Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:03:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Oт къде да си купя празни бутилки за...  (Прочетена 114560 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #105 -: май 07, 2009, 23:49:34 »

Момичета, а като ви дават бутилките, тапи с тях има ли или ще се започва ново търсене след това?

Kami_Al , там дават ли тапи?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 08, 2009, 08:16:56 »

 Amelia аз почнах да събирам шишета от Пещерска - бутилката не ми е от най-симпатичните, но просто е най масова и мога да събера бройка от нея до август. Самата бутилка си има капачка - пластмасова и така си ми дават шишетата. Още не съм на 100% сигурна, че ще ползвам тези шишета, но ако не си намеря други....Пък и с отпечатани етикети няма да е чак толкова зле
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 08, 2009, 08:37:59 »

амелия по-напред имаше линкове, в един от тях имаше и тапи
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 08, 2009, 09:38:31 »

Здавейте,много сте ми сладки като го мислите супер много това.Съвет от мен всички предполагам ходите на кръчма Wink Wink,на тези механи хора се изпиват много литри ракия варвете до някоя механа никой няма да ви откаже да ви сабере малко бутилки от ракия.Даже може да си изберете от каква кария да са бутилките smile smile smile smile това е най-лесния вариант. Успех
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 09, 2009, 06:14:29 »

Момичета, а като ви дават бутилките, тапи с тях има ли или ще се започва ново търсене след това?

Kami_Al , там дават ли тапи?
Amelia да дават ти тапи. Те са си оригиналните на бутилките. Ние опитахме в няколко заведения да ни съберат и все обещават, а като отидеш - забравили, не могат от един вид и милото затова започна едно велико обикаляне по заводите в София. Най-накрая намери пункта, който се пада до неговия блок. И за две седмици се сдобихме с желаните бутилки и желаните бройки. Дано съм била полезна.  girl_in_love
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 09, 2009, 08:22:15 »

А във Варна или околностите има ли от къде да се купят такива бутилки, знае ли някой???
На нас ни обещаха от едно заведение, обаче заведението фалирало и бутилки нямааа.
Сега си имаме дом. ракия, етикети и нищо! cray cray

Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 09, 2009, 10:02:42 »

не сабират каде да е варви във заведение кадето си ходите кадето е оборотно аз понеже 6 години сам работила сервитьорка и за това ти го казвам и трябва с управител да говориш просто му кажи че ще му дадеш там 10лв да ти ги сабере бъди сигурна че няма да откаже при условие че няма какво да ги правят тия бутилки те ги хвърлят good късмет
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 09, 2009, 10:26:54 »

Еми освен да говоря с управителя на ресторанта, където ще е сватбата. Ние не живеем в БГ и малко трудно става така. офф, а ако няма къде 6те я слагаме тая ракия акъла ми не стига вече huhhuh.gif
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 18, 2009, 13:06:19 »

Момичета, вижте на какво се натъкнах случайно - сватбени шишета го водят
http://www.lux-party.com/index.php?show=item&item=173
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 18, 2009, 14:07:42 »

Ако в тази цена се вклчва и етикета на мен ми звучи добре  pardon
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 18, 2009, 14:11:19 »

И на мен са ми малко скъпички, иначе са много красиви. Още повече, че в темата за сватебните етикети http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,12489.405.html menyanthe казва, че миналата година си е купила един от моделите за по 50ст. бройката от стъкларския завод в Плевен. Явно някой бързо се е ориентирал и е решил да направи търговия.
« Последна редакция: май 18, 2009, 14:13:27 от Мърче » Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 20, 2009, 10:28:25 »

добре де помисли ще ги купиш ами после какво ще ги правиш като ти мине сватбата. :\това са затворени пари,но щом ги имаш излишни ок good
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 31, 2009, 20:21:48 »

Ако ви интересува за Варна ето ви сайта на една фирма от където можете да си поръчате .Имат много модели на бутилки и в различни цветове.А цените според мене са добри между 1 и 2 лв.като е включена и тапата.http://www.ecoprint-bg.com/bg/glassbottles.html
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 01, 2009, 07:52:22 »

Момичета,моля ви,помагайте!
Имам нужда от някакви координати на завода "Рубин" в Плевен.Звънях на всички телефони в сайта,писах мейли на всички адреси,но...никакъв отговор.  nea
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 01, 2009, 08:04:01 »

Здравей, ако си от София може а си купиш бутилки от стъкларския  завод в София, ние от там си купихме 0.33 лв. с ДДС , а тапи от Брикулаж.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines