Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:47:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на ритуална зала в София?  (Прочетена 76138 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #135 -: декември 10, 2010, 14:50:56 »

Аз не знам в мен ли е грешката, но всички ми изглеждат еднакво "мазнички"...няма да забравя как една дама се разплака като венчаваше приятелите ни  funnytooth Естествено, изкуствено...  sarcastic
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 10, 2010, 15:43:52 »

Ние а също и кумовете ни подписвахме в Средец!!! Не е лош ритуала! В началото ни прочете семейния кодекс на РБ, а след това ни кара да повтаряме едно стихотворение! Едно от хубавите неща беше живата музика, иначе като цяло останах с усещането че ни претупа набързо!!!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 17, 2011, 13:16:15 »

Здравейте всички, пиша за пръв път тук, тъй като скоро решиме с приятелят ми, че ще се женим. Тепърва навлизам в цялата тази предсватбена суматоха и еуфория, но да ви кажа ме обзема доста бързо  ncnvnk ncnvnk girl_impossible По принцип мислим да е към края на Август, но за точна дата не мога да кажа, понеже искам първо да запазим ритуалната зала, за да съм сигурна. Искам да ви попитам за впечатления от зала Студентска -  от снимките които видях на всяка ритуална зала най-много ме впечатли това,че там ги няма онези кафяви стени и дърворезби, изглежда ми накакси светло и бяло. До сега се бях спряла на Красно село заради парка, но след като видях снимките започнах да се чудя... crazy
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #138 -: януари 09, 2012, 20:18:39 »

Момичета, имам нужда от помощ. Избираме си ритуална зала и се чудим между Красно село и Оборище. Самата зала на Красно село е много хубава, но пък паркчето пред Оборище е по-хубаво. Още не сме избрали ресторант, така че не го съобразяваме с това. Живеем в павлово и Красно село ни е близо, но пък мисля, че фотосесията ще стане по-хубава в Заимов.
Помогнете, че наистина вече не знаем кой да питаме smile
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #139 -: януари 30, 2012, 13:59:57 »

Така, ние си избрахме Красно село- уж била най-хубавата. Искрено се надявам да е така, защото още не съм я виждала. Гледах обаче снимки от тази зала и видях една жена с дълга бяла коса, която води ритуала. Още ли  така? Тя е ужасна с тая коса  shok Дали има шанс да не е тя на нашия ден???
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 30, 2012, 14:10:24 »

На мен много ми харесва Триадица и ние ще сме там smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 13, 2012, 11:10:57 »

Избрахме "Триадица" по няколко причини. Сватбата ни е в ресторант "България", църквата е "Св. Неделя", т.е. е много удобна, ще се придвижим пеш, няма да има проблем с паркирането. Втората причина е, че ми изглежда най-малко "соц" от останалите. А не ни се искаше да си показваме актьорските умения за изнесен ритуал. И трето - залата е така устроена, че не се засичат 2 сватби, което мен ме устройва напълно  good
Активен
Jana82
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #142 -: юли 03, 2012, 12:30:11 »

Момичета, може ли да ми кажете някакви цени за ритуалната зала Средец?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 31, 2012, 13:26:12 »

аз искам да кажа отзиви за ритуална зала Студентска- бяхме последни за деня, преди нас се забавиха предишните младоженци, въведоха ни без да ни обяснят кое какво и защо- и кумовете влязоха заедно с гостите, та после лицето от ритуалната се наложи да ги изкара отпред пак crazy .
Аз не съм длъжна да знам предварително, не се омъжвам всеки ден. Ритуалът беше кратък,претупаха ни според нас. Иначе залата е приятна, не в соц стил. Там където се приемат поздравления после има една неприятна стена кафява.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 04, 2013, 02:27:41 »

онемях, егати гадовете-на мен никой не ми каза че трябва да се повтарят рязни неща/ние сме в тази на лъвов мост/,що за хора не знам?утре ще звъня да питам дали може да се махне а ако не незнам!тия помпозности ме дразнят много! diablo diablo diablo
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 04, 2013, 12:37:07 »

обаждах се днес в ритуалната зала на лъвов мост и danceg danceg danceg :danceg:не е задължително да се разменят клетви.дали искаш или не заявяваш когато си занесеш документите предната седмица преди сватбата! smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 25, 2013, 19:17:06 »

интересува ме има ли мангасари пред обредната зала на лъвов мост и как се справяте с тях?мисля ако има мъжа ми и баща ми да ги изгонят!не искам тая пасмина около мен!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 25, 2013, 19:32:24 »

cherry_lady1984 за съжаление навсякъде ги има и ако те дразнят просто наистина помоли накой близък да ги разкара преди да излезете  give_rose
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 25, 2013, 19:48:35 »

не мога да ги понасям,а пък и мъжа ми има внушителен вид и ще ги разкара.мерси цвета! smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 19, 2013, 10:16:32 »

една може би полезна статия - http://canellabrides.com/article/ritualni-zali-sofia
За сега съм се спряла на тези в Красно село и Триадица,но наистина все още не съм сигурна. Била съм в тази на Оборище на сватби и не ми харесва изобщо. Залата,която е в Мусагеница ни е най-близо до там където живеем,но за мен тя е възможно най-ужасната и занемарена.  crazy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines