Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:19:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ - 2 част  (Прочетена 97879 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: ноември 18, 2008, 13:35:37 »

И аз най-после успявам да се включа. И на мен ми беше много приятно, макар че признавам си бях притеснена преди да дойда и ако Теди не беше с мен не знам дали щях да се престраша  blush Обаче се оказа че момичетата не ядат хора  tease и даже са доста приятни и добронамерени. Всички сте много мили и сладки и ми беше приятно макар и за кратко. И на мен ми се искаше да поговоря повече с всички, които ми бяха далече, но тъкмо има отново повод за скорошна среща.

А за снимките, всички сте много хубави, но аз като се видях... angry Но това не е важно, по-същественото е че си искарахме много добре  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: ноември 18, 2008, 13:46:52 »

Момичета, страхотни снимки!!! yahoo
Вижда се, че сте си изкараки страхотно!!! danceg
Малко ви завиждам, за което!!! blush

Обещавам good, че ако се организира Коледна среща ще дойда и аз!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 18, 2008, 13:48:30 »

Супер стеее!Искам и аз...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: ноември 18, 2008, 13:55:00 »

Аз да ви кажа хич не бях в настроение в началото,че си забравих телефона в колата и пращах милото след работа да мине с неговата и да види дали не са ми я разбили,отделно и с това паркиране,ми беше притеснено и хич не бях в настроение,в главата ми беше се колата,но независимо от това изкарах супер Girl_hide
 Offtopic отделен въпрос е и че аз като Дани,хич не се харесвам на снимките sarcastic sarcastic даже тези с мен не съм си ги свалила на комп-ра само другите blush
Иначе на групата в колата,да ви кажа<понеже всяка я спирах до някоя кофа>...мислех че само аз не съм до кофа,но днес видях че на паркинга спирам до една жълта кофа,която до днес не бях забелязала...та не се делих от групата и аз съм до кофа blum blum blum
« Последна редакция: ноември 18, 2008, 16:54:10 от малката госпожица™ » Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: ноември 18, 2008, 22:35:37 »

Дени,благодаря,че си ни все още фенка/помислих си,че съм те разочаровала/. blum
Наде,Наде,видя ли ти как се смееше на нас,а то какво се оказало накрая! blum
Искам да ви кажа още веднъж,че всички сте много готини... yahoo Бях и аз малко притеснена,но после се оправих много бързо и започнахме да си бъбрим! good
Дани,колкото до теб-на снимките сте много готини с беба! give_rose give_rose give_rose
Исках да се извиня на Натали,че за малко беше изолирано,но важното,че се усетихме и веднага я изместихме до нас/дано сме ти допаднали/ smile
Благодарности и на Надето,че ни прибра по къщите/кофите/!Трябва да почерпим! girl_wink
Абе,дано скоро се съберем отново и да се опознаем по вече! Girl_hide
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: ноември 18, 2008, 22:54:20 »

То май на всички ни е било притеснено  blum Аз за среща с мъж май не съм се притеснявала така, като се има предвид че мъжа ми от интернет го познавам.
Другия път със сигурност ще бъбрим повече. А ако стане до Нова година ще е супер. danceg Аз в никакъв случай не съм се чувствала изолирана. Само съжалявам, че с Ели, Теди, Ечи, Мили и Elle не можахме да поговорим.
Всички са супер позитивни и готини и много се радвам,че се запознахме лично. give_rose
И специални благодарности на Надето, че ни транспортира.  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: ноември 18, 2008, 23:49:32 »

Няма за какво да ми благодарите,все пак бяхте в моята посока tease
Наталия и аз по-едно време усетих,че леко съм с гръб към теб,ама общо взето заради телефона ми беше  sad но следващият път масата трябва да е по друга,че половината ми бяха и на мен много далеч blum
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #457 -: ноември 19, 2008, 01:07:47 »

Малей, Роси, ама как така разочаровали? Аз вчера се опитах някакси така да изразя възхищение от теб и твоята история с половинката, ама да не изглежда много лудо такова. И така се изкефих, че те видях и на живо. Аз станах десет пъти повече фен на всички от преди срещата. За мен всички сте звезди! Ох.. май пак трябва да пиша в темата на бебчето на мечо защо ви обичам. А ако си имала предвид да се пошегуваш с мен, задето така фенствам, то аз не възприемам. Фен съм си и такъв ви оставам!  Bravo Bravo Bravo
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: ноември 19, 2008, 08:29:37 »

И аз мъъъъъъъъничко се бях притеснила, но тъй като съм ходила на една предишна среща и познавах някои съфорумки нямах търпение да дойда  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: ноември 19, 2008, 11:57:40 »

 Аз честно казано не бях пристеснена, но ми се искаше да се запозная с повече момичета smile Аз също бях посока Люлин, но не исках да се самопоканвам и се обадих на Андрей да ме вземе blush
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: ноември 19, 2008, 16:37:48 »

Елле за бой си  beating
Трябваше да си кажеш ей  girl_impossible
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: ноември 19, 2008, 16:48:24 »

Аз честно казано не бях пристеснена, но ми се искаше да се запозная с повече момичета smile Аз също бях посока Люлин, но не исках да се самопоканвам и се обадих на Андрей да ме вземе blush
beating beating и защо си траеш като си за Люлин,аз не ям хора. Ако знаех и на теб щях да се 'скарам' beating beating beating Не виждам нищо срамно в това да си кажеш,все пак щом съм казала,че всички в посока Люлин-Надежда мога да си закарам-не виждам защо да си мълчиш beating beating
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: ноември 19, 2008, 20:37:25 »

 Пропуснала съм го този момент Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: ноември 19, 2008, 20:43:08 »

Ами сигурно като съм си предлагала услугите,ти си била на другата маса и после като се събрахме не си разбрала smile но не си извинена,защото аз и пред заведението го казах пак,че Люлин са с мен beating
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 19, 2008, 21:41:56 »

 smile аз като започнахме да оправяме сметката се обадих и той веднага дойде, така че не съм съвсем за бой blush
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines