Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 05:41:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 202283 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 19, 2009, 15:14:17 »

Моя колежка от следването намери решението на проблема - как от ловната хижа да направя приказна шатра. Темата става екзотични птички - на поканите като има горичка с птички, те хем са "влюбени гълъбчета", хем са нещо екзотично, хем има нещо ловно малко в цялата работа, поне има гора. И идеята е екзотични птици в дън горите - нещо като Жар птица от руския фолклор, птицата Рух или смес от всичко. И оставям ресторанта намира - никакви тюлове, никакви възглавници, с които да крия ловните трофеи. Ако останат пари за цветя, ще купя малко, че да ни е празнично и .. толко. От друга страна, при положение че сме на шведска маса и мокър бар, масите няма да са зарити с чинии и бутилки, в началото даже ще са съвсем празни и може би мога да си позволя ниска нискобюджетна украса с панделки, листенца и камъчета, примерно, а не да си блъскам главата как да аранжирам високи скъпи китки във високи скъпи вази.

elean, давай смело с класическата сватба! В крайна сметка, няма нищо лошо темата на сватбата ти да е ... амии ... СВАТБА  good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 22, 2009, 22:08:32 »

Аз много се чудих за темата и накрая май реших, че не искам да имаме такава. Мисля да си избера някаква цветова комбинация и около нея да се въртят повечето неща, но не всички задължително. Много ми допада бяло с черно и засега май към това клоня. Другото са няколко нежни пастелни тона - бледо розово, кремаво, бледо лилаво. Но още го обмислям, може и нещо друго да ми дойде на акъла накрая pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #92 -: февруари 25, 2009, 15:44:48 »

Някои идеи за черно-бяла сватба:
http://www.favorideas.com/shopping/black-and-white-wedding-favors.html
http://www.flickr.com/photos/bitley-batley/2575494306/
http://www.bridalpeople.com/black-white-wedding/

А в бледо лилаво какви хубави неща могат да станат  girl_in_love
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 25, 2009, 15:55:17 »

Благодаря ти give_rose
Доста идеи има, аз като видя толкова неща и почвам да се обърквам, май има да гледам и да се чудя още дълго.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 01, 2009, 21:20:13 »

И аз да се запиша тук.
Ние ще сме със сватба в бордо (сигурно ви е известно) и екрю , златно  или нещо подобно. blum
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #95 -: март 05, 2009, 15:18:13 »

BASTET, много добре сте го измислили. И на мен ми се щеше нещата с храната, да са решени така, но като премислихме вкусовете на гостите ни и си остана за ресторант.

nia, както винаги, аз мога само да кажа "Да живее бордото!" Този цвят е, мммммммм!!!! Е, вярно, че съм пристрастна. Wink
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #96 -: март 14, 2009, 09:57:18 »

Аз мисля, че стилът на сватбата трябва да отговаря на характера на младоженците. Иначе на моменти става или префърцунено, или претрупано, или не много на място. Ние решихме на нашето тържество да внесем лека лятна средиземноморска атмосфера, без да се впускаме в цялостно предекориране и преобзавеждане на мястото- все пак обстановката не трябва да отвлича вниманието от естеството на събитието  smile
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 17, 2009, 16:17:40 »

Здравейте и от мен, аз също много мислих и реших подобно на Бухтичка да не е точно тема, а по скоро цвят (който съобразих и с интериора на ресторанта). Той е ПАПАЯ. =]Може да надникнете в моите снимки, за да добиете представа.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 17, 2009, 16:40:55 »

Здравейте и от мен, аз също много мислих и реших подобно на Бухтичка да не е точно тема, а по скоро цвят (който съобразих и с интериора на ресторанта). Той е ПАПАЯ. =]Може да надникнете в моите снимки, за да добиете представа.
Bravo bubeto_bu, страхотен избор на цвят. Поздравления и за невороятно красивите неща, които си сътворила smile
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #99 -: март 17, 2009, 17:51:38 »

bubeto_bu, браво!! Невероятно красиви неща, много умело действаш с иглата, браво, браво!!  Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 18, 2009, 09:46:31 »

 blush Много благодаря!
С голямо желание ги правя и понеже съм си претенциозна и прдант реших, че всичко сама ще си направя pardon. Та дори и нещо да не се получи ....аз ще съм си виновна...
Здрава работа ще падне, но си струва, а и е много забавно yea
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 18, 2009, 10:34:51 »

Момичета, ние решихме темата на нашата сватба да са калите. Всичко тръгна от поканите, на които ще има малки изкуствени калички smile. Тъй като ресторантът е в кремаво и бордо, допълнителният цвят ще е кремаво най-вероятно или за украса ще използваме само вази с кали. Имате ли представа дали през септември има кали по цветарските пазари?
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 18, 2009, 10:42:29 »

Да ви се оплача мен ме трясна ново вдъхновение по главата и се разтроих (предните два варианта ми бяха черно и бяло или нежни кремави и бледорозови тонове).
Сега ми дойда на акъла обаче cherry blossom crazy


* Cherry Blossom Wedding Collection.jpg (18.94 KB, 266x320 - видяно 2630 пъти.)
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #103 -: март 18, 2009, 10:46:47 »

Много е красиво, какво се оплакваш  good Източна нотка ли долавям тук с тези цъфнали черешови цветове??
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 18, 2009, 10:48:08 »

Бухтичка, това е страхотна тема за пролетна сватба. Кога беше вашата дата?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines