Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:51:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 212757 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 22, 2008, 13:56:28 »

Този грим е страхотен особено на зелени очи,черния молив подчертава очите,но като се разчувстваш и текнат сълзички е тогава става страшно,Ава ти на този грим ли си се спряла
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #406 -: януари 22, 2008, 14:17:26 »

Не съм-аз съм синеочко,а все харесвам гримове за зелени очи... Харесала съм някои идеи,ще ги пусна тук по някое време.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #407 -: януари 22, 2008, 15:17:00 »

Имах и аз такава идея- че е точно за теб blum blum blum Ама викам айде да не се обаждам  Wink Само че не с това червило за теб  blum
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 22, 2008, 15:22:22 »

Моля за съвет: girl_impossible

Нашият сватбен ден е много дълъг-от 11ч. и ресторанта е от 18ч. huhhuh.gif
През деня ще ходим в ритуалната,после църквата и после пътуваме до Шумен. pardon
1)На мен ми ходи грим в кафяво-няма ли да е много силно за през деня? angry
2)Как гримът ми да се запази през цялото това време? blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #409 -: януари 22, 2008, 15:33:04 »

Ами щом се харесваш в кафяво-нека е кафяво! good Но за през деня го направи по-бледо и ненатрапчиво, а преди ресторанта подсили с малко по-тъмен нюанс! А за запазване-единственият съвет,който мога да ти дам,е преди сенките да сложиш пудра, основа за грим, или нещо от сорта. Въпреки че ако ти го слага професионалист,не мисля, че би трябвало да имаш проблем!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 22, 2008, 15:39:23 »

За абитуриентската ми ходих на пробен грим bad bad bad
Направо едвам я изчаках тая да свърши и веднага се измих.Беше ме срам да изляза на улицата,а камо ли на бал да ходя!
Сега съм на мнение,че никой не знае какво,къде,как ми стои и затова ще се гримирам аз!И без това съм завършила такъв курс!
А за основата и пудрата знам,обаче не ми вършат работа-на бала бях така и добре,че се гримирах по-късно иначе... angry
Затова питам нещо друго по-издържливо дали има и аз да не знам pardon
Благодаря ти все пак Ава give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 22, 2008, 15:43:11 »

За абитуриентската ми ходих на пробен грим bad bad bad
Направо едвам я изчаках тая да свърши и веднага се измих.Беше ме срам да изляза на улицата,а камо ли на бал да ходя!
Сега съм на мнение,че никой не знае какво,къде,как ми стои и затова ще се гримирам аз!И без това съм завършила такъв курс!
А за основата и пудрата знам,обаче не ми вършат работа-на бала бях така и добре,че се гримирах по-късно иначе... angry
Затова питам нещо друго по-издържливо дали има и аз да не знам pardon
Благодаря ти все пак Ава give_rose

аз съм много доволна от моята гримьорка, тя ме гримира в 13 ч. и грима много добре си издържа !!!!! - явно не си попаднала на добра, но можеш пак да пробваш

след като ще се гримираш сама, по-добре заложи на хубав фон дьо тен и пудра, има пудри, които са две в едно, а Ава е права че ако сложиш  и пудра преди сенките ще ти издържат повече, а и можеш  в чантичката да си сложим сенките и пудра и по някое време да си оправиш грима !!!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 22, 2008, 15:44:57 »

съществуват и запечатки под формата на лак за коса, но не знам къде ги продават  pardon pardon pardon на мен такава ми сложиха и бях много доволна !!!!!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 22, 2008, 15:48:17 »

след като ще се гримираш сама, по-добре заложи на хубав фон дьо тен и пудра, има пудри, които са две в едно, а Ава е права че ако сложиш  и пудра преди сенките ще ти издържат повече...
...обаче в никакъв случай не слагай пудра 2 в 1 върху вече положен ФДТ!Сложи хубава основа за грим,лека-най-добре флуид,дълготраен ФДТ и отгоре прахообразна полупрозрачна пудра.На клепачите-най-добре светъл коректор преди грима good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 22, 2008, 16:45:03 »

след като ще се гримираш сама, по-добре заложи на хубав фон дьо тен и пудра, има пудри, които са две в едно, а Ава е права че ако сложиш  и пудра преди сенките ще ти издържат повече...
...обаче в никакъв случай не слагай пудра 2 в 1 върху вече положен ФДТ!Сложи хубава основа за грим,лека-най-добре флуид,дълготраен ФДТ и отгоре прахообразна полупрозрачна пудра.На клепачите-най-добре светъл коректор преди грима good

е дааааа права си !!! тя за това пудрата е 2 в 1 хи хи хи smile аз в момента използвам такава на Манхатън и съм много доволна !!!!!! smile
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 22, 2008, 17:26:50 »

Хайде ако някой се сети за тези запечатки за грим да пише от къде могат д асе купят. crazy
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 22, 2008, 17:36:59 »

запечатката е много често термлана вода (във флакон като лак за коса..vichy...), това е основната съставка, понякога е ароматизирана...
след като завършиш грима се напрскаваш от разтояние 30-40см и изчакваш да изсъхне (не попиваш).
Това е! Продава се навсякъде
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 22, 2008, 20:25:14 »

За абитуриентската ми ходих на пробен грим bad bad bad
Направо едвам я изчаках тая да свърши и веднага се измих.Беше ме срам да изляза на улицата,а камо ли на бал да ходя!
Сега съм на мнение,че никой не знае какво,къде,как ми стои и затова ще се гримирам аз!И без това съм завършила такъв курс!
А за основата и пудрата знам,обаче не ми вършат работа-на бала бях така и добре,че се гримирах по-късно иначе... angry
Затова питам нещо друго по-издържливо дали има и аз да не знам pardon
Благодаря ти все пак Ава give_rose
предполагам грима е бил силен и затова не си се възприела,мен за бала ме гримира гримьора на Господари на ефира за бала и думите и бяха 'никога не съм слагала толкова малко грим',а гримът никак не беше малък,но имай впредвид,че ако искаш снимките да са добре и да не ти лъщи лицето,по-добре да те гримира специалист,защото слагането на по ярък грим,означава по-хубави снимки<говорим за хубаво сложен грим,не като на палячо>.Така,че си помисли хубаво все пак това са снимки за цял живот и грима е по-различен от този който слагаш в ежедневието си или когато излизаш на диско blush blushлично мнение give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 22, 2008, 20:49:04 »

 Аз също се доверих на професионалист, това едно момиче което ме познава добре, като стил. Гримира ме и за подписването и за венчавката. Първият ми се получи малко силен, но всички казваха че ми стои добре, а на снимките не изглеждаше силен. На венчавката също беше по-силен от този който ползвам в ежедневието, но приемам това за нормално. Цветовете бяха от тъмно до светло лилаво, златисто и леко бяро. Тази комбинация макар и да изглежда смела ми стоеше много добре а на снимките още по-добре. Истината е че за снимките наистина трябва по-добре сложен грим. Не съм ползвала запечатка, но не ми "мръдна" до края на купона къв 2-3 часа през ноща. Сега с удоволствие ползвам нейните услуги за по-специални случаи. smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #419 -: януари 22, 2008, 20:52:08 »

Бях обещала да кача моите фаворити за грим. Ето ги..плюс гримът на Ашварая Рай в рекламата на Л'ореал Girl_hide Между другото, страшно много ми отиват розови и лилави нюанси,но на сватбата ми се ще да съм в друг нюанс...много банално това розово...Мисля за нещо бежово-златисто-кафеникаво... Но ще направя пробен,да се видя.

Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines