Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Ако сте правили сватбата си в Банско, къде сте я празнували и доволни ли сте!?
Съдействала ли ви е сватбена агенция? - 1 (100%)
Хареса ли им на гостите? - 0 (0%)
Общ брой гласове: 1

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба в Банско!?  (Прочетена 7461 пъти)
 
Adelfie71
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« -: март 27, 2010, 22:46:45 »

Здравейте на всички!!! За първи път пиша във форума, но бих искала да попитам дали някоя от вас дами, е правила своята сватба в град Банко и по-точно в някои от хотелите там???  На мен ми хареса като идея моята сватба да бъде там, но все още не сме избрали точният хотел, ресторант и т.н.  В момента чакаме за оферти от няколко хотела, но за сега нищо... pardon  В същото време, някои от нашите гости като разбраха, че искаме там да правим сватба, изобщо не бяха очаровани от самото място!! Малко кофти ситуация за нас!!..Аз нищо не казах.  До сватбата остават още 5 месеца, а имам чувството, че съм в задънена улица.  Моля за вашите съвети, и ако в Банско сте празнували сватбата си как е минала самата организация, къде, от къде сте намерили ДЖ, видео оператор, имали ли сте помощта на сватбена агенция и т.н...Моля пишете...
Благодаря от сърце предварително.  
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #1 -: март 29, 2010, 08:17:15 »

Adelfie71, предполагам това ще ти свърши работа:

http://safetstudio.com/index.html
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 29, 2010, 08:44:04 »

Adelfie71 сватбата на сестра ми беше в банско, но преди 10 години, от тогава нещата много са се променили до сега, сега има толкова много хубави хотели, с хубави ресторанти, а преди 10г. нямаше.
 нейанта беше в комплекс Пири, за времето си беше добре, сега не знам как е.
иначе ритулът беше много красив, явно няма много сватби в банско и жената говори около час.
в рестооранта имаше ДЖ и оркестър, който свиреше много яка македонска музика.
Активен
Adelfie71
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #3 -: март 31, 2010, 06:10:05 »

Защо ли се бавят с офертите за менюто от хотелите в Банско?  Колко време отнема да се направят 3 различни менюта?  Вече трябваше да са ги изпратили по е-пощата?  Избраните хотели са Перун, Орфей и Премиер.  Сега и заради Великден няма да получим нищо до другата седмица!!!...
Някой има ли лично мнение за тези хотели, моля споделете или ми пишете ...  give_rose
Благодаря ви!!  girl_wink
Активен
tannnche
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4 -: май 27, 2010, 08:49:49 »

Здравей,
и на мен ми предстои сватба в Банско. Сега аз си организирам нещата. Когато бяхме на обиколки из хотелите, на нас веднага или в рамките на ден, два ни изготвяха оферта. Чакахме само от един хотел месец и половина отговор и даже това малко ни отблъсна от него и затова и не го избрахме, въпреки че офертата му беше много добра. Агенция от средата на месец юни ще търся,  ако дотогава не си намеря сама това което ми трябва. Иначе поканите сама си ги направих, ресторанта сме го ангажирали, свекървата запази дата в църквата и в общината ще ходим юли да се запишем, но говорихме с тях казаха че няма проблем за сватба август тогава да идем. Фотограф имаме ангажиран. През агенция мисля да търся фризьор, гримьор, DJ и декориране с цветя.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines