Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:43:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146809 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 12, 2008, 10:17:27 »

Ами да наистина изчакай да спре да ти се гади толкова от миризми и всичко (дано е скоро) и тогава започни.Ако продължи и след това да ти се гади от точно тези мазила пробвай с други.Аз например дори и вече в 5 месец има някой миризми, от които адски ми прилошава и неми понасят - имам един парфюм, които не мога да доближа, както и от афтършейфа на милото, но от други вече нищо ми няма!Така че прецени си сама като си вече към средата на 4 месец...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 14, 2008, 15:51:03 »

Всички ли сте с тази Мустела? аз нищо че съм от месец бременна, вече усещам гърдите си наедрели, а кумата ми каза че е мнофо важно да се мажа, защото тя не си е мазала само гърсите и те са и се нацепили. Тя ползваше на chico някви мазила и каза че е много доволна! Обаче не помни точното име. Та влязах да питам дали е рано с мазането, но разбирам че е индивидуално. Определно обаче кожата на гърдите ми е станала по-прозрачна като че ли, и са станали по-големички. blush
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 14, 2008, 16:01:08 »

Дидка, аз се мажа с Мама Дона на Чико за корема, а за гърдите използвам Мустела. Незнам дали е рано за мазането, но забелязвам, че при мен тези последни месеци са проблемни. angry Започнах по два пъти на ден да се мажа. Иначе от 2 до 4 месец се мазах с бебешкото олио на Джонсън.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 14, 2008, 16:36:25 »

Ами то първо гърдите започват да растат!Поне при мен беше така - аз до 3 месец така ми пораснаха и боляха...Започвай да ги мажеш поне тях Диде.А за другите части от тялото, когато прецениш, че е нужно или поне към 4 месец почни, че тогава започва да нарасва всичко!Аз също ползвам бебещкото олио на Джонсън от време на време и съм доволна, както и от Мустелата.Между другото има едно много хубаво мазило на Дева против стрии (оранжевата опаковка), за която доста хора ми говореха и наистина е много хубаво - с най-различни бадемови и незнам още какви масла в съдържанието.А освен това е и много евтино! Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 14, 2008, 16:48:23 »

Благодаря ви куклички! Ще си закупя или това Мустела(а какви пари е то?), щом всички сте доволни от него или това на Chicсo и почвам гърдите, защото така и така са ми малко по принцип, поне да не ми се нацепят. Благодаря ви още веднъж!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 14, 2008, 16:49:27 »

Зависи от къде го купуваш, някъде около 35лв
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 14, 2008, 16:53:05 »

Дидка аз се мажа с Мама Дона на Чико и съм доволна.......по принцип трябва да съм редовна с мазането,но аз на 3-4 дни се мацотя ;)Засега кожата ми е  еластична и нямам нацепено,ще видим до края *THUMBS*Струва 26 лв. опаковката от 200 мл. мисля че е ....
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 14, 2008, 17:10:08 »

Мустела видях във аптеките на Марешки и там беше 24 или 26лв комплект за корема и за гърдите
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #83 -: януари 14, 2008, 18:16:09 »

Мустела видях във аптеките на Марешки и там беше 24 или 26лв комплект за корема и за гърдите

Мила в тези комплекти грамажите са по 125ml.

Но този който е за гръди може да се замести с този който е за корем, т.е не е необходимо да се купуват и двата pardon Аз имах мостри на крема за гърди , но ми е многоо мазен и сега се мажа само с този за коремче Girl_hide
Ноо според мен..с каквото и да се мажем..всичко си е до типа на кожата...Пък и в името на най-голямото щастие няколко стрийки се преживяват blush..Аз ги имам в изобилие и...милото пак си ме избра за жена blum /това в кръга на шегата/
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 14, 2008, 18:25:34 »

Благодаря ви милички. girl_in_love kiss2 Какви сте ми отзивчиви и добрички! Утре след прегледа ще мина през аптеката да си купя. Ще видим какво ще има, дали ще е Chicco или Мустела pardon.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 15, 2008, 18:23:38 »

Момичета купих си Mamma Donna на Chicco- 200ml za 24.26лв Не е специализирано за бюст но мисля, че няма значение ако го ползвам за бюста, нали? Или? scratch one-s head
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #86 -: януари 15, 2008, 18:31:40 »

Момичета купих си Mamma Donna на Chicco- 200ml za 24.26лв Не е специализирано за бюст но мисля, че няма значение ако го ползвам за бюста, нали? Или? scratch one-s head

 good в 1-2 поста по-назад именно това написах - важното е да има мазане tease..И аз се мажа /когато се сетя/, с този който си мажа и коремчето blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 16, 2008, 10:12:33 »

и аз не мисля, че има някакво значение, защото всичките са мазнички и съдържа какви ли не етерични масла...Така,че няма проблем  Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 16, 2008, 15:07:04 »

Момичета купих си Mamma Donna на Chicco- 200ml za 24.26лв Не е специализирано за бюст но мисля, че няма значение ако го ползвам за бюста, нали? Или? scratch one-s head

аз го имам същия и от време на време си мажа и гърдите,но без зърната!!!Тях не ги пипай!!!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 16, 2008, 19:02:01 »

Момичета купих си Mamma Donna на Chicco- 200ml za 24.26лв Не е специализирано за бюст но мисля, че няма значение ако го ползвам за бюста, нали? Или? scratch one-s head

аз го имам същия и от време на време си мажа и гърдите,но без зърната!!!Тях не ги пипай!!!
Oh my ... Малеееее добре че ми каза!!! gu6 аз така хубаво си ги намазах вчера и днес.... crazy  shok
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines