Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:08:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 198782 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 14, 2011, 10:26:36 »

AnGeL oF lOvE защо не избереш Vintage стил? В момента е трашно на мода. Ако ме питаш мен, с тези лилави стени и обстановка е хубаво да имаш повече бяло и сиво (или някакъв дтуг свтъл и ненатрапващ се цвят като свтло зелено) за да не стане прекалено лилаво всичко.






Представи си този букет с лавандула между розите за лилав акцент. Лавандулата е цвете което без проблем ще намериш август месец...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #436 -: февруари 14, 2011, 11:37:13 »

 След всички тези хубави предложения, човек да го е срам да се включи  blush
 AnGeL oF lOvE, ами тя темата ти е готова  Wink В един твой пост споменаваш за пеперуди...
 Аз си представям твоята сватба в бяло и нюанси на лилавото. Като на тази снимка:

 Представям си да има много бели свещи, много бели и лилави пеперуди навсякъде и съвсем малко цветя-например бели хризантеми или рози, евентуално много, ама много бледорозови.
 Другата идея най-безсрамно си изплагиатствам от последния брой на "Идеален дом Декор"  blush В него бяха представили проект за лампа, направена от такова декоративно кафезче:

 По него имаше декоративни пеперуди "сякаш устремили се към светлината"(цитирам приблизително).
Идеята ми е да има на масите вместо обичайните икебани или вази с цветя, такива кафезчета със свещи в тях, като това:
http://www.yourstoreimages.com/1659/full/imax2-birdcage-candleholder-1.jpg ,
или пък свещници като този:
http://www.guscleberry.com/image_manager/attributes/image/image_3/_8888483_big.jpg ,
а по тях да се поставят декоративни пеперуди.
Ето една снимка какъв може да е подобен вариант, но не със свещи, а с лампички:
http://www.re-creations-lili.fr/wp-content/uploads/2009/04/cage-a-oiseaux.jpg
 Та темата за пеперудите може да е изключително благодатна  smile
 Например тази фибичка може да се преправи на бутониера или гривничка:

 А тази опаковка за подаръче за гости да се направи изключително лесно с перфоратори с формата на пеперуди:


Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 14, 2011, 12:11:23 »

те пеперудите са най подходящи и много бих искала да ги използвам. Но сватбата на сестра ми по-миналата година беше с такава тема  Плачещо момиче
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #438 -: февруари 14, 2011, 12:44:34 »

ето идейки за темата с гроздето /или може да е вино и грозде темата/











Мисля, че са много оригинални и красиви, пък и да ви кажа досега в БГ не съм виждала такава тема на сватба... докато пепрудите са доста популярни.  girl_wink
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 14, 2011, 13:05:29 »

Да наистина е много оригинално и нетрадиционно за БГ  yahoo много ми хареса  banana аз си мислех и за лилиум, мно ми хареса самата форма на цветето, а и цъфри от май до септември, точно в периода на сватбата


* liliumsmall20001819iy.jpg (13.88 KB, 300x263 - видяно 7255 пъти.)
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #440 -: февруари 14, 2011, 13:35:06 »

Ооо, лилиума ми е любимо цвете на мен, може би ще имам и аз в булчинския букет. Лилави няма, но ти може да използваш чисто бял или подобен на този:


Чудесен избор - кралско цвете е лилумът, виж тук какво пише:
Не случайно лилиумът е изобразяван на много гербове и монети. Според легендата кралят на франките Хлодвиг I получил бял лилиум от ангел, който му казал, че трябва да завещае цветето на своите потомци. Оттогава белият лилиум е символ на кралската власт във Франция.

Можеш да го съчетаеш с коронки и някаква кралска тема също smile
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 14, 2011, 13:39:33 »

Ехааааа тази история не я бях чувала. Много ти благодаря  gu6 идеята за темата също е перфектна  yahoo ак се спрем на нея обещавам да почерпя Wink
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 13:42:41 от AnGeL oF lOvE » Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #442 -: февруари 14, 2011, 13:49:28 »

Здравейте момичета, пуснали сте просто уникални неща  10x
незнам дали постта ми е точно за тази тема но ще опитам...нашата сватба е края на  май и бях решила че украсата, букета , всичко ще е в пепел от рози, нежно розово..но в събота си купих роклята, тя е екрю, дори леко към златисло ... и като се замислих сякаш пепел от рози не си отива много тематично с цвета на роклята... моля за съвет..според вас какво би си подхождало..винаги съм си представяла една нежна и романтина сватба... blush
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 14, 2011, 13:51:03 »

michelle[Това с маргаритките е страхотно. Изчистено и много нежно.  yahoo А и от финансова гледна точка е по нормален вариант от скъпи рози.  good teoDorra нежна праскова ще отива на екрю. И самия цвят екрю като украса изглежда страхотно.  good
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 13:54:19 от Nina Style » Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #444 -: февруари 14, 2011, 14:13:54 »

AnGeL oF lOvE, радвам се, че мога да помогна  give_rose А иначе почерпката ще е да качиш снимки после да видим как е станало, но ако се спрете на лилиум съм сигурна, че ще е много красива и нежна сватба!!  Sunshine

teoDorra, порових се за съчетание от пепел от рози и златно и за мое очудване намерих! Има и такива украси:



Но зависи наистина какви са нюансите, каква точно е роклята ти, можеш да пробваш да слагаш различни платове върху нея и да видиш кое как ще ти изглежда и да си прецениш. По принцип всичко може да стане хубаво, стига да е направено със стил и в подходящите нюанси на цветовете..
Иначе Nina Style е права, че прасковеното е по-добрия избор от пепел от рози, също и шампанско може, както и капучино, кафе и всичките там нюанси на топлото кафяво.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #445 -: февруари 14, 2011, 14:25:24 »

 sonja, това, което написа за лилиума като цвете на френските крале, дава наистина страхотна идея за сватба  give_rose Пък и пурпурното е също цвят на кралете  smile
 AnGeL oF lOvE, може да си направите сватба на тема "Fleur de lis"(стилизиран лилиум) в лилаво  smile


 teoDorra, sonja е права,  много си подхождат даже тези цветове  smile
http://www.marthastewartweddings.com/photogallery/perfect-palette-pink-and-gold
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 14:42:24 от michelle » Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 14, 2011, 14:30:04 »

Леле момичета страхотни сте  Bravo Прекрасни идей ми давате  danceg незнам дали бих се сетила за такива неща сама  kiss2 kiss2 благодаря ви сърдечно. сватбата не емного скоро, но обещавам да кача снимки  yahoo
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #447 -: февруари 14, 2011, 14:42:35 »

Аууу, michelle, страхотна идея наистина, и стилно и царствено изглежда smile Bravo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 14, 2011, 17:02:11 »

Ехааааааааа  Oh my ... страхотни неща и страхотни идеи за тема...
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 15, 2011, 00:58:52 »

Мен тези lovebirds много ми харесват


Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines