Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 13, 2024, 22:01:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 217971 пъти)
 
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #270 -: август 16, 2007, 19:47:58 »

И аз искам помощ търся си професионален гримьор в Бургас.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 16, 2007, 20:01:21 »

И аз искам помощ търся си професионален гримьор в Бургас.
Пробвай в големите фризьорски салони, само дето сега не се сещам за ни едно име  blush, ако се сетя ще ти пиша на лични, ок?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #272 -: август 24, 2007, 15:14:01 »

Здравейте, момичета!

Търся актуалните координати на гримьора Кирил Чалъков. Доколкото ми е известно, преди известно време е работел в салон "Фетиш", но нямам идея дори къде се намира този салон, а и гугъл не дава много информация по въпроса.

Някой да има наблюдения за гримьорските способности на Кирил? Чувала съм, че е виртуоз... Всяко мнение е от полза smile

Много мерси! danceg

Активен
leandra
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #273 -: август 24, 2007, 15:57:37 »

Здравей, Fidelia!
Аз бях на пробен грим при Чалъков за 60 лв. и въобще не останах очарована от него - много силен грим в стил фолк певица. Мен лично ме състари поне с 10 години (на 28 съм) и въобще не се харесах.
Да не говорим, че си спести идването на самата сватба, тъй като бил на морето и 1 ден преди големия ден останах без гримьор.  Oh my ...
Беше много неприятно и не ти го пожелавам. Малко по-назад във форума можеш да прочетеш цялата история. Не ми е ясно как си е създал този имидж... nea Да не говорим, че за парите, които иска би трябвало да използва професионални гримове, а не е така. sad
Най-добре е според мен да се ориентираш към някой гримьор с не толкова "звезден" имидж. Успех! good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #274 -: август 24, 2007, 16:14:29 »

Привет, leandra!

Прочетох предишното ти съобщение, в което разказваш за неволите ти с Кирил Чалъков. Звучи наистина разочароващо и мноооого далече от професионализма! hysteric
Аз знам за него от една моя позната, която използва услугите му за бала си, и беше много доволна. Но това беше доста отдавна - преди 6 години, и оттогава нещата явно са се променили, звездността е нараснала... huhhuh.gif Определено гнусен номер е да не се появи на самата сватба, а на теб браво, че си се измъкнала бързо от ситуацията!! Даже си успяла и да постигнеш по-добър ефект, което само потвърждава, че всяко зло в крайна сметка е за добро.

Аз също не си представям грима ми агресивен, така че ще се поогледам още...

А има ли някой, който да е доволен от Кирил и да сподели?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 27, 2007, 14:26:37 »

ето го и моя грим
http://album.svatbata.bg/elevi/bg/photos/10067.html
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 27, 2007, 14:28:56 »

Правих го сама с помощта и съветите на Красимира.Благодаря и за помощта и съм много доволна как се получи и колко издръжлив беше грима ми.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #277 -: август 27, 2007, 15:47:44 »

Браво мила Bravo Bravo Bravo Много добре..даже бих казала професионално си се справила good...И аз сама ще се гримирам...дано да имам спокойствието на слон pardon
Искам да те питам какъв номер му направи на грима за да е траен през целия ден? laugh Аз неуспешно търсих въпросната запечатка, но под каквато и форма да го търсих - не можах да открия никъде:mad_girl:
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 27, 2007, 15:57:28 »

Мен ме гримира непрофесионална гримйорка с професионален грим и добре стана (поне аз така си мисля де), е нямах друг избор. Като не си в София нещата са сложни.  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 28, 2007, 10:51:12 »

Браво мила Bravo Bravo Bravo Много добре..даже бих казала професионално си се справила good...И аз сама ще се гримирам...дано да имам спокойствието на слон pardon
Искам да те питам какъв номер му направи на грима за да е траен през целия ден? laugh Аз неуспешно търсих въпросната запечатка, но под каквато и форма да го търсих - не можах да открия никъде:mad_girl:
Ами първото отдолу имах едно зелено като крем основа се нарича, което изравнява тена и го прави по устойчив.След това фон дьо тен и пудра и накрая един спрей с термална вода ме напръскаха.Но тези неща ги взех от гримьорката Красимира от Варна
Активен
irinat
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #280 -: август 28, 2007, 14:37:19 »

Здравейте!
От доста време чета форума и намерих доста полезна информация, която използвах при организацията на сватбата ни.
Сега обаче се сблъсках с проблем... разчитах на една братовчедка за грима, но в последния момент се оказа, че тя няма да може и спешно ми трябва гримьор... Искам някакъв не много ярък грим - но сама не мога да си го поставя, защото просто нямам опит... А сватбата е тази събота...  В София съм, ако можете са ми пратите контакти на гримьори, от които сте доволни, направо ще ме спасите...
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 29, 2007, 14:58:11 »

Момичета, както бях писала вчера ходих на пробен грим и останах многооооооо доволна, макар че бях скептично настроена, че момичето няма да се справи, но приятни ме изненада  Girl_hide smile. Пробвахме два варинта, едно око ми го гримира в златно - кафява гама, а другото в лилавата гама, както е гримът на Мандаринка, който много ми хареса. Но в крайна сметка избрах златно - кафявата гама, тъй като по - добре ми седи, пък и букета ми е червен и лилавото не върви. Така, че вече имам гримьорка за сватбата  DANCE danceg DANCE
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #282 -: август 30, 2007, 08:31:46 »

Здравейте,

аз ей сегичка се регистрирах. :new-user:Сватбата е планирана за месец март 2008, засега без конкретна дата.

Аз лично харесвам по-лек грим, но защото съм светла с бяла кожа. А ето тук някои хубави идеи за грим, качих ги в галерията.

Късмет с подготовката на всички!  cap








Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #283 -: август 30, 2007, 11:20:29 »

Благодаря,Ели, plamik! kiss2

На мен ми се струва, че гримът ще трябва да го съчетавам с роклята /може пък да не е чисто бяла, ако ми хареса нещо друго/ и с факта, че сватбата ще е късния следобед. Така че...

Но аз почти всеки път съм с розови или сиви/сини сенки. Ще ми се на този ден да е по-различно някак. Но май не е добре да рискувам. Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 30, 2007, 11:31:33 »

avva_stz, ако ми позволиш един съвет - първо се спри на роклята и после мисли за съчетаване на цветовете при грима, украсата на ресторанта и т.н. А и какво лошо има да си с различен от обичайният ти грим в деня на сватбата - важното е ти да се чувстваш комфортно и да е направен професионално.  Wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines