Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 11:24:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 215169 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #375 -: ноември 14, 2007, 13:03:09 »

И аз мисля,че професионалната ръка трябва да пипне! И то,не че повечето момичета не могат да се справят,но друго е когато се гримираш,за да отидеш на работа или на купон,друго е когато е за специален повод като сватбата! А и когато момичетата се гримират всеки ден си изграждат стил на гримиране и ако ги гримира някой друг ще бъдат много по-различни от ежедневието си! И друго-професионалния гримьор ще те гримира така,че да изглеждаш божествено и празнично и без да изглеждаш гримирана или да е натрапващо ! Само ще дам за пример грима на Tonitta(моля,всички момичета да ме извинят,всички изглеждат супер в сватбения си ден,но нейния грим изплува в съзнанието ми) изглежда толкова невинна,естествена и в същото време всички знаем че е гримирана!Според мен този ефект трудно се постига ако се гримираш сама(не е невъзможно,но за повечето от нас-мноооого трудно) За това ЗА професионалния гримьор!
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: ноември 19, 2007, 15:07:19 »

Напълно съм съгласна с isabela  saludo Професионалиста си е професионалист! Той знае какво да ти сложи и как за да изглеждаш красива, но не всички които се представят за гримьори наистина са такива. Предпочитам да се направя аз за да не се нервирам ако не се харесам. smile

Maцкиии, не си милсете, че можете сами да се гримирате!
Аз се мацотя как си трябва всеки божи ден от сенките, спиралата, ружа и т.н до червилото и въпреки това не мога сама както един професионалист  Girl_sing
Просто нямам думи какво направи с мен Джулия  Bravo аз нямам най-малко материалите, а и да ги имам нямаше да мога да се справя така. Изводът: Професиналистът си знае по-добре рабоатата от вас, не жалете парички, това остава запечатано вечно и вие ще се наслаждавате!!!
Bravo бравоо на Джулка . ще пусна и моя
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 13, 2007, 11:27:15 »

Вярка, в крайна сметка слагахте ли мигли (снопчета) или не?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 13, 2007, 11:42:30 »

Имах мигли да бяха си мигли цели, за 1-ви ми слагаха и идея нямам какви са тия снопчета   blum имах си всичко  yahoo yahoo yahoo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 13, 2007, 11:45:17 »

Вероника колко време ти издържаха,че аз моите не ги понасях и ги оскубах на 2рия ден и ми е чудно наистина ли могат да стоят 15дни
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 13, 2007, 11:46:52 »

Аааа моите не са били значи като твоите след сватбата си  ги махнах бяха си целички и Джулия ми каза в името на красотата да не плача  laugh и вечерта в хотела ги махнах, а Дими накрая ги забрави като събираше багажа от там  girl_impossible
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 13, 2007, 12:01:52 »

и на мен ми казаха, че издържат 14 дни, но...а кога ви ги слагат, преди или след сенките?
« Последна редакция: декември 13, 2007, 12:05:07 от Valentinka » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 13, 2007, 12:04:39 »

моите преди сенките даже на предния ден за да свикна малко
мен на различните места ми казваха различно 10,15 даже 20дни,но аз ги изтърпях 2 huhhuh.gif
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 13, 2007, 12:06:21 »

Moите преди ама с гримирването а не предварително  pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 13, 2007, 12:08:49 »

моите имат едно лепилце, но са снопче]а, не цели. И все си мисля,че като си махам грима 6те паднат, ако ги сложа преден ден.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 13, 2007, 14:56:28 »

и моите са на отделни снопчета и като ми ги слагаха малко от лепилото ми попадна в окото много щипе sad
не се безпокой Валентинка,няма да паднат,аз доста ги дърпах моите и ги търках с мазни лосиони,а то трябва само с лосиони на водна основа за махане на грим
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #386 -: декември 15, 2007, 19:36:12 »

Valentinka, след като си сложиш мигли, моля те напиши какви са резултатите. Аз мислех също да си сложа за Коледа ,но няма да имам време защото ще работя. Страхувам се,че ако си сложа направо преди сватбата без да съм пробвала преди това може да не се харесам.
maslinka и Вероника, как изглеждат собствените мигли след като се махнат изкуствените?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 15, 2007, 21:50:25 »

Аз пак да кажа, че моите си бяха май съвсем обикновенни махнах ги след сватбата и моите си бяха ОК
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 16, 2007, 19:12:43 »

maslinka и Вероника, как изглеждат собствените мигли след като се махнат изкуствените?

моите си бяха съвсем същите както преди да ми сложат снопчетата,а като ученичка съм си слагала цели мигли,но доста изкуствено стои,прекалено подредени са някак си sad
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #389 -: декември 16, 2007, 19:15:45 »

Целите мигли са добър вариант, но ме е страх, че могат да се отлепят когато не трябва. Аз мисля сама да се гримирам и най-вероятно няма да мога да ги сложа
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines