Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко, което ни интересува за новородено  (Прочетена 216558 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 31, 2009, 11:25:04 »

Даже според книгите първи излизат долу в средата първите два.Но не винаги бебчетата се съобразяват с книгите. smile.Но чак кътниците да почнат първи е изключително малко вероятно.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 31, 2009, 11:28:21 »

Ми да-зная и аз,но пък и такива случаи има pardon
Ние бяхме на доки-в един друг град даже,че тук има само един педиатър...германска му работа beating
И той каза ,ако не се успокои до понеделник да отидеме пак.Но каза че за сега всичко изглежда ОК good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 31, 2009, 15:15:24 »

Не се притеснявай - те от много рано започват да ги дразнят венците (и при нас беше още от 3-я месец). Явно на различни места се активират  през различен период от време.Може сега кътниците да са подути, но след това ще започнат и предните и не се знае кой кого ще превари.Най-вероятно първо ще избият предните и то долу, ще видиш  Wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #423 -: август 01, 2009, 11:21:13 »

Мами, аз искам да попитам за цвета на акитата. Нашето почти едномесечно бебе започна да ака жълто-зелени акита (до скоро бяха само жълти). Детската сестра казва, че това е нормално, но тя за всичко така казва, а аз забелязах, че от както се промени цвета на акито, тя започна да се напъва страшно много когато ака и сякаш много я боли коремчето през това време (поне пищи много страшно).
При вас как е / как е било?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 01, 2009, 13:37:05 »

На мен ми казаха, че акитата трябва да са цвят горчица, това били нормалните и нашите засега са такива
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 01, 2009, 15:12:49 »

При нас пък като му давам чай стават малко по зеленикави иначе са си жълти
Давате чай
И нашие е таакдоста се напъва докато ака ама не запек де от коликите е според мен  huhhuh.gif
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: август 01, 2009, 21:09:25 »

КЛара Фина  в една книга за новородените в
имаше снимки на три четири цвята на акита при новородените и това с жълтеникево зелен цвят беше обяснен че се дължи на коликите.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 02, 2009, 22:32:33 »

Мами, аз искам да попитам за цвета на акитата. Нашето почти едномесечно бебе започна да ака жълто-зелени акита (до скоро бяха само жълти). Детската сестра казва, че това е нормално, но тя за всичко така казва, а аз забелязах, че от както се промени цвета на акито, тя започна да се напъва страшно много когато ака и сякаш много я боли коремчето през това време (поне пищи много страшно).
При вас как е / как е било?
Според мен е заради коликите,няма да е нормално ако е по-голяма (примерно 5-6 месеца,когато коликите са отминали ).
« Последна редакция: август 02, 2009, 22:35:28 от maria_lakova » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 06, 2009, 11:40:56 »

Мамита, сега ми хрумна да ви питам нещо - слагате ли под чаршафчето в кошарата нещо, в случай, че памперса на бебето пропусне- примерно от онези еднократните чаршафчета? Или не е удачно?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 06, 2009, 11:45:24 »

Аз лично не ползвам-нали си има бебо все пак памперс pardon Мисля че това е по -скоро за бебета с пелени... А и това нещо си спарва nea
Аз имам само такива подложки и си ги слагам като сме някъде на гости да не намокриме нещо докато сме без памперс pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 06, 2009, 11:49:45 »

Кикси може да си купиш,аз примерно слагам на повивалника или като оставя голичка на спалнята !!! а за кошарката - ами един-два пъти да ми се е случвало да пропусне и то в началото - докато уцелим пампитата и сменям чаршафчетата !!!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 06, 2009, 11:59:59 »

Проблемът е да не се намокри матракът, че кофти sad Затова питам. Взех едно като подложка от плат с найлон отдолу с идеята въху него да сменям памперсите върху скрина /засега няма да вземам повивалник/, ама се замислих, дали не може да се сложи под чаршафа.
То ясно, че не е като едно време, когато всички сме били с пелени, ама за всеки случай реших да питам, явно е номерът да уцелиш размера на памперса.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 06, 2009, 12:05:48 »

Ами номера е не само да уцелиш номера, ами и да му хванеш цаката да го слагаш както трябва, или както на дреб ще му е удобно. Имам познати, на които памперсите пропускаха по няколко месеца, въпрос на много неща е.
А на това, което ти си взела му викат пикливка, то няма да стане за под чаршафа, понеже шуми, ако не се лъжа.
Има едни протектори за матраци - от тях може да вземеш. На принципа на еднократните чаршафи са, ама са малко по-различни. Само дето в Бургас не се сещам откъде може да се вземат...... ама ще помисля пак.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 06, 2009, 12:08:31 »

Уф, то и това било сложно значи sad
Да, въпросната пикливка шуми наистина, като се замисля, не става като гледам  nea
Ина, ако се сетиш къде може да има такива протектори, ще съм ти много благодарна.  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: август 06, 2009, 12:52:19 »

да с такъв протектор ще бъде най-добре, на мен мми донеса такъв от Джъмбо, той си е с ластичета, който минават през матрака и отдолу е като гумиранооо !!!! но не съм го ползвала На мен памперса ми е пропускал в началото, ама не е кой знае колко много, че чак на матрака да попиее - все пак бебчее еее  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines