Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:19:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 212645 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #15 -: май 22, 2006, 13:57:08 »

Да, така е, наистина....
Едвам сдържах сълзите си на определени места в гражданското, ама като си представих какъв щеше да бъде ефекта от сълзите през очната линия  shok стисках зъби и успях да се удържа, че иначе  crazy
Определено съм съгласна с вас ... и аз предпочитам и препоръчвам молив в стил очна линия, отколкото последната  good
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 16, 2006, 15:22:06 »

Нали грима трябва да се съобразява донякъде както с роклята,така и с цвета на очите...  pardon таа...я предложете нещо за сини очи.. примерно знам че много сините нюанси не са много подходящи пък и очите не изглеждат добре... nea
Активен
annastacya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


Мечтая си и аз булка да бъда....


« Отговор #17 -: юли 16, 2006, 19:48:20 »

Щом си със сини очи и ако роклята ти не е в някакъв по ангажиращ цвят, спокойно можеш да се спреш освен на класичиските светло кафяво и бежово, така и на розово, лилаво, сиво или сребристо. Изборът е само твой е разбира се ако не си се гримирала никога в някой от тези цветове, не разчитай само на деня на самата сватба, а направи пробен грим.  good
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #18 -: юли 17, 2006, 13:18:47 »

Annastacya, ти като професионалист какво би посъветвала всички бъдещи булки относно грима? Задавам ти този въпрос, тъй- като наблюдавам някаква странна тенденция - все повече и по ярък грим, а това според мен изобщо не е подходящо за една млада жена и то на сватбения й ден. В стремежа си да се направят по-хубави, в действителност се превръщат в клоуни.А и естествено е  гостите да си замълчат и да кажат, че е страхотно красива, няма как иначе.
Аз съм на мнение, че гримът е задължителен, даже повече от задължителен, но да е максимално естествен, макар да знам, че именно този тип грим-natural look е най- сложния и изисква най- много време и усилия, но пък нали за това има професионалисти. LOVING
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 17, 2006, 13:55:37 »

Роклята ми има златиста бродерия-това е..иначе не е снежно бяла...а отива малко кремава.  Wink Мислех за нещо златисто като сенки...и да речем нещо кремаво..незнам-о...да и вероятно ще съм с кафяв молив и кафява спирала-за да омекотя грима като цяло  pardon

оо...кажете нещо за червилото! Какви нюанси са подходящи...и дали да бъде течно или сухо.. (май сухото ще е по удобно,а?)  smile
Активен
annastacya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


Мечтая си и аз булка да бъда....


« Отговор #20 -: юли 17, 2006, 17:39:03 »

purity - ето тук има малко информация, http://www.svatbata.bg/articles/make-up.html, ако след това имаш някакви въпроси не се притеснявай да питаш. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 02, 2006, 11:03:08 »

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има грим!
И той е много важен!!!
И аз предпочитам лекия грим, който само да подчертае очите ми! С лек цветен нюанс и основен бял или леко златист, за да се върже с основния цвят на роклята ми - бял!!! Но в общи линии може да се експериментира с всички цветове, защото бялото позволява всичко!!!
Аз лично ще се доверя на себе си за грима!!! Не ми се искам да дам куп пари и после да отида и да го измия, защото ,примерно е много напластен или не ми харесва!!! А и кой знае по-добре от мен кое ми отива и кое не?  Wink smile

Бях на една сватба, на която булката беше без грим... stop няма да коментирам, само ще кажа, че не беше никак, ама никак добра идея!!!

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 03, 2006, 08:25:57 »

Ето един сайт, който може да е от полза, на мен лично ми допада!!!

http://www.yanbal.com/mujer/asesor_rubia2.asp?id_pais=3
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 03, 2006, 10:36:31 »

Сега се сещам, някоя от вас да е била на сватбата си с перлите на орифлейм? Имам тъмните и по светлите..и се чудя дали да не съм с по тъмните перли-те дават златисто бронзов отенък-е не много тъмен де...  smile Какво ще кажете?
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #24 -: август 03, 2006, 10:39:54 »

Съгласна съм с bulechka, че булка без абсолютно никакъв грим не е добра идея, най-малкото не излиза никак добре на снимките, които все пак се за цял живот. Виждала съм такива случаи, както и знам за много момичета, които са били недоволни от профисионален грим. Моят съвет към всички е -ако по принцип се гримирате често и мислите, че резултата е добър, тогава спокойно можете да се справите сами, с малко проби преди това, разбира се и с подбора на подходящата качествена козметика. Аз лично постъпих точно така и вообще не съжелавам, не мисля наистина, че друг би опознал особеностите ми по-добре за половин час. Ако обаче не не гримирате често, а и нямате афинитет към тази работа е по-добре да се доверите на гримьор. Най-малкото ръката трябва да е свикнала с поставянето на грима и особено на молива и сенките, а също така и с равномерната основа на лицето, коригирането на сенки, подходящ руж и т.н, -разни такива тънкости могат да придадат страхотен вид на всяко лице.
И не забравяйте -ВСИЧКИ булки са много красиви, това е факт  hiphip
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #25 -: август 03, 2006, 10:47:22 »

Purity аз имам златистите перли на AVON, не бях с тях, защото ружа ми беше с розов отенък, но ако мислиш, че ще отиват на грима ти като цяло мисля, че идеята е добра, защото перлите се нанасят много равномерно и дискретно и е по-сигурно , че няма да прекалиш с количеството, както е при прахообразните ружове. Може би обаче и annastacya трябва да те посъветва, защото казват, че за снимките е добре да няма много отблясъци, това съм го чела на много места, въпреки, че аз имах сребриста бродерия на роклята и гримът ми беше мното блестящ-сребрист и бял, а снимките са си просто прекрасни  yahoo yahoo
Активен
annastacya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


Мечтая си и аз булка да бъда....


« Отговор #26 -: август 03, 2006, 12:37:08 »

Хайде да се включа и за. Wink Първо, purity , за перлите - можеш спокойно да ползваш, но не ги наслоявай да стават много тъмни, а моя съвет е да ги смесиш с малко пудра, просто след като си "топнеш" четката в перлите я "топни" и в пудрата и тогава ги нанасяй.
Bulechka_TS - отонсно сайта наистина е интересен good, но на мен лично като видях всички варианти на грим ми се струват малко силнички като за булчински грим stop.
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #27 -: август 23, 2006, 09:52:47 »

Останах без гримьор...
Моля, дайте координати на хората, които са ви гримирали добре.
Благодаря!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 28, 2006, 08:33:58 »

Ето, още един сайт, дано ви допадне!
http://www.krasotata.net/
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #29 -: август 28, 2006, 09:47:24 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=50013&photo=1
Това е сестра ми,а гримът е мой,но тя искаше да е по-силен де...Иначе много си я харесвам като булка.
« Последна редакция: септември 13, 2006, 11:39:38 от Vangelia » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines