Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 15:09:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на ритуална зала в София?  (Прочетена 77902 пъти)
 
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 08, 2009, 07:36:07 »

Същото се случи и на мен,преди около месец-за "Оборище" платихме 161 лв-хорово изпълнение(без да сме сържали на него),право на снимане и за озвучаване!
Активен
kami_slad
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 09, 2009, 11:06:13 »

А какво ще кажете за "За сватбата от А до Я", която стува 7-8 лева crazy. Според мен тия неща трябва да се казват.И ние го видяхме чак вкъщи
 sad
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 09, 2009, 11:37:01 »

По принцип ритуала е безплатен - плаща се ако искаш 20 лв - право на снимане и ако искате следва май беше 80 лв хор и т.н. за всяко нещо като за механична музика беше по-евтино. Тъй като никой не знае като отиде да се записва и там ти казват плащате ли сега или после една седмица преди церемонията, ти казваш плащаме сега и те ти казват пълната сума за всичко - 144 преди нова година и сега явно вече е 158 лв. Чак вкъщи си виждаш фактурата  Oh my ... какво е изброено, че си платил и разбираш, че може и без тези неща, но лелките умишлено не ти казват. Ама всички си минаваме по този път  smile

Виви, не само че не ти казват, а когато питаш изрично ти се отговаря, че без тези неща НЕ МОЖЕ. Моите 2 големи шаферки са цигуларки и искахме те да ни бъдат дует от цигулки на сватбата - фона, на който да се произнасят думите. Лелките там категорично казаха, че нямало как да стане. Абе цялата работа според мен е супер сбъркана! Нас ни предупредиха, че цената ще се вдигне,затова платихме края на януари, че хич не ми се даваха още грешни пари за прищевките им.
А мястото там на Пиротска е толкова отвратително.. Тая канцелария е супер мизерна и подтискаща... Толкова ли не могат да я очовечат  малко... Не разбирам и никога няма да разбера народомисленето на българските институции. crazy


Хаха, Ками, аз до момента, в който не прочетох поста ти - си мислех, че книжката е бонус!  Oh my ... pleasantry
Активен
kami_slad
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 09, 2009, 12:11:07 »

И аз така си мислех..., но уви ВСИЧКО СЕ ЗАПЛАЩА smile
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #94 -: март 09, 2009, 12:24:49 »

Истината е, че на всякъде ни дерат с цените и се възползват от емоциите и вълненията ни. Наистина и книжката и рекламите са вкючени  и те в цената, ама то цялата ни държава е една смешка, така че няма какво да се чудим и ядосваме.
Активен
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 11, 2009, 13:27:09 »

Ако ви бях прочела вчера изобщо нямаше да се бракосъчетая blum
Днес си резервирах дата за след месец,
нищо не ме питаха имало само за тази на Лъвов мост, айде добре датата е скоро може и да нямат.
Цената 109.лв аз се опулих, но тук няма такъм емотикон  O_Oда ви покажа как и питам какво включва цената. Всички сте го чували: музикален съпровод и право на снимане.
Стори ми се много защото си мислех, че е за механична музика,
всъщност за мен най-логичното е да ти кажат цената на пакет минимум и после да набутват жива музика, хор и прочие екстри,
а рекламния пакет от А до Я изобщо не съм очаквала да го включат в цената.
Какво съм платила видах после във фактурата.
Явно съвременната им практика е така да изложат нещата, че всичко което предлагат е задължително.
Попитах, а ако не искам да платя тези неща, отговора беше отивате с кумовете казвате ДА и си отивате,
ако избера този вариант те ще ми дадат ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ОТКАЗ ОТ РИТУАЛ nea
Аз горе долу това исках, механичен менделсон, подпис и чао,
няма да правим сватба, обаче ще си имам живо изпълнение danceg
Сутринта се ядосвах,
сега ми е смешно,
дано да е хубав ритуала и да ми остане хубав спомен.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 11, 2009, 15:29:29 »

rebeka_sch не се ядосвай, скоро бях на сватба в залата на Лъвово мост и много повече ми хареса ритуала и водещата отколкото на моята сватба в Студентска. на лъвов мост е с приятен глас жената и младоженците си казваха клетви докато си разменяха халките, беше много хубаво. а за музиката не обърнах много внимание.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 11, 2009, 17:16:53 »

Да, и нас ни караха да повтаряме някакви стихове! Много се притеснихме- незнаехме, че трябва. Но после като се гледахме на видеото Bravo Bravo :bravo:Беше много готино!!!
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #98 -: март 11, 2009, 23:08:23 »

Ритуална зала Студентска (в Мусагеница) 47лв, църквата в кв.Дървеница, Св. Георги - 60лв (но отеца отказва да венчава в събота)

Валка, би ли споделила какво включва цената от 47 лв. за подписване в зала Студентска?
Активен
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 12, 2009, 07:46:00 »

Е, окуражихте ме признавам Bravo
Сега гледам по-оптимистично към сватбеният си ден.
За залата в Студентска ще си позволя да отгатна-Механична музика+право на заснемане то по описание в моята фактура от вчера струва 22.50лв без ДДС.
Аз съм израстнала до тази зала и като дете ходех на хиляди сватби, никой не пита децата с кой са, а накрая има бонбони и разкошни сладки girl_wink
Мммммммм да хубави спомени имам от там.
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #100 -: март 12, 2009, 08:00:58 »

Добро утро!  smile Това изцяло ме устройва  danceg , понеже смятаме да подпишем някой ден преди празненството, само с кумовете и няма нужда от излишни официалности.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 12, 2009, 21:58:18 »

Докладвам...1. Механична музика,
                  2. право на снимане и
                  3. "За вашата сватба от А до Я" 47лв с ДДСто
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #102 -: март 13, 2009, 08:57:43 »

Благодаря, valka27! Супер!   yahoo
Активен
iskra
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #103 -: март 13, 2009, 11:00:06 »

Здравейте момичета,

И ние с милото сме решили, че вече ни е дошло времето да озаконим нашата връзка. Планували сме това да стане средата на Септември, само че като чета и се притеснявам, че няма да има свободни места. Не съм предполагала, че трябва толкова от рано да си запазим час. Моля да ми помогнете за избор на ритуална зала. Аз съм си избрала да сключим църковен брак в "Свети Седмочисленици" и се чудя в този вариант, коя ритуална зала е най-удачно да запазим. Моля помагайте, че явно трябва бързо да действаме.
Благодаря Ви предварително.
Активен
kami_slad
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 13, 2009, 15:02:04 »

Искра, ние сме си запазили Красно село и се случи така , че ходихме там на сватба(преди нашата) - много ми хареса ритуала, пък и залата е супер красива и има място за много гости smile Самата зала е една от най-скъпите в София, но мисля че си заслужава...А пък и няма нужда от украса защото е доста красива danceg
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines