Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:49:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на ритуална зала в София?  (Прочетена 76563 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 06, 2008, 13:01:48 »

Запазихме си датичка  danceg Момичета бягайте на Пиротска 10 местата свършват  blum За нашата дата 20.06.2009 в ритуална зала Красно село имаше само 2 свободни часа за вечерна сватба, но беше свободен най -хубавия от 17.00 ч  yahoo
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 10, 2008, 02:34:39 »

Здравейте, момичета току що се регистрирам и исках да споделя преживяното миналата седмица. И на мен ми предатои сватба догодина smile, и вече ходихме на Пиротска 10 да си запазим дата. Спрях се на зала Триадица и ми казаха цена 179 лв. със задължителен хор  shok. Направо се шокирах. Казаха ми, че единствената зала в София, която е без хор е тази на Леге. Супер тъпо ми се струва да те задължават за хор. Вие как мислите?  sad
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 10, 2008, 10:03:26 »

Ами то не е чак толкова лошо да има хор. На мен ми хареса, създава по-голяма тържественост.
А тя цената според мен не се определя само от присъствието или не на хор.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 10, 2008, 11:28:33 »

Здравейте, момичета току що се регистрирам и исках да споделя преживяното миналата седмица. И на мен ми предатои сватба догодина smile, и вече ходихме на Пиротска 10 да си запазим дата. Спрях се на зала Триадица и ми казаха цена 179 лв. със задължителен хор  shok. Направо се шокирах. Казаха ми, че единствената зала в София, която е без хор е тази на Леге. Супер тъпо ми се струва да те задължават за хор. Вие как мислите?  sad

Ками, във Варна платихме 305 лв. този септември. В София си е направо евтинийка. Wink Тъпо е наистина да те задължават, но в сравнение с рекета, който упражняват във Варна, всичко в София ми се струва цвете. Честно казано, на мен най-много ми харесва залата в Красно село, но не си налагам мнението. На колкото сватби съм била, хорът честно казано нещо не го усетихме. Виж във Варна за 300тата лева наистина ни изнесоха цяла фолклорна програма с оркестър и танцьори...
От една колежка, която се жени в Красно село знам, че ако си мноооого настоятелен може и да си без хор, но трябва да вдигнеш скандал едва ли не. Хорът не е лошо нещо, не си го слагай на сърце. Всичко ще е прекрасно, ще видиш.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 10, 2008, 20:34:40 »

В Красно село ни казаха 144 лв не зная дали е с хор или не  Girl_hide, но казаха да си платим таксата до нова година защото догидина щяла да стане двойна
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 12, 2008, 10:50:21 »

Ами сега като чета, май наистина си е евтинийка  smile. И ние не сме си платили. че аз очаквах по-ниска  цена и нямахме толкова парички sarcastic Но до края на този месец трябва да отдем да платим, че от форума разбрах за много желаещи за юни месец догодина  Wink. Успех на всички
Активен
lillefix
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #36 -: ноември 21, 2008, 12:26:12 »

Ние нямаме възможност да подбрираме. Оказа се, че заради Великденските пости тогава работи само една единствена зала в цяла София. Не разбрах какво общо имат постите със съвета, ама карай...То и венчавка не може тогава да направим- това е ясно. Освен това израза "Изнесен ритуал" аз си мислех, че означава, че може да се подпише в ресторанта направо (тъй като първоначално си бяхме избрали зала, която е точно зад ресторанта и така си спестявахме разкарването, ама нали не може там...), та в последствие разбрах, че подписа трябвало задължително да е в ритуален дом, пък ритуала можело другаде. Не го разбирам това при положение, че те изпращат длъжностни лица и се прави пред сумати свидетели- какво значение има сградата? Ако имаше значение, то по-скоро би било за църквата (нали храм на Бога), но ритуалния дом? Та имам чувството, че повечето неща са измислени с цел да затрудняват хората, вместо да го правят по-удобно и практично.
Да не говорим за проблема с главно "П"- паркиране- при бул. Левски (там е единствената работеща зала тогава) и там места за паркиране...просто не знам  angry
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 21, 2008, 13:03:52 »

не разрешават изнасяне на книгата от ритуалния дом поради станал гаф преди време със загубена ритуална книга, аз поне знам тази версия и аз също за това се отказах от изнесения ритуал.

А по отношение на паркирането  ако сватбата е в почивен ден не е толкова страшно, паяците не вдигат коли с балони   yahoo
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #38 -: ноември 22, 2008, 11:15:59 »

Аз когато се жених преди пет години в зала Красно село....да ви кажа не си спомням каква беше цената, но знам, че си избирахме дали да има хор или не и взависимост от това цената се качваше.
Аз не пожелах хор, защото на сватба на моя приятелка видях какво представляват. Стоят до вратата и бяха едни мъже в бели тениски, които доста отпуснато изглеждаха, а са на такова място, че при влизане на младоженците се  виждат доста. Затова се отказах..и със записа беше много тържествено. Имам впечатление, че много хора не ги искаха и затова сега сигурно са задължили да ги взимате.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 22, 2008, 14:43:51 »

При нас за зала Красно село е 144 лв с хор нямаше право на избор. Явно да, станали са задължителни, но дано не са много зле  tease
Активен
mili4ka
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #40 -: ноември 28, 2008, 12:23:00 »

И ние ще сме в Красно село,но за хора никой не ни спомена.Ще има ли, няма ли да има,не знам.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 28, 2008, 15:23:07 »

момичета, когато ние си записвахме дата ни казаха че в едни зали има хор, в други има дуо(свирят на флейта и още нещо) и третият вид зали са с механична музика( на уредба). и цените са различни за различните видове озвучаване. но вече не си спомням коя зала с какво озвучаване е. става въпрос за София.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 28, 2008, 17:53:55 »

момичета, когато ние си записвахме дата ни казаха че в едни зали има хор, в други има дуо(свирят на флейта и още нещо) и третият вид зали са с механична музика( на уредба). и цените са различни за различните видове озвучаване. но вече не си спомням коя зала с какво озвучаване е. става въпрос за София.
Коя зала си избрахте echy_ girl_wink
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 29, 2008, 15:42:10 »

Ние май случихме на най-евтината зала - "студентска", само за инфо- 47лв
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 30, 2008, 02:23:26 »

Ние сме в зала Триадица, изглежда много хубава на снимките. Платихме 179 лв, от които 110 лв за хор и някакви други глупости - като книжка всичко за сватбата от А до Я, която е със супер остаряла информация, но какво да се прави  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines