Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:31:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146978 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 02, 2008, 15:31:35 »

Клео незнам какво да ти кажа ,за мен появата на тези стрии и това нацепване не е само до постоянното мазане с нещо ,а и най -вече до типа кожа която всеки има и е предразположена повече или по малко към такива неща.Но естествено и тези всичките мазилца спомагат към по малка поява на тези "гадове " по кожата .Дано се пооправиш скоро ,но ако не отиди на частен дерматолог ,все пак  се отнася до здравето ти нали,а тея личните доктори направо да ги убиеш някои път като кажат ми няма направления сега  sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 02, 2008, 15:37:44 »

моята кожа е много бяла и страшно чувствителна :girl_impossible:от най малкото се обривам и зачервявам!!още съвсем в началото изтъня и вените на гърдите ми започнаха да прозират и изпъкват :'(а сега и това!!аз съм предразположена към какви ли не кожни образувания!!само мога да се радвам че нямам коремче защото не си представям какви стрии щях да имам там!!и моя доки е на мнение че всичко си е до жената и типа и кожа..но жена му/при която имах уговорка след направлението да ида/му се е накарала че така ми говори и че ще ме погледне и ще решим какво да правим..но уви не стана!!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 02, 2008, 15:38:31 »

emily аз с епилатор си махам само космите по краката,защото под мишниците започна много да ме боли и там спрях и със самобръсначката там и естствено с нея и отдоло ,самоче да не ти казвам какви пози от йогата правя за да се избръсна отдоло ,независимо че си помагам и с огледалце пак ми е трудно  smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 02, 2008, 16:52:43 »

 funnytooth и аз съм в банята така  marionette обаче относно лицето съм много доволна от Avon серията Solution направо е благодат yahoo Лицето ми винаги е било чисто и сега настана истински обрат едни пъпки пък и сърбят, но с гел пяната после тоника и накрая кремчето през около два дни направо се преродих. Преди това ме беше страх да използвам козметика заради бебо, но виждам , че няма проблеми good
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #199 -: април 03, 2008, 16:53:40 »

Доиде ред и аз да се изкажа. Космите по краката махам с епилатора - лесна работа бзззз и готово обаче от долу .....би ми завидяла и жената каучук какви ги върша за да се докарам що годе в приличен вид.Щото не знам вие как сте ама аз не си виждам обувките като съм права а за другото вече съм го забравила как изглежда   Wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 03, 2008, 21:58:36 »

Аз съм изцяло на кола маска дано до края да мога така че не понасям бръснене  blush. Мислех си че при бременност космите намаляват но не било така, даже се увеличиха  Плачещо момиче. А брадичката и долната част на лицето ме нападнаха едни пъпчици, никога не съм имала такова нещо кажете какви неща са позволени за използване срещу тези гадинки  bqsnasym
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 04, 2008, 08:06:41 »

MALENКA за съжаление няма отърване от пъпчиците, мен ме нападнаха още от началото на бремеността и така и до днес и предполагам че ще се махнат чак след раждането и по добре не ги третирай с препарати
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #202 -: април 04, 2008, 08:22:07 »

относно пъпките - аз по принцип си бях с проблемна кожа и преди това
можеш да използваш всички серии за проблемна кожа по време на бременност стига само да не съдържат антибиотици(има такива кремчета) - не е доказано, че вредят, но несе препоръчват при бременност
има едно мини-кремче Диакнеал на Авен, което върши чудеса и се маже само през нощта
сутрин - измиващ гел с микрогранули, ако не ти е суха по принцип кожата
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 21, 2008, 05:34:10 »

Момичета знам ,че вече дискутирахте лосионите по време на бременност,но аз днес се прибирам в БГ и искам да си купя някой хубав лосион или крем.Моля, дайте пак имената им give_rose Благодаря ви!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 21, 2008, 07:43:32 »

Момичета знам ,че вече дискутирахте лосионите по време на бременност,но аз днес се прибирам в БГ и искам да си купя някой хубав лосион или крем.Моля, дайте пак имената им give_rose Благодаря ви!!!
против стрии ли имаш предвид?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #205 -: май 21, 2008, 08:27:11 »

Аз пък искам да питам тези,които се мажат с мас или зехтин angry Слагате ли нещо в маста,за да мирише по-добре,а зехтина как го ползвате преварен или направо както се продава?
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 21, 2008, 08:33:44 »

А аз вече на прага на 6-тия месец не съм се намазала един път дори с нищичко , а Петър вече ми намила по цял ден да ходим да купуваме някакви бременненски мазила, за да започвам, че съм щяла да се окепазя за нула време без да разбера дори.  nea nea nea И е прав де. Така че, кажете какво да си взема, отделни мазила за отделните части на тялото или едно ,което става за всичко.И крем ли да е или някакъв лосион или олио и изобщо ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕ  sad sad sad
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 21, 2008, 09:12:24 »

Милички, аз изпробвах почти цялата медицинска козметика за бременни - от Мустела, серията на Мама Дона, на Бюбхен, Clarins и още куп други и се оказа, че съм силно чувствителна към всичките и не мога да ги ползвам. Затова заложих на бабините "деветини "- сутрин преварена мас, а вечер масло от макадамия на Икаров и съм изключително доволна. Даже козметичката ми вчера (бях на кола маска) ми каза, че кожата ми е в много добро състояние. Така че силно препоръчвам да пробвате с природни средства, отколкото всичките химикали, които се рекламират на достатъчно високи цени (напр. Мустела, Clarins и др.) good А ако някой все пак иска - мога да му дам моя комплект на Мустела за гърди и коремче - не съм го използвала въобще - намазах се веднъж и дотам бях...

Марианче, аз си ползвам чиста преварена мас и не ми мирише (може би защото е домашна), но например масажистката, при която ходя я преварява с цветове на жасмин, оставя я да престои един ден, прецежда и с нея ме разтрива и не се усеща аромат. Може да пробваш  good
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 21, 2008, 09:18:04 »

А от къде може да се вземе мас? Извинявам се за тъпия въпрос, но нямам от къде да си го взема домашно blush.

Аз знам за преварен зехтин, че също много добре действа на кожата и скоро ми казаха за какаово масло разтапя се и се маже навсякъде с него аз си купих, но още не съм го ползвала.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #209 -: май 21, 2008, 09:21:19 »

Марианче, аз си ползвам чиста преварена мас и не ми мирише (може би защото е домашна), но например масажистката, при която ходя я преварява с цветове на жасмин, оставя я да престои един ден, прецежда и с нея ме разтрива и не се усеща аромат. Може да пробваш  good

Ами моята също е домашна,но да ти кажа въобще не съм отваряла буркана да я видя.Свекито ми я даде,иначе е чисто бяла,но трябва да я питам преварена ли е и въобще дали може да ми я ароматизира малко.Притеснявам се лятото да не намирисвам на гуцка pig Иначе имам и зехтин.Скоро си го купих от Гърция и е 5л,ще има и за салатки и за мацотене  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines