Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:57:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 212737 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 22, 2008, 21:00:57 »

Avva всички са толкова хубави Bravo На мен много ми харесва 3-ият, подчертаните с черно, но това е може би е силно за сватба - все пак зависи и от тена на лицето. Харесва ми много и последният в зелено, особенно ако ти се спреш на зелен акцент в роклята. Аз също съм синеока с много бяла кожа и лилавото е един от цветовете които най-добре подчертават очите ми- но казвам отново - тъмно лилаво за опушен вид и светли тонове за да отворят окото. Кафявото ми придава уморен вид, а след консултация наистина се окза че не е много подходящ цвят за мен. А ти просто пробвай, но при човека при който си решила да те гримира.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 22, 2008, 21:02:20 »

И аз съм за 3-тия. Много хубаво ще подчертава зелените ти очи! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 22, 2008, 22:22:48 »

харесва ми тази синеоката с подчертаните очи и спиралата дето е повече обожавам повечко спирала че моите мигли с амного къси и светли blush както и тази на която и минава плитка през челото това с амоите фаворити!!! good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 22, 2008, 23:03:55 »

И на мен ми харесва третия  good много добре ще подчертава светлите ти очи!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #424 -: януари 22, 2008, 23:11:16 »

И аз съм за третия! И не мисля,че е много силен,просто на мацката са и много наситено синьо очите!
И по мои наблюдения синьото око най-добре изпъква  със сенки в лилавата,розовата и златистата гама! И естествено златното подчертаване с черен молив.
Естествено играта с цветовете и нюансите е най-важна за постигането на различни ефекти,в зависимост от формата на очите,раздалечеността им,големината..... за това най-добре е да се пробват варианти,докато не се намери най-доброто за визията,която се търси!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 23, 2008, 08:37:49 »

На мен ми хареса най-много петия-с кафявото,но защото съм пристрасна.А иначе третия би ходел на светли очи и не много бяла кожа,иначе ще прилича на вампирясала  pardon А аз иначе почти съм 100 процента сигурна,че гримът ми ще е бежово-златисто-кафява гама със или без професионалист.Но май сте прави!Да взема да отида поне на пробен,но ако пак ме разочароват,ще си го правя сама и точка hysteric
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #426 -: януари 23, 2008, 08:53:28 »

Според мен са много силни за сватбен грим.На зелени очи много отива розово и лилаво,на кафяви синьо,на сини кафяво.Това последното съм го чела някъде,но със сигурност не е общовалидно правило.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #427 -: януари 24, 2008, 22:15:38 »


Момичета това ми е пробният грим, дано добиете представа как е в действителност.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #428 -: януари 24, 2008, 22:17:13 »



И пак  smile
И чакам безпристрастното ви мнение.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 24, 2008, 22:20:40 »

Гери ти на Джулия ли звъня?  crazy
Мисля че добре се е получило  good лек грим много добре  Bravo
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #430 -: януари 25, 2008, 08:36:22 »

Дани права си, ама като ме снима милото вече доста ми се спеше, а пък и сестра ми изказа мнение, че не и харесва, което ми развали настроението, та затова изглеждам така.
Но да ви кажа, аз много се харесах и сигурно ще реша това де е моя гримьор, но ще видим.
Верче не съм звъняла на Джулия. Друг ме гримира.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #431 -: януари 25, 2008, 08:50:24 »

И на мен много ми харесва.Може би трябва само да оформите веждите малко и усмивката,разбира се, е много важна.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #432 -: януари 25, 2008, 08:57:02 »

Да и гримьора ми препоръча да оформя веждите, така че ще бъде направено.  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 25, 2008, 09:15:11 »

И аз щях да кажа същото за веждите и усмивката!гримът е наистина много нежен и подходящ за случая,а и като си с прическа и рокля е съвсем различно!Имай предвид,че и снимката е от близо и светлината прави така,че кожата малко да блести и да изпъкват недостатъците,но в самоя ден снимките са съвсем различни и ще изглеждаш без грешка!А и не мога да преценя съвсем от снимките,но май може още малко да се акцентира на външния ъгъл на очите...някак да се подчертаят с малко по-тъмен нюанс! give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #434 -: януари 25, 2008, 09:45:15 »

Гери, на мен също ми харесва гримът ти! good Но смятам, че трябва малко повече да се акцентира на формата на окото, както е казала Тони. И не знам защо си мисля, че златистото не помага в случая...може би някакъв друг цвят crazy Но пак ще кажа- с този грим много ти отива! good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines