Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:22:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли близнаци?
Да, много!!! yahoo
Да, две baby_boy baby_boy
да, две baby_girl baby_girl
Искам baby_girl и baby_boy
А, не, едно бебе ми стига! Momy

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЛИЗНАЦИТЕ  (Прочетена 39847 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 20, 2007, 13:31:53 »

може и да имате или може и да ви прескочи, доколкото знам и ти трябва да имаш нещо в гените си (та дори  да е нещо далечно) за да имате близнаци!!!! Абе знаех си че трябва да я уча по-добре тая генетика на времето, ей сега можех да ти кажа по-точно!!!!!

ами доколкото знам ние сме нямали близнаци  в родата ни  !! само на милото !! smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 21, 2007, 12:50:54 »

да, по принцип трябва да има близнаци в рода на момичето  good права си, Фани  give_rose и се предава през поколение, но винаги има едно НО   blum понякога дори и да не е така не се знае  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 21, 2007, 12:56:47 »

Moмичета, аз да ви кажа, бях чела някъде, че даже нито един от родителите да няма близнаци в родата, има голяма вероятност да се родят близнаци (даже повече от 2) ако майката е заплодена по изкуствен път - например чрез инвитро. Или ако се използва друга жена, която да износи бебето. На никого не пожелавам да се стига дотам, но просто реших да споделя този факт по темата, защото мисля че е интересен.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 21, 2007, 13:33:34 »

Moмичета, аз да ви кажа, бях чела някъде, че даже нито един от родителите да няма близнаци в родата, има голяма вероятност да се родят близнаци (даже повече от 2) ако майката е заплодена по изкуствен път - например чрез инвитро. Или ако се използва друга жена, която да износи бебето. На никого не пожелавам да се стига дотам, но просто реших да споделя този факт по темата, защото мисля че е интересен.
Права си за инвитрото и аз го знам, но там мисля, че се заплождат няколко яйцеклетки наведнъж, за да има по-голяма вероятност за успех! След това ако зародишите са повече по някакъв начин премахват някои и остава едно или две бебета (а може и повече) по преценка на лекарите и родителите! Всичко това съм го чувала или чела някъде, но в никакъв случай не съм компетентна в тази област  nea така че ако в нещо греша, моля за извинение  give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 21, 2007, 13:43:30 »

Мария, доколкото съм запозната мисля, че не грешиш и е точно така както казваш!  good И все пак дано не дава Господ на никоя от нас, да се стигне до такива интервенции за оплождане!
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #35 -: юни 21, 2007, 13:54:58 »

И ние много искаме близнаци , без значение дали ще са момичета или момчета , само да са живи и здрави. При първата бременност бяха близнаци , но ги загубихме още във 2-3 месец. Не само се гледат трудно ,а по- трудно се износват. Живот и здраве след някоя друга година - като правим братче или сестриче на Теодора - да са близнаци. puppets heart heart
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 21, 2007, 14:01:28 »

Ianka имам в родата близнаци . Имам трети братовчедки близначки, а те имат по-голям брат. Наскоро едната от тях ми разказа, че по принцип близнаците се раждат по-често от втората бременност, така че има голяма вероятност и при вас да стане така. Ще стискаме палци!  good
« Последна редакция: юни 21, 2007, 15:16:06 от prin4ipessa » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #37 -: юни 21, 2007, 15:15:08 »

prin4ipessa , мерси за информацията  heart  Между другото свекъра има брат близнак и във моя род също има близнаци , но те са по- далечни роднини (прадядо ми). И всички казват , че вероянтостта и ние да си имаме близнаци е много голяма. Yes Dance
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 22, 2007, 14:15:26 »

Цитат
honey аз не мисля че дотук е казано нещо лошо или нереално за близнаците
не ме разбирайте погрешно,аз със статията не съм съгласна,а не с вашите мнения  по въпроса
Цитат
има голяма вероятност да се родят близнаци (даже повече от 2) ако майката е заплодена по изкуствен път
и аз съм чела и знам,че при ин витрото вероятността да са две и дори повече от две деца е много голяма puppets но да не дава Господ да се стига до там smile
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 24, 2007, 22:35:57 »

И ние така искаме да са близнаци. baby_girl baby_boy Е скоро ще разберем.
Майка ми е близначка. Дано да ни предаде нещо...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 25, 2007, 10:01:43 »

нито от моя стра нито от страна на милото има близнаци но ние и двамата най-вече милото иска близначета - дай боже
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 25, 2007, 16:13:35 »

Дай Боже Петкова дано се сбъдне вашата мечта.
А за нас - аз едно искам,че три множко ще ми дойдатпоне навъднъж де иначе е много добра идея с един куршум 2 заека  laugh
Активен
kaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


malko nini


« Отговор #42 -: юни 29, 2007, 17:44:05 »

Моята майка и леля ми са близначки, не знам защо но искам да споделя че аз от малка съм искала да имам близначета когато му дойде времето. Girl_sing И някак си усещам че когато забременея ще имам момченца близнаци (това съм си го мечтала от малка).  baby_boy baby_boy Дай боже всичко да е точно и да забременея и ще споделя какво е излязло. А иначе на бъдещият ми съпруг му става лошо когато заговоря за близнаци. crazy Той иска да имаме първо момиченце и след това друго (каквото излезе), не че няма да си ги обичаме, но си правим някакви филми в главите. tease crazy blush Love girl Party time любов заедно
« Последна редакция: юни 30, 2007, 13:16:22 от Bulechka_TS » Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2007, 19:15:13 »

Дано да ти се сбъдне мечтата тогава!  baby_boy baby_boy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 24, 2007, 11:21:33 »

Канадка роди четири еднояйчни близнаци  Oh my ... girl_in_love baby_girl baby_girl baby_girl baby_girl
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines