Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:11:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Harmonia - 08.03.2008г.  (Прочетена 15457 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« -: март 06, 2008, 18:37:40 »

Ето още една булка, на която и остава само ден до дългоочаквания и хубав момент - Harmonia  give_rose give_rose give_rose
Мила Harmonia, очакваме те и теб с разкази и трепети  weddingday Нека слънцето подари от блясъка си и направи деня ви още по-хубав  Sunshine
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 06, 2008, 18:42:33 »



Мила, Harmonia,
Пожелавам ви спокоен, попътен вятър в морето наречено семеен живот!
Плувайте винаги ръка за ръка, за да стигнете отсрещния бряг
наречен дълбока старост,
който да населите с ваши деца, внуци и правнуци!
Бъдете здрави, бъдете от Бога благословени и
бъдете безкрайно щастливи -
това ви го пожелавам от сърце!!!
« Последна редакция: март 06, 2008, 18:49:27 от Bulechka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 06, 2008, 18:51:53 »

мило сладко мамче и булче  Wink не остана до приказния миг в който ще си кажете да  give_rose
желая ви красив ден много да се обичате  heart give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 07, 2008, 10:14:45 »

Хармониа , незабравим сватбен ден изпълнен само с положителни емоции ти желая  give_rose
Чакаме снимки и разкази  girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 07, 2008, 10:33:02 »

Пожелавам ти най-прекрасната сватба на най-прекрасният ден за една жена 8 март give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 07, 2008, 10:34:02 »

Пожелавам ти един незабравим ден изпълнен с емоции give_rose give_rose give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 07, 2008, 11:17:36 »

Пожелавам ти много щастие, късмет, любов за семейния живот. Много радости и хубави моменти. Пожелавам ти да имаш невероятна сватба, всичко да мине супер и да покажеш после снимки give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 07, 2008, 16:55:01 »

 Сватбаааа Нека в утрешния ден слънце грее над главите ви, любовта блещука в очите ви и усмивките не слизат от лицата ви!!!!!  wedding желая ви прекрасен сватбен ден!!!!!! weddingday
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 07, 2008, 17:00:10 »

Пожелавам ти най-прекрасния сватбен ден! Много и САМО хубави емоции и голям купон в този така важен ден!  heart
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 07, 2008, 17:16:12 »

Хармония и на теб да пожелая чудесно сватбено тържество и много хармонични мигове помежду Ви! Чакаме снимки и разкази give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 07, 2008, 17:26:41 »

И аз се присъединявам към всички прекрасни пожелания! Да се забавлявате много и бъдете най-красивите и най-щастливите!  weddingday
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 07, 2008, 17:43:31 »

Harmonia, остават по-малко от 24 часа до събитието. Пожелавам ти да имаш нужното спокойствие и всичко да мине по вода.. както сватбата, така и съвместния ви живот..Успех, миличка  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #12 -: март 08, 2008, 03:37:54 »

Много щастие занапред, Хармония  wedding
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 08, 2008, 11:24:28 »

Честита сватба мила, пожелавам ти много дълъг и щастлив семеен живот! give_rose give_rose give_rose
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #14 -: март 08, 2008, 12:07:03 »

Пожелавам много щастие и само приятни емоции!  smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 08, 2008, 12:23:38 »

Честита сватба!  weddingday
Чакаме с нетърпение да разберем как е минало всичко и снимки разбира се! Много да се обичате и бъдете много щастливи!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #16 -: март 08, 2008, 18:35:12 »

Честита сватба!Бъдете много щастливи!Горчивооооо weddingday
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 08, 2008, 19:04:03 »

 @}->--ЧЕСТИТА СВАТБА,БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ВЛЮБЕНИ
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 08, 2008, 20:33:57 »

Хармония при първа възможност се включвай с разказче и снимки! Вече нямам търпение да гледам smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: март 08, 2008, 22:03:46 »

Честито и от мен!!!Горчиво!!!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #20 -: март 09, 2008, 09:15:26 »

Честито! weddingday
Чакаме снимкииииииииии
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #21 -: март 09, 2008, 12:52:49 »

Хармония ето че и твоят така чакан приказен ден настъпи  give_rose yahoo Пожелавам ви много здраве, щастие, късмет и нека любовта и разбирателството бъдат ваши неизменни спътници в живота  Good luck Нека моментите на щастие и радост изпълват по- голямата част от вашия съвместен живот  give_rose give_rose give_rose И чакаме снимки и разказче естествено yahoo yahoo yahoo
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #22 -: март 09, 2008, 13:02:54 »

Желая Ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целия живот!  Бъдете заедно и се обичайте!Честито!



* 2.jpg (49.51 KB, 400x285 - видяно 2237 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 10, 2008, 09:45:36 »

честито мила Harmonia! Бъдете безкрайно щастливи, уважавайте се и се обичайте!


* congratulations_graphics_4.gif (20.49 KB, 316x113 - видяно 2174 пъти.)
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 10, 2008, 09:56:46 »

Честито, мило семейство! Бъдете много щастливи и винаги влюбени! weddingday
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 10, 2008, 11:05:48 »

Мило семейство - Честито - много , много - здраве , щастие и любов Ви желая heart give_rose heart heart
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 10, 2008, 11:12:02 »

Честита сватба и от мен!! give_rose @}->--Нека щастливите мигове никога не свършват, усмивките да не слизат от лицата ви,а сълзите да са само от щастие!!! give_rose heart give_rose heart give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #27 -: март 10, 2008, 11:18:58 »

Честита Сватбаааа
Много много любов и късмет на младото ви семейство!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 10, 2008, 11:22:53 »

честито !!!! бъдете щастливи и винаги влюбени !!!! smile  weddingday wedding
« Последна редакция: март 10, 2008, 11:27:14 от Ели . » Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 10, 2008, 11:25:08 »

ЧЕСТИТА СВАТБА, МИЛО СЕМЕЙСТВО!!!
Ако мислите, че до сега сте били щастливи, то от тук нататък бъдете истински щастливи сто пъти повече!
Ако до сега сте се чувствали обичани, то от тук нататък бъдете обожавани, чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени!
Ако до сега сте мислили, че сте опознали любовта, то пожелавам Ви от тук нататък я видите в целият и блясък!
give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 10, 2008, 12:24:19 »

Честита сватба!!!

Обичайте се силно, страстно, нежно и винаги heart heart
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 10, 2008, 12:32:39 »

честито мила госпожо  @}->--бъдете безкрайно влюбени и щастливи
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 10, 2008, 13:05:28 »

Честитоооооооооооооо!Да сте живи и здрави,и непрестанно влюбени един в друг. Flower
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 10, 2008, 15:58:36 »

Честита сватба,Harmonia!
Пожелавам ви съвършена хармония в чувствата,мислите и действията,бъдете щастливи!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #34 -: март 10, 2008, 16:05:58 »

Честито на новото семейство! Да се обичате много и винаги да се подкрепяте! Само напред и винаги заедно!  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 10, 2008, 21:56:09 »

Честито! Много щастие и любов!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 12, 2008, 11:06:18 »

Привет милички give_rose!

Много , много ви благодаря за темичката и за прекрасните пожелания към нас give_rose give_rose give_rose Наистина страшно ме разчувствахте! Страхотни сте! give_rose

Аз все още не мога да се осъзная от вихрушката от емоции, която вилнее в мен... Неповторими изживявания  danceg danceg danceg Преди броени часове се върнахме от нашата първа кратичка медена почивчица... Беше повече от незабравимо... Но за нея по-нататък!

И понеже знам, че чакате с нетърпение разказче и снимки...

Два дни преди сватбата беше истинско изпитание за психиката ми, както всичко беше готово и се предполагаше, че ще си почивам последните дни... напук трябваше в последната минута да правим организационни промени, расзмествания на масите и т. н щуротии, за които сега не искам да си спомням и кото за малко на няколко пъти предизвикаха сълзи в очите ми...

Но въпреки това сватбата беше незабравима, толкова хубава, че чак искам този ден да продължи вечно... blum (колкото и клиширано да звучи, но точно това изпитвам blush)

И така, на 7-ми вечерта след като почти приключихме с ресторанта, отидох при маникюристката ми. Към 21 ч. вече бях при родителите ми, където цареше пълен хаос - всеки тичаше нянаякъде, баба и дядо дойдоха да помагат за приготовленията, а аз бях повече от изтощена и само хапнах, донарязах лентите за колите и към 22.30 се мушнах в старото си легло (в което не бях спинкала почти една година - беше толкова вълнуващо и всички мили емоции и спомени от тийнейджърските и студентските ми години ме връхлетяха). ПОсред нощ се събуждах няколко пъти от дъжда, който беше започнал да вали и толкова много се разстроих, че времето ще бъде лоше, че едвам заспах пак... Сутринта мама ме събуди в 5.45. Беше ми приготвила закуска, както едно време преди училище cray. Хапнах набързо и бегом до фризьорката, която е в отсрещния блок. Все още не осъзнавах какво ми предстои, даже по-скоро бях като машинка, спазваща определно разписание, без въобще да мисли... В 8.10 вече бях готова. Качих се в колата, за да не ходя по улиците с воала и право в нас, защото малко се позабавихме. Младоженеца щеше да дойде в 9.00, а аз още не бях облечена и гримирана... В същото време всички облачета изченаха и блесна едно невероятно слънчице, а във взъдуха се носеше изклчючително силен аромат на пролет и роса... give_rose yahoo yahoo yahoo Като по поръчка...
Буквално връхлетях вкъщи, а там вече се бяха събрали моите роднини и шаферките ми милите... Забраних да се влиза в моята стая, докато се гримирам. Боби (младоженеца) ми звънна от кумувете да пита дали всичко е ОК и дали да тръгват. Казах преди 9и 10 да не се появяват blush А предния ден сто пъти повторих да не закъсняват и да спазват точно сценария, който бяхме написали с агентката.... blush
Както ида е .. Започнаха да пристигат и моите приятелки. Дойде и агентката. Набързо се мушнах в роклята, с която почти не развалих кока си . За мое учудване, когато пробвах роклята в края на  третия, началтото на четвъртия месец връзките на гърба ми бяха на около 3-4 см. една от друга. В деня на сватбата, мам ги беше събрала плътно една до друга и пак бюстието ми се въртеше лекичко... Явно бях отслабнала последната седмица-две малко... Тъкмо сложих и ръкавиците и чух клаксоните на младоженската свита. Сърцето ми направо се преобърна... Момичетата барикадираха вратата на стаята  ми, а брат ми , с останалите мъже в къщи - входната врата. Тук малко ми се губят моментите, но сиу спомням как чувах тропанията по вратата ....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 12, 2008, 11:09:12 »

Хармония най-после се появи с разказче! Давай и снимчици да гледаме!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 12, 2008, 11:28:12 »

и в един момент всички се озоваха пред моята стая. Казах на момичетата, че три пъти само ще изнесм обувката... Докато се обърна и пред мен изникна Боби - беше толкова хубав и с таъв блясък в очите си. Подаде ми ръка да стана от леглото и не смееше да ме пипне. Промълви нещо от рода на "Прекрасна си" и честно казано не си спомянм много много след това... Отидохме пр другите гости. Чукнахме се за Наздраве. Закичих бутониерите и тръгнахме....  Е цялата суматоха, забравих да се снимам с родителите и гостите ми пред вкъщи... blush за което честно казано много ме е яд... Тръгнахме към ритуалната. В колата успях да си поема дъх и да разгледам букета си - беше фантастичен - точно това исках. За сметка на това украсата на аколата не беше тази,кочто бяхме поръчали, но голяма работа...Пак беше хубава... Пред ритуалната ни чакаха вече останалите гости - приятели и роднини. Поснимахме се малко на слънчице и влязохме... Абсолютно нищо не си спомням от ритуалите - нито в гражданскот, нито в църквата blush ще изчакам видеото, за да разбера какво точно се е случило  blushСпомянм си, че първа настъпих младоженеца.  Bravo Излязохме навън за поздравленията.... ПОсле Боби ме изнесена ръце от  ритуалната и тръгнахме към църквата. Малко подранихме там, защото пак забравихме да се снимаме пред ритуалната на излизане blush
Абе с една дума голяма лудница good blum
В църквата двамата отета, които водеха литургията бяха повече от страхотни имаха вълшебни гласове, а хора беше фантастичен. МНого беше весело при размяната на халките от кумата, защтото тя не знае български и трябваше да й превеждаме какво казават отчетата tease Церемонията ми се стори доста кратака - някъде около 15-20 мин. Излязохме навън, а кумата сипеше ли сипеше върху главите ни жито.. ПОлучи се нещо като във Венеция, защот в един миг долетяха страшно много гълъби, които кръжайха около главите ни... Беше много готино. Най-накрая си направихме малко повече снимки пред църквата. Остана ни малко време до ресторанта и с кумувете отидохме в Южния прак да си направим малка фотосесия... Там беше много весело... Малките дечица ни се радваха и искаха да пипнат роклята ми. Повозихме се на детските въртележки, а слънцето грееше за нас, както до през нощта беше мрачно  и  валше,с ега като по поръчка грееше топличко... Минахме и да изпием по едно капучино в едн авиенска сладкарница, защото и на четиримата ни се затваряха очите, амлкот момченце в мен беше така развълнувано, че ту ме риткаше, ту притихваше... Беше страхотно изживяване.

Стигнахме в ресторанта и веселата част започна. Спазихме си всички ритуали по захранване и ритане на менчето, речта на кума, и открихме дансинга... Аз не седнах нито за секунда - толкова много танцувахме... Беше наистина много весело. Аз се опасявах, че като сме обедна сватба, хората ще танцуват много по-малко от вечерните, но се оказа, че масите почти през цялото време бяха празни - всички бчха на дансинга и много ни се радваха... yahoo danceg danceg
 Yes

Искам да изкажа специални благоданост на агентката ни Диана, на DJ и на персонала на рестранта, кото се оказаха страхотни ина ниво.

Разрязахме тортата, после Боби метна жартиера (настана серизна конкуренция за него). Шоуто обаче беше при моя букет, който така хвърлих че се закаши на полилея. Голяма суматоха. Момиетата почмаха да дърпат разни столове и да се катерят. Голяма борба настана за букета ми и голям смях. След оспорвана битка, той се озова в кумата Bravo Bravo Bravo

Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 12, 2008, 11:35:18 »

Останахме час и половина над уговореното време и дори след това никой още не искаше да си тръгва..., но нямаше как ...

Прибрахме се вкъщи с кумовете те ни за да се преоблека и отрашихме към пиано бара в х-л Родина, където вче ни чакаха приятелите. Купона продължи и там, а аз вече нямах капчица сила в краката ми... Накъде към 2.30 си тръгнахме с Боби.... В момента , в който се прибрахме и останахме само двамата, умората някак си изчезна, и по отношение на темата за първа брачна нощ - има такава, момичета! И тя е повече от вълшебна, но спирам дотук... Wink
На сутринта аз се събудих доста рано - някъде към 7.30-8.00. ПОлежахме известно време. Отидохме да хапнем в родителите ми и заминахме на първата ни малка медена почивчица в спа хотел Олимп във Велинград....

Ами това е за сега от мен... Ще оптам да се преборя с малкото любителски снимки, които има към момента и да кача малко от тях. Иначе очаквам професионалните тези дни и скоро ще има повече! good

Благодаря ви още веднъж момичета за пожеланията ви , както и за подкрепата, която ми оказахте по време на подготовката! good give_rose Страхотни сте yahoo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #40 -: март 12, 2008, 14:22:15 »

Harmonia миличка разказа ти е невероятен -прочетох го на един дъх с усмивка на уста Bravo Зареден е с невероятно много положителни емоции и слънчево настроение  butterfly Sunshine Sunshine Толкова много се радвам че всичко е минало така хубаво и сте се забавлявали толкова добре  yahoo yahoo Пожелавам ти целият ви съвместен живот да бъде изпълнен със също толкова слънчево настроение, щастие и радост както сватбения ви ден  give_rose heart heart
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 12, 2008, 14:30:48 »

Harmonia сега разгледах снимките в галерията ти!  Много хубава булка си била. А булото ти е просто приказно като имаш впредвид, че аз въобще не харесвам булото като аксесоар!
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 12, 2008, 14:36:27 »

Хармония, страхотно разказче и снимки! Прекрасна булка си била,мила! И аз като Захира не харесвам булото като аксесоар, но твоето наистина е много красиво good Чакаме и професионалните снимки give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 12, 2008, 15:49:50 »

Честито, Майче!  give_rose
Разказът ти е много трогателен и разчувстваш - на един дъх го прочетох и изживях емоцията  yahoo cray
Разгледах снимките в галерията ти и искам да ти кажа, че наистина изглеждаш страхотно, а за булото нямам думи - невероятно красиво и нежно е!  girl_in_love
Пожелавам ви много щастие и любов и скоро да се радвате на най-скъпото нещо на света - вашето дете!  good give_rose
Поздрави и целувки!  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 12, 2008, 15:55:55 »

прекрасна булка си била миличка и аз да си кажа честно не забелязвам пупа  blush blush
много си била красива и щастлива пожелавам ви това щастие да трая вечно heart give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 12, 2008, 17:06:12 »

ХАРМОЯНИЯ,честито,страхотна булка си ,разказа е супер,на един дъх го изчетох. give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 12, 2008, 19:22:43 »

Хармония, много хубава булка си била  Bravo!!! Желая ви много щастие и усмивки!!!
Между другото май сме комшийки smile, защото и моята прическа я прави Ева - гледам че си била в нейния салон в Дървеница, нали smile?!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #47 -: март 12, 2008, 22:49:56 »

Harmonia, страхотна сватба си имала и так хубаво и вълнуващо си я разказала Bravo Bravo Bravo
Пожелавам ви щастие и обич!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 17, 2008, 13:57:37 »

МНого ви благодаря , момичета за милите думи! Усещането наистина е повече от вълшебно, много повече отколкото някога съм предполагала! give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 08, 2008, 09:17:00 »

Честита месечинка Хармониа , желая ви много щастие  give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 08, 2008, 09:19:51 »

Честита месечинка и от мен! Много любов и щастие ви желая още дългиииииииииииииииииииииии годиниииииииииии give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #51 -: май 08, 2008, 09:22:45 »

Честита месечинка! Още мноооого щастливи месечинки заедно!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 08, 2008, 09:24:42 »

Честито месече!
Нека с всеки изминал месец все повече да се обичате heart
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 12, 2008, 09:47:36 »

Благодаря ви много момичета! Страшно много ме зарадвахте! give_rose
Аз с малко закъснение влизам тук, защото едва вчера се върнахме от истинската ни медена седмичка  heart heart heart Беше страхотно изживяване, а на тези които не са били във Виена им пожелавам съвсем скоро да усетят невероятната атмосфера на този град! Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines