Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:45:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 140788 пъти)
 
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #375 -: ноември 20, 2008, 10:54:00 »

 smile аз съм с този


* mi-silhouette.jpg (22.03 KB, 146x317 - видяно 3078 пъти.)
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #376 -: ноември 20, 2008, 12:47:37 »

nudi  до колкото знам разните отслабващи кремове и такива против целулит не се препоръчват по време на бременност. По- добре си вземи нещо специализирано.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 21, 2008, 21:50:36 »

 nudi, пробвай някаква по-специализирана козметика good
 mmagi, до сега основното, което слушам е, че си е до кожа - като се започне от козметичката и като се свърши с моя колежка, която се е мазала с Мустела и има стрии.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #378 -: ноември 22, 2008, 18:29:30 »

 Wink благодаря момичета, ще пробва нещо друго
Активен
hrisig
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 505


Карина е моята сладка принцеса!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 22, 2008, 18:57:50 »

аз също ползвам МАТЕРНА,и съм много доволна за сега.ЛИчно аз се мажа от 4 месец някъде,защото преди това не ми растеше коремчето,ползвах разни други масла за тяло. *YAHOO*ДАно не ми излезнат стрии,за сега май нямам.Няма да сгрешите ако го  ползвате,верно по-скъп е но важното е да е да е ефикасен.
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #380 -: ноември 25, 2008, 17:48:26 »

Аз до 4-5 месец се мазах с "Лиерак", но се оказа, че освен, че е безобразно скъп, не ми свърши особено много работа.... понеже гърдите ми растяха с ужасна бързина. После обаче смених с Мустела и честно казано резултата е чувствително по- добър...... определно с две ръце го препоръчвам!!!!!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 26, 2008, 09:23:02 »

Аз, понеже се мажа с какви ли не кремове, мога да кажа, че от Мустела като че ли съм най-доволна. В смисъл, че държи кожата влажна през целия ден, мн добре се размазва по кожата и мирише приятно.
Разбира се, за краен резултат е още мн рано да се говори, а и всички си зависи от типа кожа. Та само мога да се надявам моята да не е податлива на годоси  tease
Също да кажа, че от Matern, ми се разлага лака на ръцете!!!  angry Мн е странно, не знам от какво, но може да значи само, че съдържа някакви алкохоли  nea И спрях да се мажа с него!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 26, 2008, 09:34:27 »

Определено си е до кожа и ген, но аз се мажа последния месец с Мустела, за 1 месец ми стигна, но само вечер, нещо сутрин в този студ ме мързи да се мажа, но май трабва да почна. Взела съм си и олио против стрии на Икаров и може би ще се мажа с едното сутрин, с другото вечер! Иначе ми харесва Мустела, но кой знае дали ще ме опази от стриите! Успех и на вас момичета!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 26, 2008, 09:41:44 »

Ванили, нищо няма да те опази от стриите, ако кожата ти е податлива с каквото и да се наплескаш няма да има резултат.
Аз за цялата бременност се намазах по корема не повече от 15 пъти, купих си на Авент и си стои тубата ей така още.
На корема нямам нито една стрия, на краката си имам старите отпреди, а гърдите ми се нацепиха за една нощ в болницата ,когато след раждането набъбнаха за няколко часа.
Така че..... въпрос на тип кожа.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 26, 2008, 10:06:22 »

Ванили, нищо няма да те опази от стриите, ако кожата ти е податлива с каквото и да се наплескаш няма да има резултат.
Аз за цялата бременност се намазах по корема не повече от 15 пътин болницата ,когато
Така че..... въпрос на тип кожа.
Абсолютноо съм съгласна  good...и аз горе долу толкова съм се мазала ....Сега след като родя ще кажа резултата  :huh:Само дето на мен гърдите ми се нацепиха още в самото начало  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 26, 2008, 12:28:11 »

И аз съм на това мнение, Данитка и Ина, определено е до кожата, та викате да не се престаравам, а girl_wink
Поне после за знам, че каквото съм могла съм направила!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 26, 2008, 12:36:06 »

Аз пък да ни с оплача -излезли са ми едни такива ситни пъпчици по коремчето sad дали е от мазането или от хормоните и аз не зная...но по-добре с пъпчеци но без стрии angry
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 26, 2008, 12:41:54 »

Те стриите се появяват най-често след раждането, когато става рязката промяна и ако кожата не е достатъчно еластична да се прибере бързо става лошо...  girl_impossible Само се моля да нямам много поражения  god
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 29, 2008, 23:10:12 »

аз се пръскам с олиото на Авент и до сега пу пу нямам никави поражения от стрийте при положение че моята кожа е много склона към тях, по дупагата имам от предишни резки напълнявания и отслсавбания но за сега нямам  yahoo
ето го и олиото


Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #389 -: декември 03, 2008, 22:28:05 »

Момичета, взех си този
http://www.feyashop.com/kozmetika-za-mayki/avent-mama/avent-toaletno-maslo-za-tyalo-125ml-2.html
много много е хубав  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines