Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:11:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146995 пъти)
 
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 28, 2008, 13:36:57 »

Ей мамчета, аз май съм позакъсняла с мазането, но още днес отивам до аптеката и си купувам някое мазило, но и аз незная кое! Аз чесно казано не съм се чак толкова закъхарила за стрии, защото и без брементостта си имам - тъй като съм по-пълничка, но това естествено не пречи да взема допълнителни мерки!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 28, 2008, 13:45:58 »

не си закъсняла тамън на време започваш *THUMBS*отиди в аптеката и рагледай всяко по отделно така най добре може да прецениш @}->--аз лично ползвам Мама Донна и свинска мас blush blush
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 28, 2008, 19:30:25 »

Наистина не си закъсняла Mimoshkin  аз даже започнах доста по късно да се мажа и всеки път си купувам различно в момента съм на олиото на ХИИПП
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #183 -: март 28, 2008, 21:44:20 »

Миличка, пробвай с мама Дона на Чико и олиото на Бюбхен също. Всъщност всяко бебешко олио също върши работа, важното е кожата да не ти изсъхва.  girl_wink good
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 31, 2008, 21:00:26 »

Момичета, аз вчера си купих кремче за стрии на MUSTELA - някой от Вас ползвал ли го е и дали има някакви отзиви за него!   ohah ohah ohah
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 01, 2008, 11:11:57 »

Аз го ползвам но от скоро. Не мога да кажа дали помага, понеже при мен нищо не дава ефект сякаш. Мажа се по два пъти на ден и от едната страна на корема имам няколко стрии  cray .Появиха се една след друга и все през ноща, не мога нищо да направя а доста се мазах и пак се появиха. Иначе крема мисля, че е много хубав и няма нужда да слагаш много от него (дано не се лъжа, но мисля че благодарение на него има някакво затишие, ще видим)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 01, 2008, 11:15:59 »

аз си се мажа с моите си мас и Чико ама днес съм на дерматолог  *THUMBS*искам да си ме види защото тая моята кожа не е наред нещо ми се струва *crazy*поне ще съм по-спокойна като знам че специалист ме е видял и ще ми каже добре ли действам с мазилата или може нещо друго да ми даде!!!
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 01, 2008, 11:25:55 »

Аз ползвам кремчето на Мустела. Доволна съм, защото до сега нямам нито една стия. Но съм чула, че много си зависи каква е кожата, колко е еластична. Така че си е стого индивидуално.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 01, 2008, 15:21:47 »

На мен сестра ми ми донесе това сега от Италия и каза ,че било супер против стрии . good


* 23831_fpx[1].jpg (18.25 KB, 273x332 - видяно 1780 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 02, 2008, 09:53:32 »

мамита а какво ще кажете за посещение по време на бременост при козметик?
искам да отида ма дали може?
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 02, 2008, 14:19:29 »

Аз в първите месеци исках да отида на козметик за лицето ,но тя ми каза (козметичката),че до 4-тия месец не било хубаво защото тогава кожата претърпявала най-големи промени докато свикне с бременността . Посъветва ме малко да поизчакам и след 6-тия месец ако искам да отида,но аз така и неотидох после незнам защо ,може би защото по късно кожата ми сама се поизчисти  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 02, 2008, 15:05:08 »

аз никога не съм ходила на козметик и да си призная не мисля и да отида!сега кожата е толкова чувствителна че се притеснявам да не се разрани  :\за това ще се откажа от тази глезотийка
исках да попитам дали сте чували за мехмела Дермаластин или нещо такова!моята лична лекарка след като ми отказа направление за дерматолог ми надраска това нещо на една рецепта shok
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 02, 2008, 15:14:54 »

Клео аз не съм го чувала,ама тя докторката ти за къде по точно ти го е изписала този мехлем да се мажеш ?Какво ти се е появило ,че си решила да ходиш на дерматолог
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 02, 2008, 15:23:29 »

ами гърдите ми са целите синьо-лилави и нацепени зверски!!от горе до долу са в пресни стрии!!аз си купих Чико и имам и мас да се мажа!но ми се искаше да ме погледне дерматолог защото се притесних!!целите ми гърди са посиняли и не мога да си го обясня!!а моята лекарка не ми каза къде да се мажа!показа ми една брошура на която пишеше млада мама и от долу крем за гърди корем и бедра pardon
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 02, 2008, 15:31:27 »

Понеже прочетох по-напред, Клео ти сигурна ли си, че това е стрии и моите гърди имат синки, но това е от вените. Изведнъж доста ми проличаха и имам чувство, че продължавам да посинявам, но определено са вени. Мажа се с Мустелата, но неродовно признавам си  nea
А да ви питам, аз космите с епилатора - бжбз tease махам, че се не траяяяя - много са ми  angry shok , не ходя на кола маска, вие как процедирате.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines