:44:15 »

И аз сега вече сериозно се чудя какво да правя, да купувам ли някакви маркови мазила или да се метна направо с гнусотията.....  crazy crazy crazy
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 21, 2008, 12:09:54 »

е-е-е, не е чак толкова гнусно. Бих казала, че вече дори не ми прави впечатление, а и кожата е една мекичка, супер еластична и нежна ... (За пример: ако някой е месил козунак по традиционната рецепта, в която има и мас - обърнал ли е внимание колко нежна става кожата на ръцете след това?!?) Wink

Още по-добре е ако успеете да накарате бъдещите татковци да ви правят масаж на дупето и крачетата с мас например вечер преди лягане...  Wink Първо действа много добре на кожата против стриите, второ от масажа се раздвижва метаболизма и помага да не се натрупват излишни мазнинки (целулит angry) и освен това е супер освежаващо , когато краката са ви се подули или оттекли , което е характерно за последните месеци...А и най-голямият плюс е, че е напълно естествен продукт, в който няма химикали...  good

пак ще се повторя - но пробвайте и маслото от макадамия на Икаров - невероятно е!!! (по-нагоре писах и за един друг много добър ефект от него!)
« Последна редакция: май 21, 2008, 12:11:49 от Harmonia » Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #220 -: май 21, 2008, 12:49:49 »

 smile Harmonia ,много ми хареса това с масажа  Bravo ,май май ще пробвам с масчицата. Благодаря момичета (убедихте ме Winkgive_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 21, 2008, 13:05:34 »

harmonia, благодаря за информацията  give_rose
А от кой месец трябва да започна с мазането? Нужно ли е да почне да ми личи или е по-хубаво от рано... crazy
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 21, 2008, 13:10:02 »

аз се мажа още от първия месец за сега само с бебешко олио, че много ми изсъхва кожата ... скоро ще почна и нещо по сериозно.

За протокола мама се е мазала и с мен и със сестра ми с мас и няма нито едно стрия!
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #223 -: май 21, 2008, 14:01:04 »

 d_petrovska,аз започнах веднага да се мажа,отначало с такива овлажняващи кремчета,а като започна да ми проличава с крема на Мустела за стрии,мажа коремчето,гърдите,кръстчето и крачетата на бедрата с него...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 21, 2008, 19:32:54 »

Моите гърди са съсипани независимо че се мажа вече доста време!!! :'(Целите са нацепени и белезите са ужасни!!!Не зная как ще е по-нататък като /ако/започне кърмене!! cray cray :'(Срам ме е да нося по-изрязани блузи!!как ще я карам така не зная!! cray cray
Започнах да ги мажа с един крем на Мустела специално за гърди!!Мисля че кожата ми е много гладка и нежна на допир но е късно да ми се помогне за стриите
Корема мажа с мас!!сутрин само защото вечер съм уморена спи ми се и нямам време да я чакам да попие за да не се омърлям цялата,а сутрин се мажа с Мама Дона!! *THUMBS*За сега нямам стрии!Казвам за сега защото не зная като порасна още  pleasantry дали няма да се нацепя и там и да си призная ужасявам се при тази мисъл!!! cray cray cray
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines