Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: На колко години сте  бил/а когато сте сключил/а брак?
до 20 години - 15 (6.3%)
от 21 до 30 години - 205 (85.4%)
от 31 до 40 години - 19 (7.9%)
над 41 години - 1 (0.4%)
Общ брой гласове: 238

Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или Не???  (Прочетена 101468 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 24, 2009, 01:08:13 »

Аз знаех, че искам да се омъжа за него 6 месеца след като станахме гаджета! И когато дойде предложението не съм имала никакви съмнения и колебания за отговора!
То понякога колкото повече се чудиш и мислиш толкова по трудно става едно решение ,независимо за какво става въпрос !  good
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #256 -: май 11, 2009, 22:23:55 »

аз все си мисля че като дойде да кажа ДА и доста голяма пауза ще направя за да видя лицето на милото дали ще изтръпене blush pleasantry
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 17, 2009, 20:48:29 »

Аз казах Да почти 2 години след предложението, иначе от 10 год. сме заедно, имаме и дете. След него (детето)  разбираш, че не брака е важен, а човека до теб наистина да е до теб - тогава брака е само едно тържество на любовта. Голявмата пародия е, че никога не съм искала да се женя, а сега ме тресе такава предсватбена треска, че не е за приказване.....  smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 07, 2009, 22:05:20 »

ние бяхме заедно от 5 години, когато ми предложи....от тогава минаха 2 години и сега предстои сватата ни...той беше сигурен, че сме един за друг доста преди мен, но аз просто не бях готова да му повярвам...а сега не мога и не искам да си представя живота без него!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #259 -: август 09, 2009, 15:41:22 »

Не беше любов от пръв поглед, но ми предложи една седмица след като станахме гаджета. Аз му отговорих "да" без да се замисля, след което си зададох въпроса: "Как може да не помисля дори при такъв въпрос? Тогава да помисля..." мислих 5 секунди и се убедих в правилния отговор: "да". И така вече 8 години. Това, че не се оженихме веднага се дължи главно на факта, че от началото живеем заедно и не ни е било толкова необходимо официалното обвързване.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 25, 2009, 00:20:44 »

Ами те и нашите неща станаха горе - долу така  smile Ние сме от различни градове , виждахме се седмица и той ми предложи да се преместя да живея при него .Веднага казах Да и вече 5 години сме заедно а имаме и прекрасен малък разбойник.Сватбата я правим да се повеселим с приятели и аз да сбъдна мечтата си да съм булка.Никой от нас не разчита , че с подписа ще си осигури щастие и спокойствие.Щом има любов и разирателство документа няма значение
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #261 -: май 12, 2011, 20:05:55 »

не намерих подходяща тема и затова искам да ви пожелая много и красиви, весели сватби .. моята се провали ... но аз ще съм в форума и ще ви следя защото ми станахте като семейство
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 17, 2011, 10:39:51 »

Аз от самото начало на връзката ни чувствах,че това е "моят човек" heart twohearts twohearts. Имала съм и други връзки преди него, но само с него го почувствах  girl_in_love Това беше преди 4 години и за това време минахме през доста неща - проблеми, радости....всичко. Даже в началото на тази година бяхме пред раздяла и седмица по-късно решихме официално, че ще се женим  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Ние и преди си бяхме говорили, но нищо сериозно. Така че, както виждате....явно има нещо вярно в това,че понакога една криза се отразява доста добре на връзката, дори я заздравява twohearts girl_in_love gu6
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 10, 2013, 20:57:16 »

Още като се запознахме знаех ,че това е мъжа за мен,след половин година сключихме граждански брак аз съм на 19,той на 21. Догодина ще правим и църковна сватба : smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines