Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:42:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кой ден от седмицата ще бъде вашата сватба,гражданск  (Прочетена 190058 пъти)
 
dani_pawlowa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 24, 2016, 21:15:05 »

нашата беше на 01.05 и беше в петък. Тогава беше всичко и подписването и църковния брак smile danceg
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 28, 2016, 12:28:24 »

Нашата дата стана 24 септември - събота. Ресторантът, който харесахме, беше зает на 23 (първоначалната дата), та се пренастроихме  blum  Сега сме с един куршум - два заека (защото дори бъдещата свекърва е съгласна за деня)
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #392 -: януари 29, 2016, 17:44:35 »

Граждански брак на 2.07-четвъртък само ние и кумувете. Сватбата на 04.07-събота изнесен ритуал,коктейл и парти. Без църковен брак.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 29, 2016, 19:36:53 »

Гражданския брак ще е на 09.06.16г. с кумовете и най-близките ни роднини. Сватбата ще бъде на 11.06.16г. с изнесен ритуал  и църковен брак, след църквата ще имаме фотосесия и няма да имаме welcome drink.
Активен
avi_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #394 -: февруари 29, 2016, 10:10:09 »

Здравейте, аз пък се чудя дали ритуалните зали работят в понеделник? Доколкото разбрах венчавката може да е само в неделя или понеделник, а не искам да ми се разкъсват събитията в отделни дни и ми се иска всичко да мине в понеделника. Знаете ли дали е възможно?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #395 -: февруари 29, 2016, 22:05:57 »

avi_, нашата сватба ще е в понеделник - граждански брак, венчавка и парти три дни  yahoo Гражданското, поне в Пловдив, работи, но ни казаха, че най-ранният час е от 15:30, защото им се водело нещо като почивен ден. Тъй като не си запазвахме ние датата и не съм разговаряла лично с тях, така и не разбрах как така е хем почивен, хем работят  tease Най-добре питай в ритуалната зала, която сте избрали, работят ли в понеделник и с какво работно време  girl_wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #396 -: март 04, 2016, 21:31:18 »

нашата беше на 01.05 и беше в петък. Тогава беше всичко и подписването и църковния брак smile danceg
dani_pawlowa Би ли споделила, каква беше причината, поради която се оженихте в Петък? smile
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 05, 2016, 09:20:31 »

Bube, и нашата ще е на 24.09.2016г. - събота. Много ни хареса датата. Първо, аз много вярвам в числата, а числото на деня - 6, ми е едно от любимите числа. Второ, искахме да е през есента, а не през лятото - и на това условие отговоря. Трето, си е в моя знак - Везни, а това е знака на любовта. Четвърто са 4 почивни дни и мъжа ми му се полагат 3 дни отпуска за сватба, което прави седмицата и за него почивна. Много ни допадна като дата smile
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #398 -: март 05, 2016, 15:05:29 »


Silvia_90, Bube, и ние сме на 24 септември (събота). Тъй като аз съм от Пловдив, а сватбата ще е в Бургас предпочетохме да е съботен ден, за да може да се съобразим с пътуващите гости. В последствие разбрах, че се събират 4 почивни дни, така че който желае може да направи няколко слънчеви бани преди сватбата biggrin Моля се само за хубаво време, защото сме с изнесен ритуал.
Активен
Alisa85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #399 -: март 15, 2016, 11:29:17 »

Нашата сватба ще бъде на 21 май, събота, следобед, жраждански брак и ресторант. Цървата и с повече хора ще правим по-натам, живот и здраве.
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 16, 2016, 14:12:03 »

Дано 24ти да ни донесе много късмет и щастие smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 17, 2016, 00:36:05 »

О, сега видях, че сме три булки на една дата. Явно много съдбоносна ще е  Girl_hide
Активен
Haleesi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #402 -: май 26, 2016, 09:59:46 »

Здравейте, мили дами! kiss2
Не зная уместно ли е в тази тема да отправя запитването си, и моля предварително да бъда извинена или пренасочена. Рових се известно време във разделите и темите на форума, но не открих тема свързана с избора на дата за големия ден, а не видях откъде да започна нова тема, затова ще питам направо. С моя годеник взехме решение за голямата крачка, което смятаме да отбележим идната година. Решихме да се консултираме с астролог и потърсих координатите на една дама от София,занимаваща се с астрология -разбрахме се да ни избере най-подходящата дата за прекрасното събитие и да се чуем следващата седмица. След около седмица имахме уговорен час за среща по скайп, но поради технически затруднения я проведохме по вайбър. Залисана в обясненията за аспектите на планетите само записах датата и не я проверих в момента на разговора, а и не се сетих да я попитам докато говорехме какъв ден се пада. Следващия ден беше неделя и едва тогава успяхме да обсъдим с моето момче разговора с астроложката и се загледахме в календара - денят, който ни беше избрала се падаше неделя. Попитах я учтиво дали не може да погледне пак, може на пръв поглед някоя събота да и е убягнала, но тя беше категорична, че е избрала най-доброто и трябвало да заминава на почивка, имала други ангажименти т.е няма как да отдели повторно време, дори да съм и платила повторно. Бих искала да направя консултация с някой друг астролог, дали наистина датата която е избрала дамата е най-добрата или там някъде се крие някоя друга, която да е по-удобна за гостите отдалече. Ако някоя от вас, мили момичета, има координати на сериозен астролог, или има добри впечатления от такъв, моля за съдействие! Желая спорен и слънчев ден на всички!  girl_wink
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 30, 2016, 10:31:38 »

Въпреки, че нашата сватба също ще бъде в събота с оглед на специалната дата, ако трябва да съм честна, ако имаше как бих предпочела неделя като ден. Все пак не напразно има сентенции като "сляпата неделя" и не напразно по българския канон от едно време венчавки се правят само в неделя (отделен е въпроса, че по големите градове като София, Пловдид и други по-малки градове, това не се спазва).
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #404 -: октомври 01, 2016, 21:40:49 »

 Момичета и аз съм в голяма чуденка!!  Ресторанта , който си избрахме се оказа че е зает и в двете съботи , които бях набелязала като примерна дата 19 и 26 август . Сега седя и си мисля защо пък да не е в неделя ?!
Вие на какво мнение сте ? Аз лично не намирам голяма разлика - знам че сега всички правят сватбите в събота , но какво ако е в неделя ?
Ще се радвам да чуя мнението ви smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines