Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:41:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 210810 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 07, 2008, 12:04:31 »

Абе хора, вие къде ги изнамирате тия гримове.Аз търся на немски,на английски на шведски все едни бози ми излизат.Ша взема на китайски да видя кво предлагат братята там.Добре че са Авва ,Валентинка и някои други мадами та и аз да открадна една две идеи.
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #451 -: февруари 08, 2008, 15:18:49 »

Аз харесвам свеж грим smile а и особено за сватба, колкото по-свеж, толкова по-добре smile

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #452 -: февруари 08, 2008, 15:24:14 »

Аз харесвам свеж грим smile а и особено за сватба, колкото по-свеж, толкова по-добре smile



Кате-аз също-даже съм показвала май напред из темата! Обаче освен с това, което е казала Вероника, трябва да се съобразяваме с кожата си- аз както съм бяла,ако не съм с по-открояващ се грим, всичко се слива. А и с такъв цвят на роклята-светли нюанси..никакъв шанс нямам! blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 08, 2008, 15:27:05 »

Според мен гримът трябва да е съобразен (вече казах скакво както и с кожата както допълни Ава) защото това е то един миг сватбата а после снимки за цял живот, а гримът доста допринася за снимките.
Успех момичета дано да сте най- най- красивите и щастливите сладурки с какъвто и да е грим или рокля!!!
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #454 -: февруари 08, 2008, 16:50:25 »

прави сте smile Ама свежо, не винаги значи светло Wink Просто не тежък грим.. т.е. дори лилавото може да е свежо smile Но сте прави, че зависи Wink Разбира се, че зависи:)
Сватба ни понеже ще е лятото.. и аз затова мисля за разни цветове които отиват на тен:) И определено лятото не ми се връзва с тежък грим.
 Но да.. гримът е страшно важен заради снимките.. smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 09, 2008, 03:16:05 »

Не знам вие какво е кажете ,но аз се възхитих какво нещо сътвори тази жена. Аз на това му казвам свеж грим нищо че нищо не разбирам от грим.

http://www.youtube.com/watch?v=KLOakCdxfrA
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 09, 2008, 12:50:52 »

много обичам когато в грима не се ползва черен молив за очния контур но аз все не мога да се докарам без молив и порави дази причина наблягам на него и не става особено нежно  :girl_impossible:много сладък грим наистина но аз харесвам малкоооо по-тежичък пак нежен но просто да се забелязва повече!харесвам когато една жена е нагримирана и да е съвсем различна от това коет е без грим а за това спомага по тежкия грим *THUMBS*но това е мое мнение и предпочитание разбира се
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: февруари 09, 2008, 16:37:04 »

Аз също предпочитам на сватбата да съм по-различна и бих заложила на по-открояващ се грим... Разбира се не прекалено кичозен или претруфен, но трябва да съм по-хубава от всякога   Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 16, 2008, 18:30:38 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines