Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:16:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146964 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 07, 2008, 21:45:03 »

Ренка сладка колко парички струва този крем-лосион  Wink
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 08, 2008, 07:29:23 »

Кремчето струва 25лв-200мл и било по-добро от Мамма Дона
Е ще го видим колко е по-добро huhhuh.gif
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 12, 2008, 18:57:14 »

мацки и аз от 2 дена съм с "Перкуталфа"...тук в Бс си бях взела "Мама Дона" на Чико за 29лв.,"Перкуталфа"-та за 21.19лв. честно да си кажа...с първата бременност се мазах със свинка мас и нямах стрии,сега с "Мама Дона"-имам в долната чат на корема,а се мажа всеки ден сутрин и вечер!За тези които искат да пробват "перкуталфа" да знаят че трябва да са сериозни!то си пише и на опаковката,че трябва да се маже 2 пъту на ден!Пише и че повреме на кърмене нетрябва да се мажат гърдите!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #153 -: март 12, 2008, 19:42:20 »

Аз мисля че маиката му е в редовното мазане и равномерното наддаване на килца  diablo
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 14, 2008, 09:11:51 »

мами...да се отчета с ползването на "Перкуталфа"...имах една нова новеничка стрия която беше почнала са става синьо-лилава...ползвам крема от кажи-речи 1 седмица и въпросната стрия е започнала да става бледо розова!Вчера забелязах.Което според мен означава,че е почнала да изчезва!Дано да има по-голям ефект и да не ми се появяват повече!!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 14, 2008, 09:16:15 »

Перкуталфа по принцип е за заличаване на стрии,не само да предпазва от тяхната поява.Според мен,ако се ползва своевременно (тоест при начална поява на стрии) може да ги заличи
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 14, 2008, 09:19:16 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Това направо ме изуми, наистина страхотно ако има как да се заличават, поне в началото..... Досега не бях чувала за такъв крем, който успява..... но явно има!!Супер, ще взема и аз да си го купя! danceg
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 14, 2008, 11:26:18 »

Мацки, това с мазането и стриите според мен е абсолютно индивидуално! nea
В началото на бременността бях се мазала няколко пъти с олиото на Джонсън, но ми излезе обрив от него и зарязах мазането. Започнах да се хлепотя след 5 месец чак, когато си взех Мама Дона за корема. Само че каквато съм несериозна, спрях да се мажа в края на 8 началото началото на 9 месец. blush Да ви се похваля - нямам нито една стрийка на корема. good За сметка на това пък - мажех си гърдите с Мустела-та, а ми се появиха 2 стрийки на едната гърда. pleasantry
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 14, 2008, 13:28:54 »

Абе ти най-добре си се мажи и сега, че след раждането и рязкото сваляне на килограми също има голям риск от поява на стрии... girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 14, 2008, 14:29:52 »

а те стриите не са ли лилави когато са съвсем прясно появени и след това си стават розови и накрая като по-стари pleasantry бели  huhhuh.gif аз поне така съм чувала пък не знам!!а и за крем който заличава стрии не съм чивала!всички дерматолози /пресен пример ми е от Часът на мама/ казват че единствения начин да се заличат е оперативното лечение  blush дано бъркам разбира се защото никоя жена не иска да си ги носи като талисманчета
да хубаво е мазането да продължи и след раждане!не само при рязко опъване ами и при също така рязко свиване на кожата се образуват стрии!!много е гадно да нямаш нито една през бременността и накрая като свалиш излишните килца и да се видиш в чудо!!аз съм на менение че бавното сваляне комбинирано с упражнения и мазане ще ги предотврати!!аз от такова нещо имам няколко съвсем тънки на бедрото!рязко качих няколко килограма/2-3/ една зима-което за мен си е бая защото бях много слаба и след това още по-резко свалих не само тях а и още няколко!!и ето стрийки гадорийки!
« Последна редакция: март 14, 2008, 14:33:03 от kleo_20 » Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 18, 2008, 10:42:38 »

И аз да се разпиша ползвам Мустела от края на 2-я месец някъде но да си призная много съм нередовна през ден се мажа, абе в началото като ме боляха много гърдите почнах тях после корема и бедрата. И сега позабравям да се мажа, макар че вече корема взе да расте. По принцип съм със суха кожа и се мажа с лосин за тяло - в момента ползвам Гарние /червената/ но за останалата част от тялото, а и от Мустелата за сега съм доволна - мазничка е, а на мен такава ми трябва. Но съм все още на първата опаковка.
Моя приятелка ползва на лиреак /мисля че е против стрии и антицелулитен/ и каза че  е доволна, и реших да поразпитам в аптеката, но за бременни също ми препоръчаха Мустелата и Перкуталфа, момичето лично го е ползвало и останала доволна. Даде ми мостра, но още не съм я ползвала а и от 20гр дали ще разбера нещо ?!? Но виждам че някои са доволни от него.

Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 18, 2008, 12:35:03 »

аз мога да споделя, че ползвам Мустела от четвъртия месец на бременноста. Мажа се всяка вечер преди лягане. Коремчето ми вече е доста голямо - има го в другата темичка - и за сега мога да кажа,че нямам нито една стрия. И дълбоко се надявам да си остане така до края.
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #162 -: март 18, 2008, 12:46:46 »

И аз ползвах на Мустела,трите кремчета в комплект и не ми се появиха никакви стрии,но и аз наддадох нормално 13 кг 4.200 от които беше само бебчето.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 21, 2008, 11:54:39 »

да ви питам милички!трябва ми нещо специално за гърдите нямаше ми нищо и вчера изведнъж забелязах че целите ми гърди са посинели и на местна са се образували лилави къси ивички/това са си стрии пресни/не зная защо така се получи но не ми се мисли до края на бременността какво ще стане....помагайте
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 21, 2008, 12:27:05 »

Гледам че стрии коментирате, затова реших да се включа. Аз имам стрии по задните части от 13-14 годишна, просто много бързо дръпнах на височина и ето го ефекта и досега с нищо не съм успяла да ги залича, затова, почвайте не от 3-4 ами от първия месец още с кремчетата. А крема който ползвате не трябва да е против стрии или натицелулитен, защото те стягат кожата. Трябва да я овлажнявате и отпускате, за да може да расте заедно с бебо.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines