Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:17:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146903 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 05, 2008, 18:34:19 »

Natalia Borisova и аз започнах доста късно да се мажа,но мисля че колкото по рано толкова по добре за твоята кожа,можеш да видиш какви продукти използваме за мазането в съответната темичка Козметика по време на бременността .
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #121 -: март 05, 2008, 19:26:35 »

Мажи се още от сега дори и кожата ти да е по мазна не пречи.Аз се мажа от самото начало с някакво масло за тяло но ми върши работа.Мажи корема ,гърдите, дупето и бедрата или по скоро където виждаш че трупаш аз там слагам там мажа не че подминавам другите участъци...И леко с килата да не стане за 1м - 5 кг то това е страшното айде дано сам помогнала


* dev146pr___.png (11.54 KB, 418x92 - видяно 1901 пъти.)
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 05, 2008, 21:06:08 »

Аз започнах от сега да се мажа с един лосион на Palmers,защото много започна да ми изсъхва кожата а по-късно ще започна и с крема им.
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 05, 2008, 21:42:04 »

сегааааа...с Борянка се мазах с ЧИСТА СВИНСКА МАС!!Бабата На мъжа ми ми я превари и прецежда много пъти и...нямах нито една стрия!Сега бабата почина и няма откъде да намеря (не,че няма а аз нямам доверие)и си купих на Чико Мама Дона,но...коремът ми е като нарисувам като слънце с молив !Отдолу са ми излязли бая стрии и незнам дали някога ще мога да се преборя с тях!!!Сега ще си взема на МУСТЕЛА.Казаха ми,че бил много добър!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 05, 2008, 22:03:16 »

Една позната ми препоръча на Мустела  good или каза да си взема крем Нивеа синята кутийка, не знам още какво да си взема! Може би ще пробвам с няколко мазила и ще преценя как ми е.  pardon
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 06, 2008, 09:33:05 »

Аз съм много доволна от Мустелата, но на теб определено не ти е рано да почнеш - колкото по-рано толкова по-добре....И да не забравяме да се мажем и след като родим, че нали и при рязко сваляне на килограми се образуват стрии, така че....Почвай! girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 06, 2008, 11:42:36 »

ivana аз се мажа с Мама Дона и нямам стрии.......то си е до типа кожа good Не мога да кажа,че точно този крем ме е защитил от стриите,но понеже нямам нито една съм доволна от него good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 06, 2008, 11:48:56 »

Аз си купих на Chicco Mamma donna , обаче нашите хдоиха до Германия и им казах да ми вземат нещо за мазане от там. Те ми донесаха ето това . Олио е, с много приятна миризма, нещо като прасковка мирише, попива и не изключително мазно. Много съм доволна, кожата ми става много мекичка и добре хидратирана.
Това е цялата серия . Мисля да кажа на леля да ми прати и душгела.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 06, 2008, 12:54:37 »

Момичета на вас една опаковка от тези мазалца за колко време ви стига и по колко пъти на ден се мажите с тях ? Аз по принцип се мажа само вечер като се изкъпя и незнам дали това е достатъчно,но да чукна на дърво до момента не ми се е появила и една стрия.И опаковките ми който са по 100 мл.всичките мисля че горе доло ме изкарват 1 месец  smile
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 06, 2008, 13:01:55 »

Извинявам се,ако въпроса ми е глупав,но можете ли да ми кажете откъде мога да си взема Мамма Дона,защото вече съм качила 2 кила и май няма да ми се размине cray angry cray
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 06, 2008, 13:05:08 »

renka_87  Мама Дона можеш да купиш почти във всяка аптека и всеки бебешки магазин ги има.А също и по тези интернет магазините който са онлайн  можеш да си го поръчаш да ти го доставят  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 06, 2008, 13:14:54 »

охооооо Маги,ти си от редовните Wink Аз се мажа веднъж на 2-3 дни и си нямам  *THUMBS*Някои мамчета по няколко пъти на ден се мацотят.....както ти си прецениш-според кожата ти good

Ренка почти във всяка аптека ги има на Чико-Мам Дона good Това,че си качила до момента 2 кг. не е критерий,че ще имаш стрии nea
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 06, 2008, 13:19:01 »

Сисе аз наистина се притеснявам,защото много ям,въобще не се ограничавам,а и не подбирам-ям каквото ми се яде и по колкото ми се яде.Това ме кара да се замисля,че ако продължавам със същото темпо ще стана като мечка гризли shok
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 06, 2008, 14:26:38 »

Сисе аз наистина се притеснявам,защото много ям,въобще не се ограничавам,а и не подбирам-ям каквото ми се яде и по колкото ми се яде.Това ме кара да се замисля,че ако продължавам със същото темпо ще стана като мечка гризли shok

Мила и аз съм такава чревоугодничка, че..... Отначало много се стараех първите 3 месеца, когато е важно много какво ядеш за органогенезта и растежа на плода и внимавах и гледах винаги да ям уж нужни, полезни и необходими неща, но после му поотпуснах края.... Не мога като ми се прияде нещо и да се въздържам, какво да направя pardon Не се тревожи по-добре постепенно да ги качваш , а не както аз отначало съвсем малко и изведнъж в 5и 6 месец качих изведнъж общо 7 кг!И доста тежко го понесох.... Освен това на организма му се яде толкова от колкото има нужда!Щом ти се яде повече му е нужно, за да се справи с промените, защото тежка работа го чака! girl_wink Предполагам не се тъпчех дори и да си наядена...така че споко!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 06, 2008, 14:27:55 »

Момичета на вас една опаковка от тези мазалца за колко време ви стига и по колко пъти на ден се мажите с тях ? Аз по принцип се мажа само вечер като се изкъпя и незнам дали това е достатъчно,но да чукна на дърво до момента не ми се е появила и една стрия.И опаковките ми който са по 100 мл.всичките мисля че горе доло ме изкарват 1 месец  smile

И аз се мажа само вечер, даже от време на време пропускам.... На мен опаковката на Мустела, която е 200мл ми стига за месец и половина някъде  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines