Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:06:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кой ден от седмицата ще бъде вашата сватба,гражданск  (Прочетена 191200 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #30 -: юли 24, 2007, 08:27:56 »

Нашата сватба също ще е вечерна и в неделя (живот и здраве), но въобще не сме се притеснявали за деня! Който иска ще остане до късно, който може ще си вземе на другият ден почивен ден и така good В
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 16, 2008, 23:36:40 »

била съм на сватба в неделя вечер, тръгнахме си преди края на празненството, на другия ден бяхме скапани. но пък се забавлявахме порядъчно. т.е. има си плюсове и минуси, но като цялото на сватба хората не ходят, за да недоволстват  yahoo
а нашата сватба е съботна (вечерна е), но пък нещо си там се отработва, та ще видим дали гостите ни ще го приемат добре lol

дени, аз съм забравила, че твоята сватба е неделя вечер  pardon изобщо като се замисля, от гледна точка на тестван гост, не е никакъв проблем
« Последна редакция: март 16, 2008, 23:40:29 от zvezdiche » Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 17, 2008, 09:23:45 »

Е какво по хубаво извинение да не отидеш в понеделник на работа, от това че си на сватба???
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 27, 2008, 15:36:45 »

Аз също съм на мнение, че няма проблем за вечерна сватба в неделя!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 27, 2008, 16:16:53 »

И нашата се пада в неделя, но понеделника е почивен ден, така че се надявам, че няма да има проблеми.Пък и кактоказва misskapriss,
Е какво по хубаво извинение да не отидеш в понеделник на работа, от това че си на сватба???
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 27, 2008, 16:27:12 »

хахах права е елито и аз мисля така и нашата сватба е неделна Wink
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #36 -: август 05, 2008, 12:25:23 »

здравейте и от мен и нашата сватба ще е в неделя вечерта е понеделник е почвен ама няма нищо лошо .
не знам защо трябва да робуваме на това че събота е почивен важното е да е весело има вече сватби и през седмицата, в Бургас е много трудно да си намериш ресторант особено ако и сватбата е повече хора
моята е в неделя защото свободен ресторант за събота имаше октомври а аз искам да е септември така че весело изкарване на всички сватби
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 05, 2008, 12:38:57 »

   Здравейте и от мен! Ние също сме в неделя - вечерна сватба. Моето мнение по въпроса е, че хората които идват на празника ни не са случайни. Е, в такъв случай ако се притесняват, че няма да успеят да си починат да си пуснат по един ден (било то и неплатен) в наша чест! Това важи с пълна сила за хората извън града, които 90% от случаите са близки роднини.
   Все пак да си легнеш към 2 и на другия ден да си на работа не е кой знае какво геройство. Макар че, хората на които им се отразява много зле могат да си тръгнат и към 12.
   Надявам се да се получи весела сватба за която никой да не съжалява, че се е "жертвал" .. girl_wink
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 16, 2008, 15:19:59 »

Здравейте и от мен!
Нашата сватба беше в неделя вечер! Ние си избрахме датата 14.09 и понеже сме и традиционалисти  ,(а по традиция българската сватба се прави в неделя) а и милото искаше да е вечерна - решихме да е в неделя вечер.Много се веселихме нищо, че на другият ден повечето от нашите гости бяха на работа. Даже братовчедите ми веднага след сватбата отидоха на летището да си заминават за Англия. Така че за мен няма  разлика дали сватбата е в събота или неделя –купона все става.  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 16, 2008, 15:29:09 »

Скоро ми предстои да ходя на сватба в неделя вечер и след това ще видим как ще се чувствам, но предполагам, че ще си пусна един ден отпуск, че да си подремна. Какво толкова? Като са решили хората в неделя да се женят, нека е неделя. Всеки има право на личен избор и ако гостите го уважават достатъчно,няма да мрънкат за деня. Та в днешно време и през седмицата хората правят сватби.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 16, 2008, 19:53:42 »

ако гостите го уважават достатъчно,няма да мрънкат за деня. Та в днешно време и през седмицата хората правят сватби.

Svetli много добре казано! good
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 26, 2008, 11:07:52 »

нашата сватба също ще бъде в неделя, вечерна ще е.
Аз си бях харесала неделя като ден, а и милото се съгласи абсолютно.
Мисля, че е много подходящ ден за сватби (освен, че е традиционен)
danceg
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 26, 2008, 21:12:13 »

Здравейте ! Аз мисля ,че хората не ходят всяка седмица на сватба и това ,че е във неделя не  е голям проблем ! Вярно е ,че във понеделник хората са на работа но пък си струва един ден да  си като болен , но за сметка на това ще си прекарал една чудесна неделя !  yahoo yahoo yahoo
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 11, 2008, 15:10:17 »

Нашата сватба беше в неделя на 21.09 но пък понеделника 22 се почиваше. От много хора знам, че не е хубав да се правят сватби в събота и ние нашата- в неделя. Да но само защото понеделника (независимостта на България) се почиваше. Получи се супер.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 16, 2008, 20:38:14 »

... и нашата щеше да е в неделя , но местата в ресторант и Димитровден направиха така че да е в събота ... но неделя си е от времо оного ... тоест идеално ... който ви уважава  ще дойде и от сватбата направо на работа ще иде  Bravo ... много обич - това е важното ...  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines