Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:34:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко, което ни интересува за новородено  (Прочетена 216367 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: август 06, 2009, 13:05:35 »

Kiksi, аз слагах върху чаршафа такава пикливка доста време, защото и на мен не ми се искаше да напишка матрака.  nea Въпреки памперсите в началото често ми се случваше да пропуснат и благодарение на тази пикливка предпазих матрака.  good Нашата пикливка не шуми кой знае колко и не сме имали проблеми да пречи на Жорко или на нас.  pardon На Вис Виталис е и отдолу има дунапрен под найлона и даже съм я обръщала така да използвам и двете лица.  tease Имам и една друга, която е по-малка и много шуми, защото е с различен найлон.  pardon
Много зависи и от памперса - на нас Памперс адски много пропускаха и Жорко беше мноооого мокър  angry нямах търпение да свършим пакета.
Ето и нагледно как беше с пикливката. Тук Жорко е на 1 месец някъде, но съм я слагала до към 4-ия месец за всеки случай.  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 06, 2009, 13:13:07 »

Много благодаря, Миме!  give_rose
Виждала съм такава, ако не се лъжа вътре е едно меко - найлолонено-дунапренено такова, а от двете страни плат, нали? Обезателно ще си взема такава.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 06, 2009, 13:15:51 »

Кикси, онзи ден ги гледах в магазин Делфин, зад Операта. Имаше доста като разветки, размери и предполагам и видове. Провери ги, душа!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 06, 2009, 13:36:08 »

ако не се лъжа вътре е едно меко - найлолонено-дунапренено такова, а от двете страни плат, нали?
Да, точно така е.  good Аз съм много доволна от тази покупка.  Yes
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 06, 2009, 14:30:34 »

Кикси, аз ползвам протектор за матрак подобен на този и съм доволна-пази не само от напишкване като пропусне памтерса, но и когато бебо повече повръща - като нас в началото. Освен това не спарва. Слага се под чаршафа. По-късно помага и когато приучаваш бебчо да спинка без памперси girl_wink. Аз даже имам 2 - за смяна. Преди да ги купя ползвах непромокаеми еднократни пелени - пак за под чаршафа, но е по-неудобно и не покрива цялото легло. Ако в Бургас няма от къде да си вземеш може и да си го поръчаш по интернет.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 06, 2009, 14:49:27 »

seny , благодаря, беше ми изключително полезно това, give_rose ето, че и за по-нататък може да трябва. 
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 06, 2009, 15:49:52 »

Мамчета,да ви питам-голяма ли е разликата в големината на 3 с 4 -ката на Памперс?
Хана е сега около 6 кг някаде и имам чувството ,че 3-ката и е нещо малко ,особено на крачетата и 2-3 пъти става ми пропускат crazy
А си чудя,защото на 4-ката пише от 7 кг...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: август 06, 2009, 16:13:08 »

Определено ще са й големи според мен. Пробвай друга марка ако искаш 3-ка, защото има разлики.  good
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 06, 2009, 16:21:43 »

Майче, няма ли от къде да купиш на бройка от 4-ка и да пробваш...?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 06, 2009, 16:24:19 »

Майче, няма ли от къде да купиш на бройка от 4-ка и да пробваш...?

Ми не  sad абе днес ще купя 1 пакет...така или иначе няма да го хвърлим  pardon и ще пробвам good
Мерси за съветите момичета give_rose
Миме,ще пробвам и други пампи тогава smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 06, 2009, 21:32:46 »

Майче, промотирала съм Pampers преди време и на инструктажа ни обясниха следното : номерът се сменя със следващ, когато детето достигне 1кг под горната граница ( т.е. ако става дума за 3-ката, тя е от 4 до 9 кг, се сменя, когато дечко стане около 8 ). Това понеже всяко бебче е различно и не може да се прецени с точност  smile Щом Хани е около 6кг  и пропуска много, по-добре направо пробвай друга марка според мен  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: август 06, 2009, 22:06:42 »

Ние сме вече към 6500 и сме с 4-ка на Хьджис, от 3-ката не й покрива крачетата и остава червенко и сега е 6 с новите ампите. Даже ми остана цял пакет 3-ка - какво ли ще го правя ?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: август 07, 2009, 10:09:17 »

Майче, промотирала съм Pampers преди време и на инструктажа ни обясниха следното : номерът се сменя със следващ, когато детето достигне 1кг под горната граница ( т.е. ако става дума за 3-ката, тя е от 4 до 9 кг, се сменя, когато дечко стане около 8 ). Това понеже всяко бебче е различно и не може да се прецени с точност  smile Щом Хани е около 6кг  и пропуска много, по-добре направо пробвай друга марка според мен  girl_wink


Не съм съгласна с това твърдение - всяко бебче е абсолщтно различно и както на едни Памперс им пропускат на други не така е и с номерата!Памперсът се сменя, когато започне да пропуска и когато започва да се впива и отбелязва на крачетата на бебчо!ВИнаги съм сменяла номерата на памперсите без да гледам отбелязаните килограми, защото никога не са ми отговаряли.Всяка майка преценява според своето дете, ще видите като пораснат още малко бебчовците  good Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: август 15, 2009, 19:51:50 »

нашата бебка още няма 4 кг.но взехме Pampers от 3 до 6 кг и забелязвам,че пак и се отбелязват ластичетата,това означава ли че са и малки tease crazy
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: август 17, 2009, 07:33:41 »


Не съм съгласна с това твърдение - всяко бебче е абсолщтно различно и както на едни Памперс им пропускат на други не така е и с номерата!Памперсът се сменя, когато започне да пропуска и когато започва да се впива и отбелязва на крачетата на бебчо!ВИнаги съм сменяла номерата на памперсите без да гледам отбелязаните килограми, защото никога не са ми отговаряли.Всяка майка преценява според своето дете, ще видите като пораснат още малко бебчовците  good Wink
good Абсолютно съм съгласна.Ние сме на 4ка на Памперс от 4месеца
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines