Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 15:52:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146826 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 16, 2008, 19:12:44 »

Еее един път не пречи good Но да знаеш за себе си,че не е препоръчително да се пипат зърната,да се мажат с каквото и да било,както и да се стискат гърдите!!! Много бременни си ги "мачкат" (ама как се изразих) blum за да стимулирали кърмата в последствие или да изтисквали КОЛАСТРАТА която при някои бременни се появява към края на бременността!!!не е правилно.......Казвам ви го да си знаете good

 :offtopic:Диде.......погледни в темата за Бебетата на известните каква снимка на Салма Хайек съм пуснала........тя хич нама стрии по гърдите :huh:А ние сме тръгнали да се притесняваме tease
« Последна редакция: януари 16, 2008, 19:14:50 от сиска » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 17, 2008, 09:44:53 »

Това за зърната и аз не го знаех  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и така хубаво си се мажа вече 2 месеца..... Oh my ... Дано не съм си направила нещо!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 17, 2008, 10:05:49 »

да аз също не го знаех това за зърната,но пък нали трябва все пак да се мажат с нещо за да не се напукат  crazy
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #93 -: януари 17, 2008, 10:34:29 »

Аз знам, че гърдите е хубаво да се подготвят за кърменето от към 6 месец вече, както Сиси е обяснила с мачкане tease, но знам че зърната трябва да се "дърпат" за да загрубеят , защото ако са нежни при самото кърмене се разранявали...Ама мамите с опит могат да кажат най-добре pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 17, 2008, 10:46:20 »

относно дърпането на зърната четох че това се практикува ако самите зарна са вдлъбнати а майката иска да кърми и тогава се дърпат (ох че грубо звучи)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 17, 2008, 11:26:14 »

Да и аз го четох това, в нашта книжка го пише blum
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #96 -: януари 17, 2008, 11:28:35 »

да аз също не го знаех това за зърната,но пък нали трябва все пак да се мажат с нещо за да не се напукат  crazy
Да та права е Сиска,пише го в указанията на кремчетата,аз също когато ползвах Чико Мамма Дона четох че не трябва да се мажат.Да се избягва зоната около тях.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 17, 2008, 12:21:37 »

Сестра ми ползваше Виши преди години за стрии, и при нея не се появиха.
Няко й от вас дали го е ползвал и има ли ефект?

Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 17, 2008, 12:45:33 »

за зърната-една моя приятелка използваше изкуствени(силиконови) и така си предпази нейните
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 17, 2008, 12:57:38 »

за зърната-една моя приятелка използваше изкуствени(силиконови) и така си предпази нейните
моля за малко повечко обяснение Girl_hide
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 17, 2008, 13:01:42 »

дано не ни се карат,че се отклоняваме-ами слагаш си изкуственото зърно в/у твоето,когато кърмиш и детето суче през него,така не те боли и не те наранява
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 17, 2008, 13:17:07 »

дано не ни се карат,че се отклоняваме-ами слагаш си изкуственото зърно в/у твоето,когато кърмиш и детето суче през него,така не те боли и не те наранява
оо това е много важно и полезно
благодаря
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 17, 2008, 13:48:31 »

да и аз до колкото знам бебчето не усеща някаква разлика, защото материалът (силиконът) е много фин....дано наистина е така, че ако се наложи да ги ползваме да не се сърди беби!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 17, 2008, 13:51:34 »

 Offtopic тези изкуствени зърна се ползват доколкото знам аз ако зърната ти са вдлъбнати и бебечето няма как да го захване!!!Колкото до напукването........за 7 месеца моите са си същите както и преди!!!Не си ги мачкам гърдите,не си щипя зърната.......нищо не им правя-Така знам аз good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #104 -: януари 17, 2008, 14:16:16 »

Сладка...чакай аз пак да се изкажа по въпроса tease..В една друга темичка споделих че ние ще сме 4тото бебе в компанията, а 3тото в родата...Та с две думи много бебешки неща ми се говорят от всякъде tease....ТА другите мами започнаха да си подготвят гърдите и зърната от рано около 6-7-8 месец някъде. И всичките до една по съвет на техните наблюдаващи ги лекари.
Сега дойде време бебетата да се раждат /утре е първото  yahoo/, а аз ги слушам за тези подготовки от сумати месеци вече blum
И предвид че "нашата" доки малко по-късно ни ги казва нещата ако не я питаме, може и да ни забрави /сещаш се за фолиевата - и на мен не ми я спомена...докато не я питах до кога да я пия girl_impossible/. Така че ти е време да и зададеш някой въпрос, пък ако сметне че е рано....то от питаме глава не боли tease

А ето и едно силиконово зрънце  blum



и инфо за него: Изработени от фин, мек и чист медицински силикон.
Те предпазват възпалените или раздразнени зърна по време на кърменето.
Формата им, наподобяваща пеперуда, позволява на Вашето бебе повече контакт с гърдата докато се храни.
Бебето продължава да усеща мириса на кожата Ви, а докато суче, то стимулира притока на кърма.
След като зърната заздравеят, процесът на кърмене ще продължи по нормалния начин.

Предлагат се в два размера - малки и стандартни
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines