Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:11:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Oт къде да си купя празни бутилки за...  (Прочетена 115169 пъти)
 
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 03, 2009, 03:51:59 »

Здравейте момичета и аз имах същия проблем с бутилките. Никъде не можехме да намерим. Но милото като го взе много присърце и  започна едно голямо обикаляне каза, че е намерил в един пункт за изкупуване на бутилки в Дружба 1. Жената му е обещала, че за 2 седмици ще му събере необходимият брой бутилки. Сега чакаме. Ще видя като ги вземем пак ще пиша, ако някой се интересува.  Girl_hide
Активен
rallito
Любопитен
*
Публикации: 34


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 03, 2009, 07:18:15 »

Здравей, ние купихме бутилките за вино от Плевен, и цената на бутилка беше 0,30лв!
УСПЕХ good
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #92 -: април 03, 2009, 22:26:55 »

Кажете как затваряте пълните бутилки-тапи,станиоли.Все пак трябва да изглеждат ако не като фабричните,поне да не е грозно.Споделете!
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #93 -: април 04, 2009, 08:03:36 »

Rallito -тези бутилки които сте купили от Плевен предполагам са от фирмата на която едно от момичетата по-горе беше дало сайт.Можеш ли да дадеш адреса и дали има минимална бройка която трябва да се купи.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 11, 2009, 22:28:20 »

За булките от София!
И аз се чудя откъде да събера бутилки. Това със заведенията явно работи само в редки случаи и е несигурно. Знам, че в Долна Баня има голям винзавод. Милото от там купува страшно евтино вино, ракия и водка. Ще го помоля да провери дали продават бутилки и на каква цена. И ще пиша!  Долна Баня все пак е доста по-близо от Плевен.
Но аз имам друга дилема. На мен ми разрешават да внеса и безалкохолното. Много по-икономично е да се  вземат от големите бутилки по 2,5л. Но те ще стоят грозно по масите. А и сватбата е през август. Докато се изпият ще се стоплят. Да се налеят в канички също не ми се вижда добре. Някакви идеи??? girl_impossible
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #95 -: април 11, 2009, 22:43:58 »

Според мен най-добре да купи от 1.5л. Така няма да се стоплят бързо, не са толкова огромни и грозни, пък и пак не са скъпи толкова. Е, по-скъпи са от 2.5л, но все пак колко пък щеше да ти излезе, ако не ти даваха да си внесеш алкохола?!?  Wink Малк оса булките с твоя късмет.  Offtopic Но в кой ресторант ще ви е сватбата?

Kami_Al , аз се интересувам от пункта. Ще чакам да дадеш повече инфо за бутилките.  smile
« Последна редакция: април 11, 2009, 22:47:12 от Amelia » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #96 -: април 11, 2009, 22:52:23 »

Добре, де момичета, всички имаме затруднения с тия бутилки. Не може ли да си направим нещо като виртуален пункт за обмяна на вече използваните от якой булка и така да се снабдяваме по между си, доколкото ни е възможно? Едно момиче по-напред е предложило тачна така д аси даде бутилките, нека стане масово явление, за да има о-малко проблеми!

Първо, така ще си помагаме; второ, е възможност да си върнем малка сумичка от похарченото; трето, защо да се хвърлят, като в този момент някой булка седи и се паникьосва, че няма от къде да намери бутилки...
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 11, 2009, 23:15:06 »

Amelia сватбата ми няма да е в София. Любимия е от Враца и затова решихме да е там. Има си и плюсовете и минусите. В еднин хотелски комплекс ще е - Хъшове се казва. За сега съм доволна от условията, които предлагат, но ще видим как е изпълнението...
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #98 -: април 13, 2009, 21:58:50 »

Бутилките с виното и ракията /наливни/ могат да  бъдат отворени предварително по масите,тогава може
да не мислим много за запечатването как ще изглежда -само по време на транспорта да предвидим.Но пък е хубаво да се запазят няколко бутилки,които да се отварят на годишшнините-тогава вече не знам как да се запечата че да се съхрани.
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 24, 2009, 09:53:54 »

Нашите бутилки за ракия ги взехме от един завод за вино в Септември. По точно занесох си ракията , там ми я бутилираха , запечатаха, че и етикетите ми залепиха и не беше никак скъпо, мисля че ми взеха по 50ст на бутилка с тапа.
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 03, 2009, 16:30:24 »

Според мен най-добре да купи от 1.5л. Така няма да се стоплят бързо, не са толкова огромни и грозни, пък и пак не са скъпи толкова. Е, по-скъпи са от 2.5л, но все пак колко пък щеше да ти излезе, ако не ти даваха да си внесеш алкохола?!?  Wink Малк оса булките с твоя късмет.  Offtopic Но в кой ресторант ще ви е сватбата?

Kami_Al , аз се интересувам от пункта. Ще чакам да дадеш повече инфо за бутилките.  smile
Здравейте мацки,
Amelia ние вече се сдобихме с бутилките. 40бр. за 4 лв. Бутилките са от карнобатска ракия 0.700 мл с тапите си. Адреса на пункта е Дружба 1, до бл. 120. Успех с намирането на бутилки. Дано съм била полезна  girl_wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #101 -: май 03, 2009, 19:55:22 »

Здравейте мацки,
Amelia ние вече се сдобихме с бутилките. 40бр. за 4 лв. Бутилките са от карнобатска ракия 0.700 мл с тапите си. Адреса на пункта е Дружба 1, до бл. 120. Успех с намирането на бутилки. Дано съм била полезна  girl_wink
Грешка ли има или си е такава цената- 4лв за 40бутилки?  Oh my ...
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 04, 2009, 13:37:29 »

Няма грешка 4 лв е цената. Става въпрос за пункт за изкупуване на бутилки. А на нас ни ги продадоха за 0,10 ст. бройката.  Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #103 -: май 04, 2009, 15:04:31 »

Страхотно! Вече нямам проблем, е, поне ако не закрият пункта до есента.! blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 07, 2009, 22:09:05 »

Нашите бутилки за ракия ги взехме от един завод за вино в Септември. По точно занесох си ракията , там ми я бутилираха , запечатаха, че и етикетите ми залепиха и не беше никак скъпо, мисля че ми взеха по 50ст на бутилка с тапа.
ей това и аз си го мислих сега като разбрах, че ще има домашна ракия за сватбата
то и вино ще има ама не съвсем домашно, дядото на милото кара гроздето в един винпром и те му дават от там готово бутилирано вино
може да питаме като Васи дали могат да ни бутилират така ракията
иначе и майка ми се е заела да събира бутилки, ама ми се иска да са все еднакви
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines