Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:43:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли близнаци?
Да, много!!! yahoo
Да, две baby_boy baby_boy
да, две baby_girl baby_girl
Искам baby_girl и baby_boy
А, не, едно бебе ми стига! Momy

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЛИЗНАЦИТЕ  (Прочетена 39842 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 24, 2007, 16:58:48 »

Да са живи и здрави малките човечета!!! girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 08, 2007, 17:02:34 »

И аз имам сестра близначка  danceg
иска ми се и аз да имам близнаци, но съм чела че са през поколение и затова може би няма да имам. Но пак не се знае де  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 08, 2007, 18:59:13 »

аз съм чела че да имаш близнаци се предавало през 2 поколение или през 3 май беше!моята пра баба е била бременна с близнаци но ги е загубила в седни месец а то тогава медицината не е била така напреднала че да ги зпаси :'(аз малко преди да направя...ми казаха че е прекалено голем плода т.е. близнета cray cray :'(аз много плаках това ми е мечтата за близнаци но за жалост :'(сега се надявам ако ме споходи радоста и едно да е не смея да мечтая за близнаци но открито заявявам че адски много искам да са 2:)
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #48 -: септември 08, 2007, 21:02:35 »

Момичета,в на баща ми рода има близнаци в две поредни поколения-и то момчета.Дядо ми е близнак.Веднъж майка ми каза,че и в нейния род има близнаци,но там незнам как стоят нещата.Засега в нашето поколение /от страна на баща ми/ близнаци не са се родили,но никога не е късно.Господ си знае работата!Ако се паднат на мен направо не на 7-мото,а незнам на кое небе ще съм.Важното е не колко деца ще имаш и какви,а да са ЗДРАВИ  и ние също,за да ни радват нас и близките ни
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 07, 2007, 12:09:27 »

аз съм чела че да имаш близнаци се предавало през 2 поколение или през 3 май беше!моята пра баба е била бременна с близнаци но ги е загубила в седни месец а то тогава медицината не е била така напреднала че да ги спаси :'(аз малко преди да направя...ми казаха че е прекалено голям плода т.е. близнета cray cray :'(аз много плаках това ми е мечтата за близнаци но за жалост :'(сега се надявам ако ме споходи радостта и едно да е не смея да мечтая за близнаци но открито заявявам че адски много искам да са 2:)
клео през поколение е,явно ти носиш 'гена',защото моята баба е имала брат и сестра близнаци,които са починали и майка ми след това има близнаци-мен и брат ми и ако така вървят нещата ако аз имам дъщеря-тя ще има близнаци....така че Good luck за  baby_girl baby_boy
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #50 -: март 03, 2011, 16:19:27 »

Хайде и тук да попиша малко blum
Аз убожавам децата и също цял живот съм си мечтала за близнаци,ето че Господ ми даде възможността да забременея с близнаци,и то еднояечни,но не ми даде да ги родя живи и здрави cray
И на мен и на мъжа ми има близнаци в родовете ни,но сега незнма дали пак ще ни ощастливи с близнаци,ама живи и здрави,съмнявам се,но дано се смили над нас,след като ни ги отне да ни ги върне heart
Усетих чувството да ме риткат близнаци,и да подават сигнали че има два живота в мен.но........за кратко,само за 21 седмици и всичко свърши shok cray
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 04, 2011, 16:32:22 »

И в рода на мъжът ми има близнаци и свеки постоянно дебнеше дали не съм бременна с две, защото имах голям корем, но гена на близнаците се предава от мйка на дъщеря..., така че няма начин... blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 05, 2011, 21:13:37 »

И аз бих искала да имам близнаци,и мисля,че където 1 там и 2 се гледат,така че не бих се притеснявала за финансите. good С един куршум-2 заека smile girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 08, 2011, 01:53:15 »

Ех че хубава тема. Аз също си мечтая за близнаци.  Но е малко вероятно генно да се паднат на мен. Баба ми има брат и сестра близнаци. Според мен се гледат мноооого трудно, освен ако някой не помага. Всъщност си мечтая да имаме много здрави дечица.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 20, 2011, 23:32:01 »

Супер темичка  danceg

и аз искам много близнаци...от скоро и милото много се е навил за две...ама хем искам, хем ме е шубе...как се гледат  girl_impossible като знам как майки с едно дете си скубят косите па си представям две. В рода на майка ми във всяко поколение е имало близнаци , но уви не са успели да се задържат...в на милото рода също има ама там ен съм много много на ясно как стоят нещата.
няма как да разбера дали първата ми бременност е била именно с близанците, но пък Господ си знае работата  pardon всичко си е предначертано  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 21, 2011, 12:14:04 »

Хубаво нещо са близнаците , но честно казано сам да ги гледаш ми се вижда много трудно,за това се надявам въпреки че в рода на мъжът ми има близнаци т.е. дядо му е имал сестра близначка, но са останали само милото и девера без деца още , а другите нямат близнаци , така че май вероятността е доста голяма.Не знам до колко това дали ще имаш близнаци се предава от майка на дъщеря ,  защото скоро четох че пола на детето се определя от бащата обикновено , от това дали има повече X или Y хромозоми , обикновено момченцата ставали по лесно от момиченцата , такова изследване е направено.До колко е достоверно това не зная .
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #56 -: март 21, 2011, 12:17:17 »

Аз пък оставам с впечатлението, че не се гледат толкова трудно две едновременно. Не знам защо е така, но като питам някой с близнаци как точно се справя, всеки свива рамене и казва, че всъщност не е ЧАК ТОЛКОВА трудно. Може би човек се мобилизира, не знам. Много повече оплаквания от трудности и преумора чувам от други мамита, които гледат по едно дете. Наистина не знам защо е така... може би с близнаци и да се умориш нямаш време даже  smile, то ти докато се оплачеш и трябва да се погрижиш за едното, па после за другото. Може би мамчета с близнаци да споделят... мен едно ми стопява лагерите, пък за две не знам.
« Последна редакция: март 21, 2011, 12:19:45 от rozovka » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 21, 2011, 12:47:33 »

Плами, задължително полът се определя от мъжа. Жената има две Х хромозоми, мъжа Х и У. Жената дава Х за плода, ако мъжа даде Х, става момиче, ако даде У - момче  good

При нас е голям куриоз. Двама приятели на мъжо като се женеха жените им бяха бременни с близнаци и вече се шегуват, че се предава по приятелска линия - от тогава никой от компанията им не е посмял да се пробва  sarcastic laugh
Активен
betigm
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #58 -: април 09, 2011, 22:21:10 »

Хиляди благодарности на debelqk за уникалните субтитри lol
Близнаци си говорят на бебешки.......
 Bravo kezz kezzhttp://www.vbox7.com/play:5ac980e1
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 09, 2011, 22:33:59 »

И при нас има вероятност да си имаме близнаци,понеже бащата на половинката ми има 2-ма братя близнаци.По принцип вероятните печеливши са 6-ма,но да видим кой ще удари джакпота! sarcastic
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines