Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:14:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 140785 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2007, 18:38:44 »

А аз мисля да си взема това,някакви отзиви за него?sabeva_07 а кой е този продукт на Ейвън?
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 08, 2007, 18:41:16 »

Точното наименование е Skin So Soft soft&sensual - богат крем за тяло със система за омекотяване на кожата.Това е ако има нещо др. питай  DANCE
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 08, 2007, 18:42:13 »

Да знам го!Ок пиши дали си доволна!
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 08, 2007, 18:44:43 »

Непременно ще споделям с вас good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 08, 2007, 18:46:33 »

А аз мисля да си взема това,някакви отзиви за него?sabeva_07 а кой е този продукт на Ейвън?


Това кремче и аз го знам и имам много добри отзиви за него, струва около 20 лв. и ми казаха, че една бременна с 2 опаковки е изкарала цялата си бременност!!! good Но още не съм го ползвала!!! Wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 08, 2007, 18:51:00 »

Да Булчека 25 лева е ,но е 200мл.Има и специално за гърди и мисля да си взема от двата,защото моите бяха големи и преди да забременея,а сега са се наляли до неузнаваемост blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 08, 2007, 18:53:35 »

Аааа, аз го намерих даже за малко по-малко от 20 лв., знам и това за гърдите, но не съм ползвала нито един от двата продукта!!! Просто и така ми е добре! Казват, че всикчо си е и генетично и ако е вярно няма да имам никакви проблеми, нито с отслабване, нито с нищо!!! Ооох, дано е така!!! girl_in_love
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 08, 2007, 18:54:55 »

А ти къде го намери за тази цена?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 08, 2007, 18:55:39 »

А ти къде го намери за тази цена?

В София, в един магазин за дрешки за бъдещи мами!!! good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 08, 2007, 19:09:46 »

Аз не съм бременна, но ми е толкова хубаво да чета вашите емоции и преживявания по време на бременността!... blush

По темата:
Една колежка каза, че през цялата си бременност се е мажела с някакво бебешко олио на Джонсън и се е чувствала страхотно, защото то е много мазно. Хубавото е, че и дори да не ви хареса, можете да го оставите за по-късно, със сигурност ще ви трябва за бебенцето! Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 08, 2007, 19:10:34 »

Ааааа, да! good Ани, така е и на мен ми го препоръчваха!!! Wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 08, 2007, 19:12:23 »

Ани,и аз съм чувала хубави неща.Даже ползвам това с лавандула да разтривам мъж ми blush ,но съ чувала и за алергични реакции,но това от всяко нещо може да стане!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #27 -: юни 08, 2007, 19:25:36 »

Аз не съм бременна, но ми е толкова хубаво да чета вашите емоции и преживявания по време на бременността!... blush

По темата:
Една колежка каза, че през цялата си бременност се е мажела с някакво бебешко олио на Джонсън и се е чувствала страхотно, защото то е много мазно. Хубавото е, че и дори да не ви хареса, можете да го оставите за по-късно, със сигурност ще ви трябва за бебенцето! Wink

Да, и аз подкрепям Ани за бебешкото олио на Джонсън. Също така препоръчват лосиони с какаово масло против стриите на коремчето и гърдите.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #28 -: юни 11, 2007, 08:43:40 »

Да споделя и аз моя скромен опит, но първо да се похваля, че нямам нито една стрия  yahoo, то аз не че много наддадох де, но все пак не е гаранция.

Започнах де се мажа още в началото, ползвала съм бебешкото олио на Джонсън, български крем на Кокона, зехтин, бадемово масло, масло от пшеничен зародиш-не наведнъж де -едно след друго  laugh и последните два месеца крем против стрии с двойно действие на Мустела-много е готин, ама и цената е добра.

Според мен наистина е до ген, има жени мазали се с най-скъпите козметики и пак са целите в стрии. Майка ми няма нито една и аз нямам, пък и кожата ми не е от най-белите и тънки-те са по -предразположени.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 11, 2007, 13:51:10 »

Аз сега се мажа с бебешкото олио на "Нивеа",пише, че се препоръчва и по време на бременност против стрии, за сега  съм доволна, много е приятно и хубаво миришр, а след намазване кожата става тооолкова мека girl_in_love

Според мен наистина е до ген, има жени мазали се с най-скъпите козметики и пак са целите в стрии. Майка ми няма нито една и аз нямам, пък и кожата ми не е от най-белите и тънки-те са по -предразположени.

И аз така мисля, и при мен е така, мама няма стрии, а е родила 2 деца, еднато на 36 години - брат ми!! good Дано и аз съм така!!! good

И още нещо за стриите:

Апропо логиката за това кремове да не помагат е следната - че стрии се образуват от късане на колагеновите влакна, които се намират на много дълбоко ниво в кожата, и никакви кремове не могат да проникнат там. Кремовете умекотяват епидермиса, който всъщност е най-горния слой на кожата. :thinking:

И това е вярно!!! good
« Последна редакция: юни 11, 2007, 13:53:57 от Bulechka_TS » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines