Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:19:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Oт къде да си купя празни бутилки за...  (Прочетена 115831 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 24, 2008, 08:11:06 »

Ох, това с бутилките се оказа голям проблем. Сега се оказа, че ще ни трябват и 3 вида бутилки - понеже ще има 3 вида домашна ракия... sad
А аз съм доникъде с търсенето на бутилки - нито Плевенската, нито Варненската фирма са ми удобни...
Чудя се някой пробвал ли е да купува бутилки от "Стинд" в София? Четох по-напред в темата за някакви безуспешни опити да се намерят бутилки в София и да трябва да купуваш по 2000 бутилки  Oh my ... crazy ?!
И понеже и аз искам да са по-интересни, няма как да ми ги съберат в заведение - пробвах да обикалям заведенията и да ги моля да ми събират бутилки, ама... то не си е работа... Става твърде много обикаляне... И твърде много несигурност  sad
Бутилките биха могли да бъдат от София или от Кюстендил.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 24, 2008, 08:44:42 »

Аз пък вчера споменах пред родителите за този проблем с бутилките и татко се изпусна, че отдавна си събирал еднакви бутилки с такава цел Oh my ... DANCE
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 19, 2008, 19:40:12 »

Все още не мога да си намеря бутилки - вчера пробвахме да обикаляме дискотеките в Студентски град, но никой не иска да ни даде бутилки  angry А аз такива надежди възлагах точно на тях....
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #63 -: юли 19, 2008, 20:31:41 »

Помоли в ресторанта в който ще ти е сватбата да ти събират  не ми се вярва да ти откажат !
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 22, 2008, 18:26:14 »

Ами днес купих 10 бутилки евтино вино... Сега ще търся други подобни неща, ще ги преливам в 6-литрови пластмасови бутилки от минерална вода и това е....
Пробвах и във пунктове за вторични суровини, но се оказа, че там имат само бирени и от безалкохолни...
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #65 -: юли 22, 2008, 18:32:47 »

Все още не мога да си намеря бутилки - вчера пробвахме да обикаляме дискотеките в Студентски град, но никой не иска да ни даде бутилки  angry А аз такива надежди възлагах точно на тях....

Разрови се назад в темата, misskapriss беше пуснала линк на фирма, която пройзвежда стъклени бутики. Проблемът е, че фирмата е Врненска, а разбирам, че ти си от София.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 23, 2008, 13:35:14 »

дали мога и аз да попитам за стъклени бутилки за ракия и вино в рамките на гр.София? blushпредварително благодаря за помощта...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 24, 2008, 08:39:04 »

Разрови се назад в темата, misskapriss беше пуснала линк на фирма, която пройзвежда стъклени бутики. Проблемът е, че фирмата е Врненска, а разбирам, че ти си от София.

Питах в тази фирма - искат да се отиде лично до склада им и там на място да се избира от това, което имат в наличност. За съжаление не ме устройва. А фирмата в Плевен искат по 1,69лв на шише, което, имайки предвид и каква ще бъде стойността на доставката, никак не ме устройва. В дискотеките ми отказаха, пунктовете за вторични суровини нямат бутилки от алкохол, само от бира и безалкохолни, а ми остава вече около седмица до сватбата и съм пред пълно отчаяние.  cray

Ако някоя от вас иска да се раздели с бутилките си - давам по 1,50лв на шише! Трябват ми от 2 вида по 10 еднакви... Макар че честно казано, бих взела и от 3 вида по 10 еднакви, но тогава мога да дам примерно по 1,20лв на шише. Бих се простила с тези пари, дето похарчих за евтиното вино, тъй като бутилките му все пак не са от най-подходящите за ракия. Единственото, което е, че искам да са прозрачни, тъй като зелените бутилки никак не ми се връзват с останалото и никак не ми харесват...
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 24, 2008, 09:59:23 »

menyanthe защо от заведение да е несигурно, аз влезнах в едно (тип кръчма Wink) съвсем случайно
и нямаше проблем да ми събират бутилки. Бутилката разбира се трябва да е от по- разпространените
и от тези ракии, които се пият повече. Аз си харесах най- много на Бургас 63 и вече почти съм ги събрала  smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 24, 2008, 10:50:38 »

Ами аз вече нямам време за заведение. То остана 1 седмица. Аз бях помолила в 3 заведения да ми събират от "Изба Сунгурларе", а в едно от "Аламбик" преди около 2 месеца, но още не съм ходила да видя какво са събрали... Но си мисля, че дори от "Изба Сунгурларе" няма да ги съберат 10. А за съжаление по-малко не ми вършат работа, тъй като масите (заедно с младоженската) ще са 9 или 10. И дори и да са 9 е хубаво да има едно резерва... Но силно се съмнявам, че ще ми съберат по 3 бутилки от заведение...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 24, 2008, 16:18:26 »

Menyanthe, най-близкото място за бутилки, което можях да намеря е стъкларския завод в Плевен. Ето сайт и за други заинтересовани  "Рубин" АД
До колкото имам информация, цената на бутилките е стотинки, нещо то порядъка на 40 стотинки бройката. Ако искаш обади се по телефона. Може и да ти доставят на място. Успех! good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 24, 2008, 16:29:14 »

Bybeto, много ти благодаря за информацията!  good

П.П. Вече им писах - надявам се скоро да отговорят...  Ако не ми отговорят до утре на обяд, вече ще им звънна по телефона...
« Последна редакция: юли 24, 2008, 19:41:10 от menyanthe » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 24, 2008, 16:51:20 »

Ако мога да бъда в полза с този сайт:

http://www.ecoprint-bg.com/bg/glassbottles.html
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 25, 2008, 08:45:55 »

Нещо не мога да им звънна по телефона - дава ми : Избрали сте несъществуващ абонатен номер  sad

П.П. Става въпрос за Плевенския завод

П.П.П Намерих телефона - 30 бутилки ще ми излязат малко под 15лв. В понеделник отивам до Плевен!
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:14:21 от menyanthe » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 04, 2008, 21:24:22 »

Вече съм пред нервен срив  cray cray cray , оказа се че бутилките които уж нашите били намерили за ракия всъщност май ще се окажат за вино, но не е сигурно. Също така не се знае кога ще си ги вземем, уж утре на обяд, но пак е под въпрос. Направо ми иде да стрелям на месо, честно ви казвам.  diablo  Някой няма ли познати в стъкларския завод в Пловдив да удари едно рамо, че вече не знам, има 4 дни до сватбата, ние още търсим бутилки  crazy
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines