Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 15:31:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кой ден от седмицата ще бъде вашата сватба,гражданск  (Прочетена 201092 пъти)
 
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 05, 2013, 12:31:05 »

Във Варна също не може, и моя проблем беше същия, исках датата в свидетелството да съвпада с деня на сватбата, затова започнахме да търсим съседни села/общини откъдето книгата може да се изкара, намерихме дори две и сега си имаме книга за нашето събитие и всичко ще е лайв! Bravo heart

Страхотна идея! Bravo Не се бях сетила за нея, веднага започвам да разпитвам из селцата smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #271 -: април 05, 2013, 21:15:07 »

При нас гражданския брак и сватбата няма да съвпадат, което и на мен не ми допада много. Но ситуацията е такава,че гражданският брак трябва да се прави в Турция (годеникът ми е от там и за нататък мислим да живеем там), заради документацията около моето бъдещо турско гражданство. Така,че гражданският брак ще е месец май-юни, а сватбата (първата,която ще си е тук) е 17 август,събота. А втората сватба - тази в Турция, ще е следващата събота на 24 август. Изобщо, манджа с грозде  pardon
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: април 05, 2013, 21:23:17 »

Мрявка, и ние имаме такъв проблем. Не искаме да правим театър само за пред гостите и да се подписваме в друг ден, а много искаме изнесен ритуал  sad Ще разкажеш ли по-подробно как ще процедирате? От тези други села, където дават да се изкарва книгата, служителят идва ли където вие поискате, или трябва да сте на тяхна територия?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #273 -: април 06, 2013, 10:17:44 »

Артемида, ние просто звъннахме в три села/общини около Варна да попитаме дали изнасят книгата си, от две ни отговориха положително, в последствие случайно се оказа че и сватбата ще е близо/във една от общините (балчик, незна но мисля че blacksearama, мястото на нашата сватба, не принадлежи на община Балчик, възможно е да греша) и така проблема беше решен, но дали наистина ако не сте на територията на общината ще стане незная, трябва да се попита!  Задължително идват с държавен служител, изнасянето на книгата струва също мисля малко повече, ако не се лъжа около 200 лв платихме и транспорт за служителката мислим да осигурим, че дочухме, че обича да закъснява!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 07, 2013, 02:41:51 »

Мерси, това е наистина много добра идея, задължително ще разпитаме give_rose Стискайте палци да се сдобием и ние с мечтания изнесен ритуал  smile
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 07, 2013, 08:12:59 »

Моята сватба ще е събота.
Ние много добре си планирахме всичко, от 9 до 11 фотосесия. 11 сме в съвета, лично на мен ми е много по-тържествено в Ритуалната зала , 12 църковен брак, 12,30 -13 ч. ресторант.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #276 -: април 07, 2013, 20:59:33 »

Артемида, ние просто звъннахме в три села/общини около Варна да попитаме дали изнасят книгата си, от две ни отговориха положително, в последствие случайно се оказа че и сватбата ще е близо/във една от общините (балчик, незна но мисля че blacksearama, мястото на нашата сватба, не принадлежи на община Балчик, възможно е да греша) и така проблема беше решен, но дали наистина ако не сте на територията на общината ще стане незная, трябва да се попита!  Задължително идват с държавен служител, изнасянето на книгата струва също мисля малко повече, ако не се лъжа около 200 лв платихме и транспорт за служителката мислим да осигурим, че дочухме, че обича да закъснява!

 Не, права си, BlackSeaRama е към община Каварна!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #277 -: април 07, 2013, 21:09:12 »

Bilyana, благодаря, разреши едно неизвестно give_rose, това за мен означава, че наистина човек може да си вземе книга от една община, а да се ожени в друга, много практично  good
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #278 -: април 08, 2013, 11:51:12 »

Точно така, момичета. АКо искате изнесен ритуал и не може да се случи във вашето населено място не се отчайвате, а разучете градовете и селата в съседство.  Това се прави. Единствено трябва да поемете разходите за път  good
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #279 -: април 08, 2013, 22:38:11 »

Bilyana, благодаря, разреши едно неизвестно give_rose, това за мен означава, че наистина човек може да си вземе книга от една община, а да се ожени в друга, много практично  good


 Заблудили са ме pardon Към Балчик е все пак!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #280 -: април 09, 2013, 01:43:31 »

О,  angry, тогава горното ми заключение може и да не е вярно, ако някой има инфо по този въпрос да го постне, може да послужи на някой!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 09, 2013, 02:15:29 »

О,  angry, тогава горното ми заключение може и да не е вярно,....

 Жалко! sad Зарадвах се преждевременно.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #282 -: април 16, 2013, 10:33:03 »

Според вас коя е най- красивата ритуална зала в София?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 16, 2013, 14:06:31 »

За мен това определено е Красно село и отвън и отвътре - да не говорим за това колко е просторна.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: април 16, 2013, 20:56:39 »

сватбата е на 13.07-събота,гражданския в 16х,църква в 17, ресторант в 18и30
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines