Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 05:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ - 2 част  (Прочетена 105501 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #120 -: юли 17, 2008, 10:49:33 »

Аз се включвам за вторника след работа и предлагам за час 18.30 или 19.00, според зависи кой кога свършва работа (от работещите). Миме, супер ти е идеята за половинки, моято обаче тогава е на тренировка и ще го взема друг път, но който иска, нека си вземе другарчето  Wink

Предлагам и направо в заведението да се видим, тъкмо ще си запазим хубави места. Намира се в Младост 3, точно между 327 и 328 блок, ул. Свето Преображение. Мисля, че е познато и като "Грила".

В събота ме няма, за това за тази срещичка няма да се отчета с присъствие  sad 
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 17, 2008, 10:59:23 »

С удоволствие ще дойда в събота,но за вторник .....ние сме в Люлин и....Младост ми е малко далечко пък и нали съм без кола,тая пуста книжка все ме мързи да взема изпита  nea
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 17, 2008, 11:09:38 »

Записвам се за срещичката във вторник, с помощта на Бгмапса ще открия заведението  good
Аз мога да съм там към 18;30 Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 17, 2008, 13:47:04 »

За събота съм ЗА  *THUMBS*Но за вториник не мога с тоя голям корем да пътувам по автобусите до Младост чак!! huhhuh.gif
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 17, 2008, 13:58:58 »

ИСКАМ и азззз срещаааааа  cray cray cray
Момичета желая ви сладки приказки и много усмивки и снимки!!!
Яд ме е че не мога да дойда но  pardon такъв е животът, кво да се прай  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 17, 2008, 22:12:01 »

Датите са 19.07 (тази събота) за Южния парк и 22.07 (идния вторник) за Младост!  good

За събота и ние с дребо ще се постараем да сме на линия в 10.00 в Южния парк на спирката на 102!!! good Ураааааа! yahoo Дано само не се случи нещо непредвидено Wink

Но за вторник nea , Младост ми е далечко (ние сме в Овча купел), а и незнам дали ще има кой да гледа Косьо (абе, ще има, наще са в "Дружба" 2 и са винаги ОК да го гледат, но ще видим), а половинката е до към 20.00 ч. на работа и май ще съм без него Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 17, 2008, 22:31:39 »

Аз сега съм 'да' за вторник blum,но малко ме притеснява дали ще го намеря защото май никога не съм била в Младост,и като гледам картата нищо познато не виждам,затова във вторник ще ви кажа със сигурност. А за събота-не мога-на изпит съм blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 18, 2008, 08:51:44 »

Ихаа, ще се посъберем май хора и за двете срещи!  yahoo
Аз да кажа за този бар Суит, че се оказа, че много добре го знам къде е, защото е много близо до нас и откакто сме в Малдост (почти 3 години) се каня някой път да седнем там, но така и не сме сядали, а и не съм обръщала внимание въобще как се казва!  pardon Мъжа ми даже го е кръстил "гъзарското заведение", защото винаги има много хубави и скъпи коли там.  tease
За тези, които искат да дойдат, но се притесняват дали ще го открият, само кажете къде ви  е удобно и ще ви посрещна - аз и без това съм си тук и няма проблем!  pardon Мен ще ме видите отдалече с големия корем!  tease laugh
За часа за вторник нека да е 18,30 тогава, а който е до по-късно на работа - ние ще сме там и ще го чакаме!  good Оказва се, че моята половинка ще е на работа до 19,30, което означава, че ще се прибере чак към осем и нещо, но може и да дойде ако не е много изморен и ако има и други мъже, че сам сигурно няма да му е удобно.  pardon
За утре среща в 10,00 на спирката на автобус 102 на входа на Южен паркgood
Вероника, и на нас щеше да ни бъде приятно да дойдеш, но малко далечко ти идва май!  tease Нищо, ще гледаш после снимки, пък и нали имаш Фотошоп - ще оставим място на някоя снимка да се сложиш и ти, все едно си била с нас!  blum Girl_hide
Хайде, има ли още желаещи за срещииииии?  danceg yahoo danceg yahoo

П.С. Носете фотоапарати да се снимаме, ей!  photograph :GRUMPY:Аз още нямам за съжаление!  pardon
[/b]
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 18, 2008, 17:36:40 »

Момичета много ме е яд но за срещата утре отпадам! :'(Мъжа ми се прибра и ми каза че имал планове да ходим някъде утре!!Какво ще правим и къде ще ходим нямам си и на идея!!!!!Съжалявам много но този път пропускам! huhhuh.gif
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 19, 2008, 07:32:33 »

Ехооооо, добро утрооооо!!! yahoo Ние след малко се запътваме към Южния парк!!! Само Косьо да закуси и тръгваме, до след малко!!! danceg

Клео, нищо, мила, другия път!!! Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 19, 2008, 07:33:55 »

И аз след малко се оправям да излизам!  good yahoo
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 19, 2008, 08:31:40 »

Аз сега съм 'да' за вторник blum,но малко ме притеснява дали ще го намеря защото май никога не съм била в Младост,и като гледам картата нищо познато не виждам,затова във вторник ще ви кажа със сигурност. А за събота-не мога-на изпит съм blush

Вече съм без документна , което значи че на колата немога да се кача  cray
Ако Надето идва , и ме иска , ще я чакам някъде за да ходим заедно , ако не - отпадам  cray cray cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 19, 2008, 15:03:00 »

Как мина срещата??Аз чакам снимки с нетърпение!! Bravo
Мъжо ме изуми като ми каза сутринта "Еми как къде ще ходим-при майка ми!!Нали е оперирана"И аз Oh my ... Oh my ... ohmyНаправо откачих....е както и да е късно е да се ядосвам!!!
Хайде чакам снимки и разказче..макар че може още да  не сте се прибрали което е чудничко yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 19, 2008, 16:21:50 »

Здравейте, аз преди малко се прибрах!  Girl_hide
На срещата бяхме само аз и Танчето с Косьо, но това не ни попречи да си изкараме хубаво и да си намерим приказка за ........ 6 часа (от 10 до 16)  yahoo
Снимки и аз чакам от нея, че макар и двете, пак се снимахме!  photograph
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 19, 2008, 17:52:43 »

Здравейте, аз преди малко се прибрах!  Girl_hide
На срещата бяхме само аз и Танчето с Косьо, но това не ни попречи да си изкараме хубаво и да си намерим приказка за ........ 6 часа (от 10 до 16)  yahoo
Снимки и аз чакам от нея, че макар и двете, пак се снимахме!  photograph

Миме, съглсна съм с казаното от теб!!! yahoo good

Който не дойде мноооого загуби!!! Другият път ще налагам/е глоби blum

Ето няколко снимки: (има още 2 в темата ми за бебо Wink)






Е, какво пък, много сме си готини blush, имаме си и кавалер!!! Wink good

П.П. А ето една архивна снимка - пак в същото заведение - от 11.08.07г., на която аз съм с пупа, а Мими все още не Wink blum (така като гледам следващите с пупа от тази снимка, трябва да са Принчипеса и Солесито, защото и Клео е вече с пупа heart!!!) Wink




П.П.2 Ееее, Клео, ама Гришата си е за  beating направо, кофти те е изненадал girl_impossible
« Последна редакция: юли 19, 2008, 18:01:59 от Bulechka » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines