Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:23:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 147005 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 10, 2008, 09:39:26 »

аз го пробвах и не съм кой знае колко очарована, имаше един момент в който се лющех като гущер, после си купих "Мамма дона" и олиото на "Икаров" и се пооправих
Май и на мен ми се появи същия проблем.....Помощ,бях ви писала какво се случва с гърдите ми ,смених няколко крема и какво ли не и едната все още се лющи и сърби...побърквам се трябва ли да ида на лекар ....?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 10, 2008, 12:36:39 »

Май и на мен ми се появи същия проблем.....Помощ,бях ви писала какво се случва с гърдите ми ,смених няколко крема и какво ли не и едната все още се лющи и сърби...побърквам се трябва ли да ида на лекар ....?

А защо не пробваш с мас? Не е ли най добрия вариант, нищо, че мирише...  blush
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 10, 2008, 12:38:40 »

На мен едната ми лекарка ми каза, че това с мазането с мас хич не е готино.Защото това, че е мазно не означава че ще предпази тялаото от стрии.А хидратиращите мазила ще го направят и затова не е нужна мас, а хидратиращи продукти.Аз понеже не бях започнала още и и викам смятам така да направя и тя казва не, нищо подобно не смяташ да направиш. diablo diablo diablo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 10, 2008, 12:48:36 »

fiamaa .....незнам и аз какво да правя вече наистина незнам .... crazy
Това вече започва и да ме изнервя ....честно казано проблема не е в стрийте,така или иначе аз съм предразположена към излизане на такива,та с мазане или не,резултата е повече от отчайващ....
но ЗАСЕГА държа положението но гърдите ми се нацепиха,те бяха малки и сега .....хъх...абе изглеждат готини и добре със сутиен,но на голо  Oh my ...
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 14, 2008, 08:07:55 »

Danitkaaa, при мен е същото получих малко стрии на гърдите / хем се мажа, но сигурно се дължи на това, че бяха малки според мен  smile /, иначе по корема нямам никакви.
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #260 -: юни 18, 2008, 09:55:36 »

Момичета,да знаете дали може с епилатор да си махаме косъмчетата?  blush  ( заради вибрациите,нещо ме притеснява.... crazy )
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 18, 2008, 10:00:09 »

Че аз не съм спряла да се епилирам.Вибрациите са незначителни, хич не се притеснявай, давай смело. Нищо не може да стане, освен ако разбира се доктора не ти е казал нещо друго.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 18, 2008, 10:02:49 »

И аз действам с епилатора и не съм се замисляла дори дали има проблем, само дето вече ми е доста трудно сгъването, но с каквото и да се епилирам ще е същото.  marionette tease pardon
Аз да си призная въобще не съм редовна в мазането, а имам няколко различни мазила.  blush Ама какво да направя като не обичам и забравям.  pardon
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 18, 2008, 10:05:59 »

Споко, не си само ти.Аз така или иначе мразя цапотенията и къде нарочно, къде случайно просто си ЗАБРАВЯМ.Крема в тубичката стои пред погледа ми ама ела ме виж...... на няколко дена веднъж се сещам.Сигурно ако видя първата ужасна червена резка от стрията някъде по мене ще се шашна, ама засега като няма нищо и аз се ослушвам.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 18, 2008, 10:08:42 »

Ами аз вече имам стрии и пак не съм се шашнала, така че не е сигурно дали ще се мажеш повече след това!  tease
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 18, 2008, 10:11:56 »

Аз поне в това отношение съм редовна... Още от третия месец се мажа сутрин и вечер. Вече употребих едно масло от макадания на Икаров, половин Jonson`s Baby Oil и цяла тубичка Mustela  crazy
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #266 -: юни 18, 2008, 10:36:41 »

Много благодарности момичета.  give_rose
За кремчетата и аз така мажа-не пропускам,усещам как ми опъва кожата,ако не се намажа...
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 18, 2008, 15:13:53 »

За епилатора няма проблем  good, но четох че не е хубаво с кола маска (гореща). Също така и лазерната епилация не се препоръчва!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 18, 2008, 15:22:23 »

Аз си се мажа в същия дух от началото!!Стриите на гърдите няма да изчезнат но се надявам да не се получават повече!!! good
За обезкосмяването-аз се бръсна защото не понасям болката от епилатора!преди седмица си взех кола маска-студена на Вийт и я пробвах!Мисля на това да си остана защото ако не друго поне забравям за космите за известно време *THUMBS*Отдолу си се бръсна не мога да се скубя!!!Все още се виждам и мога да се справям отлично без огледалце или чужда помощ  Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 18, 2008, 23:21:26 »

Аз ходя на кола маска(гореща) и си правя и Бразилска и нямам проблеми.
Наталия,какво имаш впредвид като казваш не е хубаво?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines