Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:38:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 188752 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: октомври 10, 2013, 09:07:48 »

Здравейте, сватбата ми мина и вече съвсем спокойно мога да препоръчам моя оператор - Илиян Матушев. Аз исках нещо различно, разчупено, не просто някой да ни снима на ритуалите и в ресторанта. Илиян не ме разочарова, справи се много професионално и интересно със задачата. А и е много готин като човек, не те напряга, не те кара да мислиш само за камерата, почти не го забелязвах и всичко се получи много естествено. Казвам го, защото бъдещите младоженци трябва да знаят, че напрежението е голямо в сватбения ден. Ако и операторът те напряга...става кофти. Много се радвам, че го открих. Горещо го препоръчвам!

smile И ние бяхме с Илиян, както бях писала някъде по-назад в темата. Страхотен е! smile Направи ни още по-щастливи с клипчето и филма и наистина е много готин и предразполагащ човек.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 12, 2013, 18:52:23 »

smile И ние бяхме с Илиян, както бях писала някъде по-назад в темата. Страхотен е! smile Направи ни още по-щастливи с клипчето и филма и наистина е много готин и предразполагащ човек.
Аз исках също да сме с него,но съм го изпуснала и за нашата дата е зает!  cray cray Моля някой,ако може да ми препоръча и други,защото наистина не съм се спирала на друг и не знам какво да правя..  cray cray Много си харесах неговото видео и сега ми е тъжно.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: ноември 15, 2013, 11:23:13 »

Е всичко е ок вече. Избрахме VolkVision!  Bravo Дано всичко да е наред и се надявам да останем доволни.  blush
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #438 -: ноември 15, 2013, 15:23:01 »

Ние сме с Илиан  yahoo
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 25, 2013, 13:44:40 »

Здравейте, от сватбата ни в Пловдив мина доста време, но така и не успях да пиша впечатленията си за екипа с който работихме. Сватбата беше в Пловдив, видеооператор ни беше Павел от Видео Зани. Мога само да благодаря за професионализма с който подходи. Видеото е прекрасно, а всеки път когато погледна трейлъра ми се насълзяват очите, защото е успял да улови емоцията на връзката ни с нейните романтични и щури моменти. Голямо благодаря и препоръчвам с двете си ръце.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #440 -: декември 04, 2013, 23:01:27 »

Да Ъпна темата малко. По назад бях пуснал една обява, но понеже знам , че не четете ще я споделя отново :

Ще снимам една (а може и повече) сватба(и) БЕЗПЛАТНО през зимния период от 05.01.2014г до 30.03. Причина - купих си нова техника и ще я пробвам.За да се възползвате от предложението трябва да са налични следните условия:
 - позитивно отношение към сватбената фотография и видеозаснемане, както и към фотографа и оператора, като професии smile,
 - да съм свободен за вашата дата,
 - предложението е подходящо за финансово затруднени двойки, които по тази причина са решили да се лишат от видео. Ако не сте от тях и сте решили да минете метър - не си правете труда, лесно ще разбера smile
 - какво ви гарантирам и какво не, ще научите на ЛС или по телефона smile

И не се оплаквайте, че всичко е много скъпо, този път се предлага нещо безплатно! След официалното му добавяне в офертата ми за 2014г. ще струва над 1000лв smile. Точно по тази причина не е коректно да експериментирам на сватбите на клиентите си smile. Надявам се правилно да сте разбрали предложението и да бъда полезен на някого.
« Последна редакция: декември 04, 2013, 23:03:30 от Deliysky » Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 06, 2014, 14:22:57 »

Здравейе, може ли малко мнения за Жоро Ставрев от Пловдив. Преди е работил с Димитър Димитров, но вече е отделно. Имате ли преки наблюдения????
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines