Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:35:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 147031 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 27, 2008, 14:30:52 »

Aми такива сутиени продават в магазините за бременни и детските магазини на щандовете за майки.
Можеш и по интернет да си го порачаш ако искаш, но най-добре на място да се пробва. Знам, че в Piggy's House и Premama има избор.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 28, 2008, 06:59:36 »

Момичета искам да кажа ,да се мажете и по гърдите не само по коремчетата ,защото аз малко пропусках това мазане по гърдите и сега  по корема нямам нито една стриия ,а на гърдите са ми се появили -3-4  sad .Явно когато ти идва кърмата и те се увеличават доста повече от предишното си положение на мен за 2 дена изведнаж ми набъбнаха рязко и стриите се появиха  sad
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 28, 2008, 17:44:53 »

Същото се случи и на една позната. Мажела е само корема и пропускала дупето и гърдите и сега има няколко. Също знам че трябва да се продължи с мазането и след като родим, а не веднага да спираме защото и тогава има риск от излизане на стрии.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #243 -: май 29, 2008, 07:58:19 »

Да ви кажа снощи се намазах с мас Girl_hide и съм много приятно изненадана good Въобще не ми миришеше,беше снежно бяла и попи страшно бързо.Мислих сутринта да си измия тялото, но нямаше нужда, нито лъщеше,нито миришеше неприятно pardon
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 29, 2008, 10:07:13 »

Ох, и аз да се оплача.Сиска е права като казва че с каквото и да се мажеш ако си предразположен към появата на стрии, спасение няма.Аз започнах да се мажа във 2-3 месец, до 6 нямах нито една стрия, изведнъж на дупето ми се появиха но не 2-3 а по цялото дупе.А искам да кажа че в началото се мажех със мляко на Vichy, и след това минах на мас и олио на Джонсънс.И досега резултатът е същият.Стриите на дупето си стоят, на гърдите нямам, а на корема вчера като че ли ми излязоха 3  angry
Така че момичета зависи каква е кожата и дали е предразположена, но в името на малките ни съкровища, само като си представя бебока и честно да ви кажа не ми пука.След като родя разбира се ще направя всичко което мога поне леко да ги залича, козметик, масажи разни и мазане с кремове за стрии.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 29, 2008, 16:22:29 »

Във форумчето си имаме вече и отделна темичка за целулита и стриите.. Може и от там да черпиш идеи  girl_wink
А аз по принцип имам няколко стрии на дупето, които не знам поради какви причини да се появили, но са си там отдавна.. Не отслабвала или напълнявала рязко (аз съм си 49-50 кг. откакто се помня) и това ме кара да мисля, че моята кожа е предразположена към такива гадорийки. мажа я усилено с какво ли не и се моля да има резултат angry
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 29, 2008, 16:37:06 »

d_petrovska, мила и аз бях толкова като забременях, и от край време съм си толкова килограми.Въпреки че не качих много до сега 14 кг.(пък съм в 9 месец), пак ми излязоха така че зависи от типа кожа, моята е по-принцип суха и може би това си оказва влияние.
Дано при теб нещата не са така, всяка жена е различна и всяка бременност също  good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 29, 2008, 18:00:28 »

Аз съм си предразположена към стрии така,че си знам и с мазане и без мазане какъв ще е резултата  cray
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 03, 2008, 12:54:33 »

Момичета някоя от вас да е имала проблеми с Мама-Дона олиото? Аз сега си го купих от Бг,но нещо се обринах от него,явно не ми понася,жалко че толкова много го хвалеха  nea
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 03, 2008, 12:59:10 »

Момичета, пробвайте с бебешкото олио на Джонсън.Аз си го взех,че ми е много суха кожата и направо се родих с него good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 03, 2008, 14:06:45 »

Момичета, пробвайте с бебешкото олио на Джонсън.Аз си го взех,че ми е много суха кожата и направо се родих с него good
аз го пробвах и не съм кой знае колко очарована, имаше един момент в който се лющех като гущер, после си купих "Мамма дона" и олиото на "Икаров" и се пооправих
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 03, 2008, 14:17:32 »

 :huh:Явно на всеки различно му действа.И на мен ми се лющеше кожата преди да го ползвам,но сега вече не е така и съм много доволна Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 03, 2008, 14:18:55 »

Аз съм на мнение че всеки трябва да ползва това което му понася!Кожите ни са различни и за това различните продукти не  ни действат по един и същ начин  give_rose
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 10, 2008, 08:41:53 »

Аз използвам френския крем на Mustela.Моят е комбиниран - за гърдите, корема,дупето и краката.На кутията пише MATERNITE 9 MOIS .Цената му беше като го купих 35,65 лв. от аптеката.
Има и продукти а бебета, ето един сайт, моят крем е първият :
http://www.roditeli.info/mustela/9months/products/

Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 10, 2008, 08:45:22 »

След като лекарката не нахока сериозно ,че не съм започнала да се мажа, и аз чинно си купих мазило и започнах.Взех си на AVENT комбинирано мляко или лосион-не помня- против стрии за бременни и кърмачки.Струва близо 20лв, 18 и нещо ....... Приятно е на мирис и в общи линии е ок.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines