Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само за мъже!  (Прочетена 136185 пъти)
 
svatbatv
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4


Сватба ТВ


« Отговор #60 -: юни 19, 2010, 09:21:57 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #61 -: септември 03, 2010, 14:42:47 »

Преди големия ден има и голямо притеснение. колкото и да се игнорира си остава. но то си е нормално, колкото и да не искаме да си признаем.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #62 -: септември 12, 2010, 13:39:32 »

Случва се да има притеснение,при мен нямаше такова.Не е проблем ако притеснението е неопределено.Тоест не знаеш защо ти е притеснено.Случва се често при важни събития не само при сватба.Ако обаче имаш отговор на този въпрос,тогава идва и още един въпрос.А той е,дали си направил правилният избор.Този въпрос си задава всеки които не е сигурен в партньора си. Така че с две думи не е нормално да има притеснение, и ако има такова и то е обусновано,то тогава нещата не са на добре.
Активен
petarangelov71
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #63 -: декември 01, 2010, 23:27:16 »

С брак и без брак съм си същото говедо, на големия ден имах кофти махмурлук и от тогава не пия. Жената въпреки, че беше бременна на сватбата пи и заради мен.
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #64 -: март 07, 2011, 11:53:36 »

Ами 100% ще ми минат хиляди мисли точно в този ден, но ако съм сигурен в човека до мен, нищо няма да ме спре  blum
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #65 -: април 12, 2011, 11:54:07 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile

Правилно, но отговора идва едва след сватбата и то доста време след това.
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #66 -: май 30, 2011, 15:51:58 »

Ха сега мъже в форума кажете:Имате ли някакви притеснения,терзания и тем подобни съмнения,които ви се въртят в главата преди ГОЛЕМИЯ ДЕН?
Здравей, поздрав за интересната тема! Аз съм далеч още от женидба и т.н. , но знам, че стигна ли до там ще познавам жената до себе си и т.н. Единственото от което бих се притеснявал е по-скоро за нещо от организацията, на което тя ще държи, както и за това да не преживея филма Булката - беглец наистина lol
Активен
ivanpetrov1987
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #67 -: август 26, 2011, 14:41:26 »

Здравейте! Аз се страхувам като цяло да се оженя...не че имам нещо против, даже бих искал, но ме е страх как ще се развият нещата след това. Понякога заради един подпис нещата се провалят...Не искам да става така.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #68 -: септември 14, 2011, 04:03:52 »

Здравейте! Аз се страхувам като цяло да се оженя...не че имам нещо против, даже бих искал, но ме е страх как ще се развият нещата след това. Понякога заради един подпис нещата се провалят...Не искам да става така.

Който го е страх от мечки не ходи в гората!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #69 -: септември 14, 2011, 04:07:41 »

Определено най-сложния въпрос преди сватбата е: Дали направих правилния избор! smile

Определено отговорът е ясен - НЕ, винаги има и по-правилен. Обаче докато прекарвате времето в търсене, може да ударите 70те. give_rose.И тогава вече едва ли ще имате време за избор. tease

Знаете ли, на мен ми предстои втори брак.Понеже вече имам един църковен, наложи се да ходя до църквата за един документ. Отчето ме пита - Кво стана бе чадо?, аз отговарям - Ами първия път се прецаках малко., следва отговор - Не бой се чадо, и вторият път ще се прецакаш!

Обаче вече ми е все тая, всичко приемам с усмивка. Нещата са ясни - с жена ЗЛЕ, без нея още по-ЗЛЕ.
Е ясно е, че всяко правило си има изключения, но при мене така се получи. Иначе виждам много хора, това ми е работата де, снимам ги, женят се. Забелязах една доста лоша тенденция - в много  от случайте единият е прецакан. Или момчето е супер стабилно и жена му го спуква от мрънкане или пък точно обратното. Не мога да разбера, толкова ли е трудно да има хегемония и равенство? Пък и жените малко преиграват напоследък с тая еманципация.Съвсем забравиха, че ако няма такива шарани като нас, да им угаждат, ще сънуват еманципацията през крив макарон. И после малко е нецензурно но ще го напиша - много се пънат, все без нас могат, ние не сме можели без тях, обаче "Козата си сака пръч", краставиците и играчките с батерийки не вършат същата работа. А и бебета не могат да правят! yahoo
« Последна редакция: септември 14, 2011, 04:20:28 от Deliysky » Активен
sxetre
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #70 -: октомври 07, 2011, 20:04:21 »

никой не обича да яде само един вид сладолед smile
повечето хора обичат да ги смесват
Активен
ivanov8383
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #71 -: декември 01, 2011, 15:27:14 »

Ами какво да се притеснявам, бъдещата ми жена се притеснява достатъчно и за двама ни:)
Активен
emmo22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #72 -: декември 10, 2011, 15:57:00 »

Ами какво да се притеснявам, бъдещата ми жена се притеснява достатъчно и за двама ни:)

тя жена ти в момента се притеснява, но ти дори и да не се притесняваш сега, ще дойде време да се притесниш  danceg

Но няма начин - необходимо зло smile
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #73 -: август 15, 2013, 14:37:45 »

Само за мъже, но то при такова заглавие как да не прочетеш. И вижте какво ще ви кажа. Щом си решил веднъж да предложиш брак и си го почуваствал, едва ли би си задал въпроса: Правилно ли е?
И тези, които ги е страх, бързо да ходят да купуват пръстен и да предлагат. Живота е кратък и трябва да се изпита тази емоция. Всяка жена иска да е булка, но лошото е, че всяка чака, за да и предложат и това зависи от мъжете. Радвам се, че моя е решителен:)
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #74 -: август 22, 2013, 10:02:13 »

Отчето ме пита - Кво стана бе чадо?, аз отговарям - Ами първия път се прецаках малко., следва отговор - Не бой се чадо, и вторият път ще се прецакаш!
  funnytooth funnytooth funnytooth Щях да пукна от смах!!!

Гледам има и дами, които пишат в тази тема. Специално за тях - един виц.

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със  следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този "Магазин за мъже", за да си намери половинка. След като прочела на входа на първия етаж табелата: "Мъже, които имат работа" - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: "Мъже, които имат работа и обичат децата ". Жената отишла на третия.
Там имало надпис: "Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно красиви".
"ле ле еее... това е за мен" - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж.
Там висляла табела: "Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи".
- Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя! Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: "Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични". На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание: "Вие сте посетителка ? 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само, за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

Този виц обаче има и продължение:


А точно срещу този магазин бил открит" Магазин за жени". На първия етаж се
предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати жени,
обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ."
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines