Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 15:53:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 216781 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 07, 2007, 11:14:34 »

хе да разбира се
но аз имам още време
мисля пробният да е 2 седмици преди датата ни
даааа две седмици е добре преди датата за да може гримьорката да ти запомни грима *THUMBS*знаеш ли аз като ходих за пробен не си го харесах особено,но виж в деня на сватбата се чувствах много красива с грима който ми направи.мисълта ми е,че ако ти хареса това което направи на пробата значи на сватбения ден ще ohmyи ще си кажеш:"Това аз ли съм.......?"
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 08, 2007, 20:54:58 »

 @}->--момичета от голямо значение е това което ще направи гримьорката,но според мен по-важно е как се чувствате-ако е като най-щастливата жена на света,то и ще изглеждате като най-красивата в този ден(така че каквото и да сътвори гримьорката,щастието което грее в очите ви ще накара да изглеждате зашеметяващо) girl_in_love
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 09, 2007, 09:45:26 »

а има ли опасност грима да се разтече от жегата? Oh my ...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 09, 2007, 09:46:59 »

а има ли опасност грима да се разтече от жегата? Oh my ...
да и мен това ме притеснява най-много !!!
че август месец ще е жегичка
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #199 -: май 09, 2007, 09:48:29 »

ее чак пък да се разтече nea,от време на време ще попивате с кърпичка и ще се напудряте и мисля че няма да има проблеми....
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 16, 2007, 08:34:08 »

Моят грим го правих в Хубава жена,ако някой иска инфо на лични да пише.Останах много доволна good
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #201 -: май 22, 2007, 14:24:26 »

А някой може ли да коментира Мис Бони? Аз съм се спряла на него!   Girl_sing
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #202 -: май 22, 2007, 14:27:45 »

да ви кажа мен много бързо ме нагримира момичето тъй като закънявх,но се получи чидесно.Само малко съжалявам,защото аз исках маалко по-силен грим Girl_sing
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 26, 2007, 17:59:37 »

olive мила, моите впечатления от Мис Бони можеш да погледнеш на 21ва страничка на тази тема.
Дано ти бъда полезна
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 26, 2007, 22:28:38 »

Да ви се оплача аз.  cray Вчера ходих на грим и едно, че изглеждах после като бита ами и днес получих алергична реакция. сега съм много подута около очите и се очаква утре да е по-лошо girl_impossible Направо ми се плаче.
Гримовете които ползвахме са на Боржуа. Мисля, че са доказана марка, но резултата е ужасен.
Май няма да мога да се гримирам на сватбата  cray cray cray  Много ми е тъжно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 26, 2007, 22:31:38 »

Оллеееееелеел, Юле, много непроятно наистина!!! Oh my ...

Марката гримове може и да са доказани, но четките, които гримьорката е използвала може да не с абили за еднократна употреба!!! beating

Миличка, стискам палци скоро да ти мине! give_rose И бих те посъветвала да се гримираш самичка на сватбата с твоите си принадлежности!!!  good Wink
За съжаление има и такива гримьори, които само гледат да си вземат парите, но и да пазят здравето  на клиета си!!! NO beating
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #206 -: май 27, 2007, 10:36:34 »

Да ви се оплача аз.  cray Вчера ходих на грим и едно, че изглеждах после като бита ами и днес получих алергична реакция. сега съм много подута около очите и се очаква утре да е по-лошо girl_impossible Направо ми се плаче.
Гримовете които ползвахме са на Боржуа. Мисля, че са доказана марка, но резултата е ужасен.
Май няма да мога да се гримирам на сватбата  cray cray cray  Много ми е тъжно.
Юле, ако държиш да си гримирана, ще намериш марка, която няма да ти дразни кожата
сестра ми е дерматолог и за толкова чувствителни кожи препоръчва медицинска козметика, която със сигурност няма да ти навреди
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 27, 2007, 18:01:17 »

А къде мога да открия такава? Може би в аптека  huhhuh.gif Посъветвайте ме моля. Имам голям проблем. Днес сутринта бях като пребита. Цял ден се карат хората на милото, че ме биел.  laugh
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 27, 2007, 18:20:55 »

Юле,сигурна ли си,че проблемът е в гримовете,а не в тампончетата и четките,с които са те гримирали? Иначе в аптеките има една козметика ROC,която е за чувствителна кожа,дано бързо се оправиш!!!!!!!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 28, 2007, 14:46:52 »

Нека да ви се оплача и аз!!!Бях говорила преди известно време с една гримьорка,за която съм чувала много добри неща и тя каза,че няма проблем да ме гримира за сватбата,но се разбрахме да се чуем края на май,за да се уточним за пробен/тъкмо да приключи с абитуриентките/!Днес,аз понеже съм нетърпелива и реших,че вече е крайно време да се разберем за пробен грим й се обадих по телефона/все пак остават две седмици/!И знаете ли тя какво ми каза...заминавала на турне с предаването!!! Oh my ... Полудях и след като затворих телефона си поревах,разбира се!!! cray
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines