Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:06:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Oт къде да си купя празни бутилки за...  (Прочетена 115178 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #45 -: октомври 03, 2007, 23:25:18 »

миличка,аз съм от София и едва ли ще мога да отида до Плевен само за бутилките.но ако агенцията има саит и мога да ги разгледам би било добре! А пък ако ми харесат ще търсим начин да ми ги пратят...така че ако имаш някакъв телефон ще съм ти благодарна ! Wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 03, 2007, 23:38:54 »

не знам дали точно тук е местото да попитам,ако не е моля за извинение,но от къде мога да си купя празни шишета? иска ми се да са някакви по-нестандартни,така че ако помоля в някое заведение да ми ги събират едва ли ще могат ! а ми трябват доста,така че предполагам трябва да си ги купя,ако искам да са еднакви.
ще могат стига да им кажеш какви точно искаш и стига тази ракия да се пие няма да имаш проблем, аз исках бутулки Бургас 63 ама...тази е скапичка и не навсякаде я пият за това се примирих с пещерска и стана добре... ето ти и етикета и бутилката...
другия вариант е да отидете в винпрома и да си купите нови бутилки


* kam&sas 095.jpg (94.24 KB, 692x922 - видяно 763 пъти.)
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #47 -: октомври 03, 2007, 23:58:33 »

ами да, и ние си харесахме на Бургас63 и има една Кехлибар с много хубава,матова бутилка,обаче това все пак са по-скъпи ракии и не знам колко често се консумират(аз и без това ракия не пия) :girlhide:а къде е този винпром? Може да ви прозвучи доста тъпо въпроса,но и понятие си нямам! blush А твоите шишета и етикети,Ками ги видях отдавна! браво Bravo,изпипала си и най-малките детайли! всичките ти дреболийки са страхотни! Bravo Bravo
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 04, 2007, 00:05:30 »

благодаря ти, радвам се че ти харесват... а за винпрома???? знам ли на нас в Благоеград ни предложиха да си купим бутилки директно от там където бутилират ракията.... но в крайна сметка събрахме около 90 бутилки пещерска и... нямаше защо да си създавам допълнителни главоболия за други бутилки
 Кехлибар са супер ама...няма шанс да събереш еи така, е да зависи колко броики ти трябват разбира се
Активен
goricka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #49 -: октомври 04, 2007, 10:36:54 »

Здравей, Divna.На всички красиви булки късмет със шишетата. Ходих до агенцията, казаха, че сайта в момента се актуализира (www.fiestapl.org) и няма как да видим всички, което имат, но могат да транспортират бутилките до адрес в страната. Между другото бутилките са тези на ракиите. Имат елипсовидни, тристенни като пирамидка и овални, всичките по 0.7л прозрачни и матово бели. На мен много ми харесват и цената им е добра, ама незнам дали тука мога да пиша цени и телефони на офиса им. Ако някое момиче (е, жена, де..... smile smile smile ) иска да ми пише на лични. Чао и да имате най-красивите сватби на света! CHEERS air_kiss

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 10:50:55 от maria_lakova » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 05, 2008, 11:42:21 »

момичета, трябват ми бутилки за ракия и за вино, става въпрос за София? give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 05, 2008, 18:55:55 »

Оф, и на нас това ни беше голям проблем!
Момичета, нямате ли познати със заведения, за да ви събират?
В София ние не можахме да намерим, или където имаше трябваше цяло пале да купиш - 2 000 бутилки?!
Намерихме от една винарска изба в едно видинско село, но нали и без това виното ни беше от там - чудесно се нареди. Ако на някой му е удобно от там - ще дам координати.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 05, 2008, 23:28:52 »

И ние се чудим за тези бутилки какво да правим. Нашите трябва да са от София или Пловдив. Майка ми пък иска да няма бутилки, а всичко да се налива в кани. Но аз пък искам етикети...  Offtopic Та ако някой сети от къде да вземем бутилки в Пловдив или София, свиркайте  girl_wink
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #53 -: февруари 05, 2008, 23:50:27 »

Ние помолихме в пицарията до нас да ни събират! Ние така или иначе си ходим честичко ,по съседски,та хората откликнаха! Проблема е че милото си хареса шишето на "Бургас63"! А това все пак си е скъпа ракия и в кварталната пицария не се наливат на корем с нея blush ! Та равносметката е -за два месеца-6 шишета  funnytooth а ни трябват към 35,че те са малки!Май имаме проблем......  laugh
Elly - misskapriss ,в един друг форум пишеше за някакъв магазин в студентски град за всякаква стъклария и имаше сайт! Ще поровкам да видя дали ще го открия,че кой знае къде съм го мяркала!
Иначе ако сте си харесали някаква конкретна форма шише май е най-лесно да помолите в някое заведение! Те и без това ги хвърлят! Стига да е някоя по-пивка ROFL
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #54 -: февруари 06, 2008, 00:06:28 »

Открих го! За съжаление шишетата са само малки,но има страхотни гарафи! 
http://www.inhomglass.com/index.htm
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 06, 2008, 10:47:24 »

Мерси divna. Ще се пробвам в заведенията около нас. И без друго постоянно ходим в едно от тях. Може пък и да помогнат  pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 29, 2008, 09:26:47 »

Момичета, търсенето и събирането на празни бутилки се оказва доста сложна задача.  sad Знаете ли от къде мога да поръчам около 50-60 бр. бутилки от Пещерска?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 08, 2008, 16:06:25 »

здравейте и от мен, и аз търся шишета за сватбена ракия, но ми се иска да се по-класически smile моля, който може да даде информация къде в софия мога да намеря, да ми пише smile благодаря  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 08, 2008, 18:14:20 »

А,не! Току що си харесах бутилка, която никъде няма да намеря!!!  Плачещо момиче
От 700 грама ще ми трябват не повече от 15 бутилки, ама... досега не съм я виждала никъде! Случайно попаднах в нета на нея! Да има някой от Поморие случайно (или от тоя край)  Girl_sing
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 06, 2008, 16:15:24 »

Мацки, вижте какъв страхотен сайт намерих: http://www.ecoprint-bg.com/bg/ Има много хубави бутилки, обадих се да питам за цена- 1лв струва бутилка+коркова тапа. Не знам дали е скъпо, но на мен ми се стори добра цената. За съжаление фирмата е чак във Варна, но поне на тамошните булки сайта може да им влезе в употреба. Питах също и дали продават на дребно, казаха че няма проблем, ако искам и 1 бутилка можело да взема. Бяха супер мили и услужливи по телефона. Надявам се информацията да е полезна  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines