Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:46:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ - 2 част  (Прочетена 98589 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 18, 2008, 08:17:08 »

 Bravo на Наталия че е толкова бърза
ще чакаме и другите да се включат днес.
Данитка, я стига глупости, много си сладка на снимките
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 18, 2008, 08:42:25 »

Ехо, здравейте и от мен!!! Много сте бързи!!! А аз уж първа си тръгнах, много съжалявам, но следващия път повече!!
Моите снимки са в галерията!
Много се радвам, че имах удоволствието да се запозная с всички вас!
И аз като Дени съжалявам, че не успях да си поговоря със всички, но наистина другия път ще си смениме местата!!!
Всички сте много готини, отворени, приятни за компания момичета!
Данитка нито си ни досадила с приказки, нито си излязла зле на снимките!! Но тази до кофите е уникална!!
Много добре си говорехме с Ечи и Elle.
Надето си е готина както винаги!!
Дени, Катето и Мискаприз са много сладки и съжалявам, че не си поговорихме повече!
Теди с страшна с тази прическа!
Абе всички сте супер!!!
Друг път пак трябва да се съберем....
Прегръдки на всички! give_rose
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: ноември 18, 2008, 08:45:30 »

Добро утро момичета Coffe photograph http://forum.svatbata.bg/index.php/v/micedj/laguna/?action=gallery. Ето и моите снимчици най-после yahoo Сори, че не ги пуснах още вчера, но беше излязла новата серия на 'Отчаяни съпруги'.... tease Страхотна беше срещата, а колко още можехме да приказваме не е истина  tease blum danceg
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 18, 2008, 09:14:16 »

Ехеее ама какви бързи папарачки сте tease tease tease Разгледах снимките и са супер, като изключим че аз на повечето съм като идиотче ама то аз все така си излизам  laugh Хехе и документираните бирички ROFL sarcastic
Мацки, страшно готино ми беше снощи! Всички сте големи сладурки kiss2kiss2kiss2 Съжелявам че не успях да си побъбря със всички , но следващия път girl_wink
Страшно готино си побърборихме и посмяхме с Дани, Роси(Писетата), Катето, Надето, Дени и Наталия. Момичета всички сте страхотни give_rose give_rose give_rose
Другите сладурки бяхте на другия бряг  tease , но следващия път ще наваксаме! Съжалявам , че Теди и Ели (капризчето) ми бяхте толкова далеч!
Обаче както Дени е казала всички сте още по готини на живо Girl_hide Girl_hide Girl_hide
А и от мъжо поздрави и благодарности за бирата tease tease tease Беше  Oh my ... Oh my ... Oh my ... като му я занесох  DANCE майтап си мисли той, ама сме сериозни мацки girl_wink
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 18, 2008, 09:19:00 »

Много готини сте излезнали на снимките, личи си, че мацките от форума са най-готините!!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: ноември 18, 2008, 09:28:06 »

 laugh laugh laugh Голям смях с тия бири.
На micedj снимките са супер- колко са ухилени всички. Личи си, че добре сме изкарали.
Другия път като се присъединят още съфорумки ще трябва направо едно заведение да си резервираме и купонче  danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 18, 2008, 09:34:49 »

Момичета страхотни сте направо ви завиждам и за срещичката и за веселото изкарване.Много сте готини всичките и много сладки на снимките.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: ноември 18, 2008, 10:07:39 »

Мацки и аз хич не се харесвам на снимките,ама да не ви пука...важното е,че си изкарахме хубаво good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #443 -: ноември 18, 2008, 10:28:00 »

Момичета, само да ви кажа, че и аз качих най-после снимките в галерията ми и може да ги видите. Сега нямам време да видя и другите, но съм сигурна, че са хубави  Wink
« Последна редакция: ноември 18, 2008, 12:50:25 от Katitka » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: ноември 18, 2008, 10:34:17 »

Всички сте много хубави! Аз тъкмо щях да се включа да питам мястото на срещата ли сте променили, защото въобще не ми заприлича на "Лагуна". Или са сменили интериора или аз не съм ходила от много време.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: ноември 18, 2008, 10:44:26 »

Пуууу, че хубава среща...Жалко че не успях да се включа, пък ми се искаше - ама на - работа cray
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: ноември 18, 2008, 10:52:06 »

Хей всички снимки са супеееер  yahoo
Изкарах си страхотно , наистина съжалявам , че с някой неможах да си побъбря , но другия път де  pardon
Всички сте страхотни  good
Отначало ми беше трудно да позная коя мацка коя е /изключвам тези които познавам де/ , но сга всичко ми е ОК в главата  Girl_hide
Дано да има повече такива срещички  girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: ноември 18, 2008, 11:00:27 »

Момичета само да ви завижда човек  Bravo
много сте хубави и лъчезарни всичките сигурна съм че сте си прекарали супер както казвате
Ние само на снимки ще се радваме ам няма как някой ден може би  smile
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: ноември 18, 2008, 11:50:12 »

 Срещата мина страхотно,радвам се че се запознахме наживо. Жалко наистина, че бяхме на 2 "островчета", но все пак беше чудесно yahoo
  Аз на снимките не се харесвам също, но това не е от значение blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #449 -: ноември 18, 2008, 12:57:16 »

Успях най-после да разгледам всички снимки и да изчета какво сте писали до сега  Wink
 :offtopic:Днес дъх не мога да си поема от работа Offtopic

Искам пак да кажа, че безкрайно много се радвам, че се видяхме и запознахме и облякохме писаниците във форума в образи  Wink Така картинката стана съвсем пълна и поне за мен, доста интересна  blum И моите впечатления се припокриват с вашите, че всички момичета са много готини, симпатични и приятелски настроени  give_rose Иска ми се пак да си направим такава и да си побъбрим още повече  blum

Данитка има страхотен аватар  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines