Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:17:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само за мъже!  (Прочетена 136163 пъти)
 
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #45 -: май 02, 2009, 11:17:49 »

funnytooth И аз като една клюкарка да видя какво пишат мъжете, ама то и тук пак сме ние sarcastic

То дори, като им се даде думата, докато кажат едни, ние сме казали сто...  smile Моя, след като се престраши да ме пита, е много щастлив, че ще създаваме семйство... Даже се фука  blum Верно, че до сватбата има още 4 месеца, но сме сгодени от повече от година и въодушевението му расте. Е, във форума чак да влиза - не, не мога да му го причиня... Аз му "сдъвквам" инфото и тогава обсъждаме. Ама като искахме да каним кумовете, беше влязъл да чете как се прави и какво се казва  Bravo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 03, 2009, 23:10:58 »

ей момичета, да ви кажа - бъдещият ми мъж преди малко ми каза, че влизал веднъж седмично във форума и преглеждал, каквото му е интересно.... Брях, треснах се... Та аз от 6 месеца съм тук, а чак сега го разбирам... crazy crazy crazy
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 23, 2009, 14:18:09 »

Момичета, вчера милото ми заяви, че ревнувал от Форума, направо щях да припадна sarcastic ROFL
На вас съм ВИ обръщала повечко внимание отколкото на него, представяте ли си crazy
Още ми е смешно, като се сетя  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 23, 2009, 14:22:13 »

Petrova83, твоят направо ме разби danceg Ама мъжете можеш ли ги разбра?... pardon

Моят знае за форума, ама не го вълнува особено какво и къде пиша. Така или иначе всичко му го изливам на главата, сигурно дори понякога му идва в повече информацията pardon
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #49 -: септември 25, 2009, 14:48:43 »

Брех, май верно няма много мъже тук. Представяте ли си ги мъжете по цял ден да киснат пред компютъра и да си пишат за вратовръзки, чорапи и тем подобни...и после само някой мъж да е посмял да каже нещо на жена си, която е организирала цялото им сватбено тържество!
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #50 -: ноември 20, 2009, 22:09:19 »

Цоп в темата!
Малко да я побутна че е много заспала. Я мъжете да се стягат и да пишат!
Аз от сега репетирам за май месец. Смятам като ме пита ритуалното лице: "Искаш ли да вземеш...." аз да кажа ДА-то по начина, по който във VIP Dance журито съобщава оценките. Особено оная-Галена - като каже -ШЕЕСТ! Аз тъй ще кажа ДАА pleasantry
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #51 -: ноември 20, 2009, 22:12:18 »

Брех, май верно няма много мъже тук. Представяте ли си ги мъжете по цял ден да киснат пред компютъра и да си пишат за вратовръзки, чорапи и тем подобни...и после само някой мъж да е посмял да каже нещо на жена си, която е организирала цялото им сватбено тържество!

А и още нещо. ако ще жена ми да ми купи и карнавален костюм - ще го облека. Хич не ми пука с какво ще отида на сватбата. danceg
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #52 -: ноември 26, 2009, 20:16:39 »

А и още нещо. ако ще жена ми да ми купи и карнавален костюм - ще го облека. Хич не ми пука с какво ще отида на сватбата. danceg


хахахахах,викай дано не чете темата ,
за да не се налага да го облечеш yahoo
а в темата за мъже гледам пишат само жени  Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 30, 2009, 09:56:14 »

Браво на мъжете във форума. Много хубаво, че се включвате, но понеже тук не пишат много мъже, та сме ви окупирали и мъжката тема, но с удоволствие ще ви я отстъпим само да имате желание да пишете и да споделяте с нас. А вие с какво помагате на половинките си за подготовката.
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #54 -: ноември 30, 2009, 19:47:19 »

По скоро тя ми помага на мен. Бъдещата ми съпруга е украинка и сега учи българския та не й е до форуми. А нашата сватба ще бъде малка и без доста от нещата, които другите подготвят за своите сватби.
Няма лошо всякакви хора да пишат във всички теми. Това все пак е форум, нали? Ако някои хора  не искат други да им  се намесват в темите, да си контактуват чрез скайп, а не чрез форума.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 02, 2009, 15:01:30 »

Успешна подготовка. Малки сватби също могат да имат някои елементи като при големите. Ето например на моя приятелка сватбата й се състоеше от 13 души. Нямаше булченска рокля, но имаше бяла рокла, имаше църковен брак, на който се хвърляха късметчета, а аз им направих бутониерки, които останаха спомен за присъстващите. Имаше сватбени чаши и свещи и това беше достатъчно за да придаде същото настроение, както при големите.  give_rose
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #56 -: декември 03, 2009, 10:56:43 »

E ние ще сме 20-25. Булката ще е с рокля, аз с костюм, ще имаме почерпка в ресторант, украсена кола, ритуална зала, букет, бутониери. В ресторанта ще разрежем сватбената торта. А после приятелите ще ни чакат в дискотека, където ще им хвърлим букета и жартиера и ще се вихрим яко.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 03, 2009, 16:06:12 »

Звучи мноого добре. Пожелавам ви най-якия купон и после да показваш снимки и на нас.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #58 -: март 10, 2010, 17:12:37 »

Чета по-назад в темата,дамите пишат че и мъжете се били притеснявали но не им личало.Аз лично не съм се притеснявал на мойта сватба и не знам от какво да се плашат? Повечето мъже на последък си падаме по екстремните спортове.Та от една жена ли ще се уплашим? Всъщност се сещам за една есктемна прилика между жената и торнадото.  Това жените да не го четат!!!!!!!!!  Ами, приликата,е че и двете идват с леко подухване и ти отнасят къщата. pleasantry
Мойта май не е от най-екстремните защото къщата още си е на мястото.  За сега де... smile
« Последна редакция: март 10, 2010, 17:24:23 от AIVEN » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 28, 2010, 22:49:34 »

Е как да не се притесняват, сериозно?  tease И мъжете са хора!  girl_wink Не за самото събитие де, а по-скоро за отказването от "ергенската свобода". Или бъркам?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines