Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:59:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146791 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #45 -: декември 05, 2007, 09:01:16 »

Tака.....ами аз си купих Мустела за стрии, но бих казала че не е от най-мазните кремове които съм ползвала...Но това го казвам като +, защото съм от хората които обичат бързо попиващите кремчета които не изискват дълго и продължително нанасяне Wink Аз дори не обичам да се мажа с каквото и да е...но някой път се налага tease
Отделно ми подариха и тестерче на крема за гърди пак на Мустела...за него мога да кажа че е по-лек т.е не е толкова твърд като крем за коремче, но също попива бързо и не е мазен до излизъш.
Това го казвам защото има момичета които обичат по-мазните кремове pardon
С две думи доволна съм за сега, но резултата след 6 месеца yahoo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #46 -: декември 05, 2007, 10:38:47 »

Напоследък има доста бъдещи мами във форума, а тази темичка не се актуализира.Моля Ви, споделете какви кремчета ползвате?Аз в момента ползвам 3 продукта на Чико Мамма Донна но скоро ще се наложи за взимам нови че са на привършване.

vanis Доволна ли си от Мама дона? Аз мисля такъв крем да си взема-този за стрии на корема *THUMBS*Чувам добри отзиви за него,дори и да няма резултат и на финала да съм със стрии,поне ще знам,че съм опитала нещо good
Сиска,аз ползвам вече 3-ти месец (от октовмри)крема за корем и този за гърди и ми харесва.Взех си също и олиото което напоследък взех да го ползвам доста често.Обаче онзи ден ми се появиха леки червени петънца  и ме сърбеше кожата на местата на които се мажа с олиото и го спрях( а и него го ползвам вече 2-ри месец)Сега пак си ползвам лосионите и вече нямам нито зачервяване нито сърбеж.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 05, 2007, 11:37:38 »

момичета аз имам чувството, че колкото повече се мажа все по-често ми се изсушава кожата, преди не беше така....или пък е от хормоните...или защото се разтяга  pardon незнам и аз какво да си мисля.При вас как стоят нещата?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 05, 2007, 12:47:49 »

didi_vla1983 спокойно-кожат ти се изсушава,защото се разтяга вече.Напълно нормално е да я чувастваш по-суха и да те сърби от време на време good
Аз имам вече голямо коремче,а да чукна на дърво все още не ме сърби и не е суха,а с нищо не я мажа Girl_sing
За все случай обаче ще си взема Мама Дона за корема Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 05, 2007, 14:26:02 »

Аз между другото започнах да се мажа още преди месец, защото много започна да ме сърби.А коремче още си нямам,много странно  crazy Но това е може би, защото по принцип си имам малко коремче, понеже мого обичам да си хапвам сладичко и просто и аз явно още не мога да го различа. Но определено го усешам по-твърдо в долната част...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 05, 2007, 14:48:19 »

и на мен ми препоръчаха Мустела и мисля да си го взема и за корем и за гърди
а иначе във форум bg-mama има мамчета които гарантират качеството на мастта, такава обикновенна мас колкото и странно да звучи
« Последна редакция: декември 05, 2007, 15:05:38 от ROSI KRASTEVA » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 05, 2007, 16:02:22 »

за мастта и аз съм чувала от много места и уж всички гарантират....Незнам обаче дали бих пробвала,така лошо смърди  bad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 05, 2007, 16:04:36 »

за мастта и аз съм чувала от много места и уж всички гарантират....Незнам обаче дали бих пробвала,така лошо смърди  bad
не бе има и хубава чиста бяла мас без миризма
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 05, 2007, 16:43:53 »

И аз се мазах 2 вечери със мас angry Трагедия голяма.......не толкова миризмата колкото това,че цялата до уши се омазнявам,увивам си найлон и после пижамата nea Отказах се от мазането с мас,въпреки,че и на мен ми гарантираха действието й nea

Днес си купих Мама Дона на Чико-крема за корем *THUMBS*Опаковката е 200 мл. и струва 26 лв.
Ще видим дали ще има ефект,нарочно не си взех олиото,защото мнооооооого мазно nea
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 06, 2007, 11:04:21 »

Аз ползвах кремчето на Мустела, хубаво е и мирише много приятно, цената му обаче беше 37.00 angry
Сега с напредванетозапочнах да се мажа с мас, колкото и неприятно да ви звучи. Маста съм я разбъркала с невен и не мирише чак толкова зле, а и мисля че си заслужава да изтърпим няколко месеца това, защото после... angry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #55 -: декември 06, 2007, 11:22:08 »

На мен също са ми казвали различни хора и съм чела,че най-добре е да се мажеш с мас, и най ефикасно... crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 06, 2007, 11:23:02 »

моята приятелка се маза с мас всяка вечер от бременността си,сега няма една стриичка,и знам че е много доволна.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 06, 2007, 12:37:33 »

ами значи ще трябва да се прижалим и да се мажим със мас
явно е най-ефикасното средсвто с/у стрии
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 07, 2007, 14:29:11 »

И аз се мажа с Мама Дона на Чико (за корем). На Мустела не ги откривам нещо в нашия град.  pardon За маста съм малко резервирана, макар че много мамита ми я хвалят. huhhuh.gif Ако видя зор обаче, ще се хлепотя, няма какво да се прави. girl_impossible
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 07, 2007, 14:30:48 »

Някой може ли да ми каже горе-долу колко струва Мама Дона на Чико?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines