Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:19:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146905 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 07, 2008, 02:22:54 »

Ето и лосиона с който се мажа в момента и крема


* hero 1.jpg (2.23 KB, 120x152 - видяно 1948 пъти.)
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 07, 2008, 02:23:48 »

и лосиона:


* hero.jpg (2.86 KB, 120x152 - видяно 1919 пъти.)
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 07, 2008, 11:14:36 »

Аз се мажа веднъж на ден,но преди се мажех 3 пъти седмично,още съм на първата опаковка Мустела от 200мл-засега съм доволна и нямам стрии
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 07, 2008, 11:47:32 »

Ааз, срам не срам, си признавам, че още не съм започнала да се мажа с нищо специализирано. Ужасно ли съм закъсняла?  crazy crazy crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 07, 2008, 11:56:12 »

 funnytooth sarcastic ROFL Инка какво говориш аз да не мислиш че съм започнала закъсняма била tease а аз какво да кажа с нищо не съм започнала да се мажа и милото се шегува че ще съм родила като заколят прасетата и е готова свинската мас-щяло да е късно  ROFL (това по повод че му бях споменавала за това природно мазило)ще взема аз една мама дона ли беше Мадона ли беше и ще започна ама аз не съм сериозна и ще забравям сигурно
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 07, 2008, 11:57:22 »

Същата работа, аз една фолиева имам на ден да изпия и къде пия къде не, та камо ли да взема да се цапотя.Ама ще се наложи май.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 07, 2008, 11:59:40 »

и аз мисля да се взимам в ръце и да си купя нека не се мажа ама като се сетя поне да ми е под ръка че като се знам каква съм после ще урева света че имам стрии  blush по добре да има кремче дори и рядко да се сещам за него  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 07, 2008, 12:01:35 »

абе и аз така много несериозно се отнасям по принцип, ама имаше един период, където съм забравяла да се мацам цяла седмица и тогава ми се случи цялата ми коремна област да изглежда като гущер - ужасно сбръчкана и напукана - и аз като се стреснах, няма да ви говоря какво мазане падна по 5 пъти на ден tease но сега съм пак несериозна - трябва да ме опъне кожата или засърби,че да се сетя, поне долу-горе по веднъж на ден се мажа
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 07, 2008, 12:08:52 »

Абе мацки как ще забравяте бе? Аз и преди да забременея винаги като съм излизала от банята съм се омазвала с лосион за тяло цялата, защото иначе мие много суха кожата и се чувствам точно като гущер...И сега като забременях вече просто включих и лосиона против стрии...Незнам как бих забравила, ще започна да се лющя и да сърби евентуално...май съм с много сложна кожа....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 07, 2008, 12:11:52 »

моята кожа не е суха или поне аз така си мисля не мога да я определня никога не ме е сърбяла и не се е лющела  =]сега пак не я усещам такава с изключение на лицето  huhhuh.gif забелязах че ми се лющи нещо и няма да се разберем така  NO за коремчето май ми е рано да ме сърби или нещо такова
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 07, 2008, 12:25:57 »

И моята кожа е като на Диди,ако не се намажа не ми се мисли какво става после angry аз и затова толкова рано започнах да се мажа girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 07, 2008, 14:12:12 »

Аз съм адски несериозна в това отношение  blush
Имам крема на Мустела още от началото (една приятелка ми го подари), но не се сещам да се мажа!  pardon Аз и по принцип не обичам да си мажа тялото, освен лятото понякога, защото тогава много ми се изсушава кожата, но сега не я чувствам все още суха или опъната и съм се мазала общо 4-5 пъти през последния месец, а съм края на четвърти  crazy
Все се каня да стана да сериозна, но нещо не ми се отдава  tease pardon
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 07, 2008, 19:33:01 »

Аз задължително след баня винаги съм се мазала с лосион за тяло и затова имам придобит навика. И мисля че сега вече като започнах да се мажа няма да забравам. Не съм много активна с мазането, все пак още не ми расте нищо, но задължително след баня се мажа по корема, дупето, гърдите. След време сигурно по няколко пъти на ден ще се мажа, като се знам как ме е страх от тия стрии.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 07, 2008, 19:42:31 »

Аз сега се връщам от аптеката.
Там питах жената дали с кремчето на Мамма Дона за корем мога да си мажа и гърдите
Тя ми предложи друг "Перкуталфа"-малко по-скъп от Мамма Дона,но каза,че е по-добър и става да се мажеш и по корема и по гърдите.Като количество пак е 200мл,а като консистенция е тип лосион,не мазно,бързо попива и мирише приятно.Ще започна да се мажа с него пък после ще ви кажа как е.А ако някоя от вас знае нещо или го е чувала,моля да сподели


А по въпроса за редовното мазане,аз съм много стриктна-винаги след като изляза от банята се мажа с лосион от краката до главата,навсякъде освен по гърба че не го стигам pardon.Прави ми удоволствие и ми е един вид като хоби blush

Забравих да добавя е френски и инструкциите и съдържанието са на френски и гръцки angry

Упсссс и на английски ги имало :girlhide:Извинете girl_wink
« Последна редакция: март 07, 2008, 20:10:14 от renka_87 » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #149 -: март 07, 2008, 20:06:05 »

И аз като Ренка не пропускам да се омажа цялата след баня.А и вече стана задължително защото тук климата е много сух и след влажна Варна имах големи проблеми.Сега ползвам само по мазни продукти.Да чукна на дърво вече подхванах 7 месец и нямам никакви стрии.Мажа се веднъж на ден предимно вечер след душа.Не го пропускайте после да не се ядосвате girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines