Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:35:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само за мъже!  (Прочетена 136178 пъти)
 
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #30 -: февруари 05, 2007, 15:57:19 »

Сега се сетих за "притесненията" на един мой приятел.На сватбата си беше толкова спечен, че на въпроса : "Ти..... вземаш ли тази жена за твоя законна съпруга?" Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!! "  Което ми прозвуча по един друг начин и умрях да се хиля  sarcastic. Слава богу че го гледах на DVD а не бях на сватбата, че сигурно да съм я развалил. Ама той и неговата съпруга нямаше да ми се сърдят. Той си ме познава от двадесет и кусур години, тъй че щеше да стане фънско.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 05, 2007, 16:07:50 »

Цитат
... Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!!"...

ха-хахаааа, наистина е било голям майтап!!! girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 31, 2007, 17:08:27 »


Цитат
... Той, шемета отговори : " Да ..." ама толкова тихо и неуверено, че лицето от съвета се наложи да го попита втори път и на втория отговор стана майтапа. Авера каза " Да, бе ДА!!"...

малейййй
малко кофти но пък забавно dance
« Последна редакция: април 02, 2007, 13:21:02 от maria_lakova » Активен
steev
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #33 -: април 28, 2007, 19:21:40 »

абе аз няма да съм младоженец, а ще съм кум, и това, от което най ме е страх, са моментите, в които 200 човека ще вперят погледи в мен, няма да има музика, която да отвлича вниманието, всички ще чакат да чуят кумът какво ще каже и как ще го каже, нормално е, да не кажа задължително е, че после ще ръкопляскат, но тези части от минутата, когато всички млъкват и вперват погледи в кума, може би са най-трудните за овладяване




Използвай само кирилица за постовете си!!!
« Последна редакция: април 28, 2007, 19:49:26 от solecito » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 02, 2007, 08:59:12 »

затова е най-добре речта да е не е подготвена предварително, а на момента това което ти диктува сърцето това да се каже, иначе ще се пообъркаш от притеснението и дори може да забрави6 да чете6

успех
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #35 -: октомври 06, 2007, 00:04:40 »

Цитат
Един виц по темата:
- Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми!
- И какво?
- Не помогна. Сватбата е в неделя!
    Хахаха, това ми хареса  good
     Абе, вие какво искате, той целия форум е женски, ако очаквате разни мъже да влизат тука и да пишат  laugh laugh laugh много се лъжете! Имам предложение по въпроса: може да вмъкнете някоя тема, дето наистина ще ги заинтригува
Активен
ilijski
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 35


« Отговор #36 -: октомври 06, 2007, 00:29:33 »

Има мъже във форума, как да няма, прочети малко по нагоре и ще видиш че не съм само аз.  blum
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #37 -: октомври 06, 2007, 06:57:02 »

Абе, то и аз се чудя кво прая тука.... blum blum blum
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #38 -: декември 02, 2007, 08:34:25 »

Ами мъже, че има има. Аз лично не виждам нещо да е променило живота ми след като си подписах сам "присъдата".Общо взето всичко си е както преди с тази разлика, че в момента имам халка на ръката си. Преди това бяхме заедно почти 5 години мися че 3 от тях живяхме заедно да се види ще ни  бъде ли или не. Имахме достатъчно време да си сработим характерите,което се оказа доста трудно. Но намерихме сили и разум да разберем кога трябва да направим компромис. Не, че сега не се караме ама то иначе пък няма да бъде весело. Все пак най хубавото нещо на караницата е сдобряването  Acquaintance после прегръдки, целуфффки, милуфффки. Та може би затова в момента не виждам разлика.
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #39 -: октомври 12, 2008, 18:58:16 »

Явно тези, които са минали по този път си мълчат.

Аз още съм далеч от брака, но вече си представям:
Седя и си мисля: "Малеее къде се набутах?!?!? Как да се спася?!?!? ПОМОООООЩ!!!" наляга ме паниката  shok и се опитвам да избягам надалеч, но все ще се намери някой "приятел" да ме спре stop и аз минавам под ножа. cray и после вече е къъъснооо  beating
много ми е странно, че някой може да си представя такива неща...
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 05, 2008, 16:11:58 »

Ами мъже, че има има. Аз лично не виждам нещо да е променило живота ми след като си подписах сам "присъдата".Общо взето всичко си е както преди с тази разлика, че в момента имам халка на ръката си. Преди това бяхме заедно почти 5 години мися че 3 от тях живяхме заедно да се види ще ни  бъде ли или не. Имахме достатъчно време да си сработим характерите,което се оказа доста трудно. Но намерихме сили и разум да разберем кога трябва да направим компромис. Не, че сега не се караме ама то иначе пък няма да бъде весело. Все пак най хубавото нещо на караницата е сдобряването  Acquaintance после прегръдки, целуфффки, милуфффки. Та може би затова в момента не виждам разлика.

 Bravo Bravo Bravo Мислиш като мъжа ми! good good Радвам се че има още един мъж дето да си признае истината, а не да се опитва да потдържа мъжкото перчене, с думите от сорта "пич, не ти трябва трябва да се жениш" " изгорях" и приказките за брака-бреме т. н.  good good good
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #41 -: март 03, 2009, 20:18:17 »

ама защо само ние си пешем в тая тема...аз влязох та да прочета уж нещо пикантно... пък то какво....
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #42 -: април 03, 2009, 16:18:32 »

Аз искам да кажа, че след брака нещата вървят още по-добре! Не мисля, че е необходимо непрекъснато да се оплакваме, че сме наденали брачния хомот, напротив, това е страхотно! Имам страхотна съпруга, грижовна, мила, умна! Какво да иска повече човек!
P.S. МЪЖЕ ЖЕНЕТЕ СЕ! СТРАХОТНО Е
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 03, 2009, 16:32:42 »

ама защо само ние си пешем в тая тема...аз влязох та да прочета уж нещо пикантно... пък то какво....

ха-ха-ха и аз така
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 04, 2009, 09:16:52 »

 funnytooth И аз като една клюкарка да видя какво пишат мъжете, ама то и тук пак сме ние sarcastic
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines